Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Zakrea - Bang! Bang! Bang!


CreatiVe01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam ponieważ serwer wygląda na smakowity, stwierdzam to po frytkach w logu. :D

 

A tak poważnie to polecam ze względu na z4z0la bo zna się na rzeczy i co najważniejsze ma mózg i logiczne myślenie więc gdyby był jakiś problem to sobie poradzi. :)

0LsM05U.png

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam ponieważ serwer wygląda na smakowity, stwierdzam to po frytkach w logu. :D

 

A tak poważnie to polecam ze względu na z4z0la bo zna się na rzeczy i co najważniejsze ma mózg i logiczne myślenie więc gdyby był jakiś problem to sobie poradzi. :)

Już wiem kto powiedział Pawłowi, że to frytki :D 

Tak jak już wcześniej napisałem i kolejna osoba to potwierdza

akrea ma jednego z najlepszych mózgów metin2 jest nim z4z0l człowiek orkiestra z sporą wiedzą i inteligencją. ;) 

 

START 23 MAJA (Piątek za 2 tygodnie!) 

 

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

Tak zapytam jaki projekt miała owa administracja wcześńiej ?

Wcześniej nie mieliśmy żadnego własnego serwera. 

 

umarł

Opublikowano

Polecam ze względu na Pawełka. Serwer będzie na wysokim poziomie, a ewentualne problemy będą szybko, a zarazem mądrze rozwiązywane.

 

Opublikowano

Cieniutko zapowiedź przędzie :>. 

Myślicie nad jakaś poważną reklamą?

Tak negocjujemy aktualnie z jednym dość sporym youtuberem. 

Jednak nie będę podawał nicku itd. jeżeli zdecyduje się na współpracę to podamy informację na facebooku i stronie.

 

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

Server ladnie sie prezentuje, tylko cos male zainteresowanie. Moze wpadne  :)

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

dlaczego jest tak, że gównix-serwery mają wiele wiele odsłon

a takie naprawde dopracowane mają słabą przyszłość

przykład - Devasto

 

aczkolwiek zagram na serwerze i czekam na start :)

Opublikowano

Polecam z następujących powodów:

  1. Paweł i karol są zawodowi, a pierwsze litery ich imion łączą się w wyraz "PK", a PK było, jest i będzie niezadowne!
  2. Pasjonaci z pierdolnięciem na punkcie metina = pompa.
  3. Karol w paincie wymiata, więc kolorowo musi być!

A kolejnym, ostatnim i najważniejszym powodem jest to, że ich zatwierdzam jako ziomów i wiem, że ten projekt wypalić musi! ;)

Opublikowano

Polecam!

Bo Creative jest mistrzem w tym co robi, a jeżeli tak jak wszyscy twierdzą z4zol także - lepszej mieszanki nie można było wykombinować.

 

Z pewnością zawitam na starcie i w topce xD

 

Powodzenia chłopaki!

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Opublikowano

Nie polecam serwa, wszystko na gotowcach 2/10 :/

A tak na poważnie to serwer wypas, na pewno zagram razem z moim hajsem :D Nie da się przyspieszyć startu? Bo nie mogę się doczekać.

 

Tak negocjujemy aktualnie z jednym dość sporym youtuberem. 
Jednak nie będę podawał nicku itd. jeżeli zdecyduje się na współpracę to podamy informację na facebooku i stronie.
 

Dość spory jutuber? Czyt. FuBu, że gruby?  xD  Czy coś w stylu Gimper/DeeJayPallaside, którzy zrobią reklamę, a ludzi od nich przyjdzie 50, po tygodniu zostanie 5?

IS jest już dostępny? (czy można zobaczyć co i w jakiej cenie będzie w IS?)

Mam nadzieję, że reklama będzie duża i żeby było chociaż te 700 osób :)

I jak z KU? Dropią z metinów? Rady skąd? Mógłbyś wstawić przykładowy ss dropu z Azraela, Berana, metków 90+? Będziecie zwiększać lvle jak już te 10-20 osób wbije 120? Exp mam nadzieję, będzie taki, że ten 120lvl to będzie trudny do wbicia i np. ze 119 na 120 będzie się wbijało 4-6h z IS :P

tenor.gif

 

Opublikowano

A Tutaj parę informacji od RawRawness gdzie Z4z0l (Iks)

powiedział parę słów na temat serwera i możecie zobaczyć parę nowości,

który nie ma w prezetancji:

https://www.youtube.com/watch?v=r9kBHI3tclY

Odpowiesz na moje pytania? :P

 

Nie polecam serwa, wszystko na gotowcach 2/10 :/

A tak na poważnie to serwer wypas, na pewno zagram razem z moim hajsem :D Nie da się przyspieszyć startu? Bo nie mogę się doczekać.

 

Dość spory jutuber? Czyt. FuBu, że gruby?  xD  Czy coś w stylu Gimper/DeeJayPallaside, którzy zrobią reklamę, a ludzi od nich przyjdzie 50, po tygodniu zostanie 5?

