Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Laser w nowej myszcze się nie świeci! myszka A4TECH !


czesio2001

Pytanie

Opublikowano

Witam

Kilka godzin temu kupiłem sobie myszkę do gier firmy a4tech.

Myszka kosztowała mnie 130 zl :)

Problem jest taki że po podłączeniu myszki do USB laser się nie swieci...

Myszka nie reaguje , laser się nie swieci..

Na początku jak pierwszy raz podłaczyłem to instalowały się sterowniki kótre skonczyły się nie powodzeniem :(

Model myszki : A4TECH bloody Gaming V7

Pomocy daje +++ !!!!!

 

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zobacz czy jak odpalisz na swoim komputzrez linuxa live cd to problem zniknie. Jesli tak to sterowniki od kontrolera usb na plycie glownej gdzies sie gryza z myszka, jesli nie to kontroler usb na twojej plycie glownej nie lubi myszki i mozesz sprobowac zaopatrzyc sie (najlepiej pozyczyc) kontroler usb na pci i zobaczyc czy po podlaczeniu mysdzki do tego kontrolera problem zniknie.

Opublikowano

To sprawdź gdzie indziej czy działa, jak nie działa to chyba wiesz co zrobić dalej

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Zainstaluj Windows ponownie, wywaliłes wszystkie wpisy systemowych sterowników

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Musisz odinstalować całkowicie cały nowo zainstalowany soft i ponownie zainstalować, najlepiej pobierz do niej oprogramowanie ze strony producenta.

 

130zł za bloody v7?!

1378331621-U719057.png

Opublikowano

To sprawdź gdzie indziej czy działa, jak nie działa to chyba wiesz co zrobić dalej

Włozyłem do wszystkich wejść tą myszkę , oczyściłem rejestr , aktualizowałem sterowniki USB i nadal bez skutku...

Myszka na 100% nie jest zepsuta bo kilka minut temu byłem u kolegi i myszka działała bez zarzutu :)

Dodatkowo byłem u dziadka który ma windowsa XP z 2003 r..

Myszka po 30 sek oczywiscie działała :)

Może to jakiś Virus?

Co o tym sądzicie?

Czy jest jakiś virus który blokuje USB i instalowanie sterowników?

Opublikowano

Musisz odinstalować całkowicie cały nowo zainstalowany soft i ponownie zainstalować, najlepiej pobierz do niej oprogramowanie ze strony producenta.

 

130zł za bloody v7?!

Soft?

Dodatkowo zapomniałem dodać że w menedżerze urządzeń myszka ma żółty wykrzyknij.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...