Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagadać do TOTALNIE obcej dziewczyny, którą widzę pierwszy raz w życiu a mam 15 lat?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Wróćmy do sytuacji w parku, mogłeś zagadać w zależności od tego co robi aktualnie jeżeli jest normalna, jeżeli to plastik to weź e-papierosa do buzi, fullcapa, jakieś rurki,  usiądź obok niej, puść bucha w drugą stronę i powiedz "Hej" xD

 

icon_lol.gif w tym momencie 90% forumka się utożsamia

 

bądź sobą, podejdź i się przedstaw jak normalny człowiek bez jakichś gimbusowych tekstów

 

 

ewentualnie jeśli bardzo chcesz to rzuć jej ziemniaka pod nogi, podejdź i zapytaj się, czy to jej ziemniak, jeśli będzie miała poczucie humoru to masz plusa na starcie xD

drodo piękny meczing posta z avatarem

bowdown.gif

 

@top wiadomo pierwszy krok trudny ale jak już zagadasz to tylko in plus, a czasami wystarczy się uśmiechnąć do dziewczyny jak odwzajemni to tylko przedstawić się i rzucić jakiś luźny temat, zaprosić na lody icon_lol.gif

Opublikowano

Wszędzie jest cieżko poza USA bo tam dziewczyny sa ustawione na seks i podryw a w Europie raczej wszystko trzeba krokami zdobyć dlatego jak widzisz laske w parku, po prostu do niej podejdz i wymysl cos co pasuje do sytuacji i potem ostatecznie "przy okazji jestem.. " i sie zaczyna . Pozdrawiam, guru.

Mylisz się bo nie o to tutaj chodzi (chyba za dużo pornolów). W USA po prostu jest dużo ludzi którzy mają problemy z wagą. Nie liczy się tam to jako tako jak w europie (czyli np. u nas gdzie na wygląd patrzy się masowo a trafić z charakterem to też jest ;_;).

 

Co do tematu - nie odpowiednie forum na takie pytania, uwierz mi na słowo. Nikt tutaj Ci fachowej rady nie da, conajwyżej poczytasz śmieszne posty nawiązujące do metina czy innych gierek. Bądź sobą, każdy ma coś w sobie co zatrzymuje innego człowieka czy po prostu go zainteresowuje.

Opublikowano

Mylisz się bo nie o to tutaj chodzi (chyba za dużo pornolów). W USA po prostu jest dużo ludzi którzy mają problemy z wagą. Nie liczy się tam to jako tako jak w europie (czyli np. u nas gdzie na wygląd patrzy się masowo a trafić z charakterem to też jest ;_ ;).

 

Co do tematu - nie odpowiednie forum na takie pytania, uwierz mi na słowo. Nikt tutaj Ci fachowej rady nie da, conajwyżej poczytasz śmieszne posty nawiązujące do metina czy innych gierek. Bądź sobą, każdy ma coś w sobie co zatrzymuje innego człowieka czy po prostu go zainteresowuje.

Albo po prostu mam 'jakąś' wiedzę będząc tam i zobaczyć to na własne oczy. Oczywiście europa nie odstaje ale jeżeli masz porównać te dwa państwa pod względem seksu, podrywu, poziomu zdobycia dziewczyny - na pewno jest wyżej w %. Co ma do tego że dużo ludzi mają problemy z wagą? Nic, bo w wieku 14-16 lat, jak to u mnie uczniowie na wymianie, i w drugą stronę wyglądają normalnie. Otyłość zaczyna się dopiero w późniejszym wieku, nie w czasie High School gdzie większość jest normalna, i dobrze zbudowana, to samo tyczy się dziewczyn - do tego tam domówka jest w każdy weekend na osiedlu, gdzie wiadomo co się dzieje.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Jeszcze jeden pomysł.

1. HEJ ! LASKA ! PODPASKA CI WYSTAJE Z POD SUKIENKI. I pytasz się: "mogę poprawić zębami, bo mam brudne ręce"

2. HEJ LASKA. masz loda na dupie, musze go zlizać xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...