IS jest już dostępny? (czy można zobaczyć co i w jakiej cenie będzie w IS?)

Mam nadzieję, że reklama będzie duża i żeby było chociaż te 700 osób :)

I jak z KU? Dropią z metinów? Rady skąd? Mógłbyś wstawić przykładowy ss dropu z Azraela, Berana, metków 90+? Będziecie zwiększać lvle jak już te 10-20 osób wbije 120? Exp mam nadzieję, będzie taki, że ten 120lvl to będzie trudny do wbicia i np. ze 119 na 120 będzie się wbijało 4-6h z IS :P

tenor.gif

 

Opublikowano

IS jest już dostępny? (czy można zobaczyć co i w jakiej cenie będzie w IS?)

Mam nadzieję, że reklama będzie duża i żeby było chociaż te 700 osób :)

I jak z KU? Dropią z metinów? Rady skąd? Mógłbyś wstawić przykładowy ss dropu z Azraela, Berana, metków 90+? Będziecie zwiększać lvle jak już te 10-20 osób wbije 120? Exp mam nadzieję, będzie taki, że ten 120lvl to będzie trudny do wbicia i np. ze 119 na 120 będzie się wbijało 4-6h z IS :P

Aktualnie nie pokażemy, co jest dostępne w sklepie z przedmiotami, również nie podamy cen, które będą dostępne - wszystko jest nadal analizowane.

Co do reklamy - wy również, jako część społeczności serwera macie możliwość powiadamiania swoich znajomych. Bądź co bądź, ale to gracz nakręca gracza na grę ;)

Potrzebne jest 10 Instrukcji Umiejętności na poziom G1 przy czym mamy(na tę chwilę) 60% szansy na pomyślne przeczytanie oraz dostępność Rad Pustelnika, które wiadomo - dają nam 100% szansę na trening umiejętności. Kolejną sprawą są "dodatkowe" umiejętności "Dowodzenie", "Polimorfia" itd. na które mamy 100% szansy na pomyślne podwyższenie poziomu oraz została zmniejszona ilość potrzebnych ksiąg(przykładowo Dowodzenie - każda księga to jeden poziom). Dropi również Skrzynia z Księgami, z której możemy otrzymać w/w "dodatkowe" księgi do umiejętności. 

Instrukcje Umiejętności można zdobyć od graczy oraz z metinów(z metinów otrzymujemy 4-6 Instrukcji). 

 

Przykład dropu można zobaczyć w wyżej podanym materiale wideo przez Kreatywnego.

 

Exp jest dostosowany do poziomu postaci więc będzie dość dobrze ;)

Wybiegając w przyszłość - mamy zamiar zwiększyć maksymalny poziom postaci.

 

umarł

Opublikowano

Aktualnie nie pokażemy, co jest dostępne w sklepie z przedmiotami, również nie podamy cen, które będą dostępne - wszystko jest nadal analizowane.

Co do reklamy - wy również, jako część społeczności serwera macie możliwość powiadamiania swoich znajomych. Bądź co bądź, ale to gracz nakręca gracza na grę ;)

Potrzebne jest 10 Instrukcji Umiejętności na poziom G1 przy czym mamy(na tę chwilę) 60% szansy na pomyślne przeczytanie oraz dostępność Rad Pustelnika, które wiadomo - dają nam 100% szansę na trening umiejętności. Kolejną sprawą są "dodatkowe" umiejętności "Dowodzenie", "Polimorfia" itd. na które mamy 100% szansy na pomyślne podwyższenie poziomu oraz została zmniejszona ilość potrzebnych ksiąg(przykładowo Dowodzenie - każda księga to jeden poziom). Dropi również Skrzynia z Księgami, z której możemy otrzymać w/w "dodatkowe" księgi do umiejętności. 

Instrukcje Umiejętności można zdobyć od graczy oraz z metinów(z metinów otrzymujemy 4-6 Instrukcji). 

 

Przykład dropu można zobaczyć w wyżej podanym materiale wideo przez Kreatywnego.

 

Exp jest dostosowany do poziomu postaci więc będzie dość dobrze ;)

Wybiegając w przyszłość - mamy zamiar zwiększyć maksymalny poziom postaci.

