Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Laser w nowej myszcze się nie świeci! myszka A4TECH !


czesio2001

Pytanie

Opublikowano

Witam

Kilka godzin temu kupiłem sobie myszkę do gier firmy a4tech.

Myszka kosztowała mnie 130 zl :)

Problem jest taki że po podłączeniu myszki do USB laser się nie swieci...

Myszka nie reaguje , laser się nie swieci..

Na początku jak pierwszy raz podłaczyłem to instalowały się sterowniki kótre skonczyły się nie powodzeniem :(

Model myszki : A4TECH bloody Gaming V7

Pomocy daje +++ !!!!!

 

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musisz odinstalować całkowicie cały nowo zainstalowany soft i ponownie zainstalować, najlepiej pobierz do niej oprogramowanie ze strony producenta.

 

130zł za bloody v7?!

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Musisz odinstalować całkowicie cały nowo zainstalowany soft i ponownie zainstalować, najlepiej pobierz do niej oprogramowanie ze strony producenta.

 

130zł za bloody v7?!

Soft?

Dodatkowo zapomniałem dodać że w menedżerze urządzeń myszka ma żółty wykrzyknij.

Opublikowano

To sprawdź gdzie indziej czy działa, jak nie działa to chyba wiesz co zrobić dalej

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

To sprawdź gdzie indziej czy działa, jak nie działa to chyba wiesz co zrobić dalej

Włozyłem do wszystkich wejść tą myszkę , oczyściłem rejestr , aktualizowałem sterowniki USB i nadal bez skutku...

Myszka na 100% nie jest zepsuta bo kilka minut temu byłem u kolegi i myszka działała bez zarzutu :)

Dodatkowo byłem u dziadka który ma windowsa XP z 2003 r..

Myszka po 30 sek oczywiscie działała :)

Może to jakiś Virus?

Co o tym sądzicie?

Czy jest jakiś virus który blokuje USB i instalowanie sterowników?

Opublikowano

Zainstaluj Windows ponownie, wywaliłes wszystkie wpisy systemowych sterowników

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Zobacz czy jak odpalisz na swoim komputzrez linuxa live cd to problem zniknie. Jesli tak to sterowniki od kontrolera usb na plycie glownej gdzies sie gryza z myszka, jesli nie to kontroler usb na twojej plycie glownej nie lubi myszki i mozesz sprobowac zaopatrzyc sie (najlepiej pozyczyc) kontroler usb na pci i zobaczyc czy po podlaczeniu mysdzki do tego kontrolera problem zniknie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...