Moglibyście dodać, że pieczęć wierzchowca nie wskakuje do slotu, tylko jest jak z koniem. Tak, żeby można było dać na pasek i np. klika się 1 i się wchodzi, znowu się klika i się schodzi. Start o której godzinie? Startujcie o 18, najlepsza godzina :) A tych YouTuberów to wybierajcie takich co kręcą z metina :p Bonusy wierzchowców będą podane w prezentacji czy trzeba odkryć? :P I to nie będzie jakaś taka przewaga IS, a gracze np. wierzchowiec z IS - 200/200 5k hp? Albo tak jak na medium/hard który wyszedł, że na 30 idzie się do red lasu na metki? xD Resp metków powiększony 2-3x? Czy ile? I czy czas respu zmniejszony?

tenor.gif

 

Opublikowano

Moglibyście dodać, że pieczęć wierzchowca nie wskakuje do slotu, tylko jest jak z koniem. Tak, żeby można było dać na pasek i np. klika się 1 i się wchodzi, znowu się klika i się schodzi. Start o której godzinie? Startujcie o 18, najlepsza godzina :) A tych YouTuberów to wybierajcie takich co kręcą z metina :P Bonusy wierzchowców będą podane w prezentacji czy trzeba odkryć? :P I to nie będzie jakaś taka przewaga IS, a gracze np. wierzchowiec z IS - 200/200 5k hp? Albo tak jak na medium/hard który wyszedł, że na 30 idzie się do red lasu na metki? xD Resp metków powiększony 2-3x? Czy ile? I czy czas respu zmniejszony?

Wierzchowce będą zakładane w normalny sposób, jako pieczęć. 

Na tę chwilę nie ma ustalonej w 100% godziny startu, ale będzie to około godziny 17-18.

Bonusy wierzchowców będą opisane po najechaniu na przedmiot, na przykład:

v8dkkg.jpg

Będą również te informacje podane w prezentacji serwera.

 

Wierzchowce będą dostępne zarówno z poziomu gry jak i z poziomu Sklepu z przedmiotami(IS). 

Resp metinów, przykładowo:

Czas pomiędzy pojawieniem się kolejnego Kamienia Metin został skrócony z zakresu 1600-1900 sekund do 1000 sekund.
Na jednym kanale można znaleźć maksymalnie 16 Kamieni Metin(poprzednio 8).
Na jednym kanale można znaleźć jednocześnie maksymalnie 6 Kamieni Metin Duszy, 10 Kamieni Metin Cienia.

 

umarł

Opublikowano

Obejrzalem caly ten filmik i huh... ZAJEBISCIE MIE SIE TO PODOBA xD

Tylko chcialbym jeszcze wiedziec, czy grajac solo da sie rade ogarnac te bossy? 

I czy gracze korzystajacy z is beda mieli duza przewage nad tymi grajacymi bez is?  :)

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Obejrzalem caly ten filmik i huh... ZAJEBISCIE MIE SIE TO PODOBA xD

Tylko chcialbym jeszcze wiedziec, czy grajac solo da sie rade ogarnac te bossy? 

I czy gracze korzystajacy z is beda mieli duza przewage nad tymi grajacymi bez is?  :)

Grając na serwerze dużą rolę ma współpraca zespołowa, dlatego elitarne bossy są "PRAWIE NIEMOŻLIWE" do zabicia solo, ale zawsze może to być  grupa osób znaleziona na szybko, gildia, drużyna itp. 

Na drugie pytanie nie potrafię odpowiedzieć - tutaj nie chodzi o to, kto używa IS'a, ale jak obie osoby potrafią grać. Na pewno IS to dodatek dla gracza, ale nie obowiązek. Prawie wszystko, co dostępne w IS, można zdobyć również poprzez grę.

 

umarł

Opublikowano

Serwer oczywiście polecam ze względu na z4z0la, miałem okazję polatać na becie co przedstawił kilka postów wyżej przytoczony filmik i jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Wielki progres przy tworzeniu serwerów, masa nowości i sporo odświeżeń. Najchętniej zacząłbym grać tam już dziś, prawie że pewne jest to, że od razu po starcie będzie seria z tego serwera :D

Opublikowano

Grając na serwerze dużą rolę ma współpraca zespołowa, dlatego elitarne bossy są "PRAWIE NIEMOŻLIWE" do zabicia solo, ale zawsze może to być  grupa osób znaleziona na szybko, gildia, drużyna itp. 

Na drugie pytanie nie potrafię odpowiedzieć - tutaj nie chodzi o to, kto używa IS'a, ale jak obie osoby potrafią grać. Na pewno IS to dodatek dla gracza, ale nie obowiązek. Prawie wszystko, co dostępne w IS, można zdobyć również poprzez grę.

Dzieki za szybka odpowiedz  :)  Jeszcze jedno, bo nie doczytalem albo przeoczylem, skad bronie na 75lv?

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Dzieki za szybka odpowiedz  :)  Jeszcze jedno, bo nie doczytalem albo przeoczylem, skad bronie na 75lv?

Bronie na 75 poziom można zdobyć z Umarłego Rozpruwacza, Lodowej Wiedźmy, Generała Yonghana, Beran-Setaou, potwory w Grocie Wygnańców, Metiny Wygnańców w Grocie Wygnańców.

Jeżeli ktoś jest chętny codziennych informacji, co zostało dodane na serwer, zmienione itp. zapraszam na stronę główną serwera: www.zakrea.pl

 

umarł

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...