-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
TheVolume
TheVolume
Witam,
Nie będę długo pisał, problem jest identyczny co poprzednim razem:
http://www.mpcforum.pl/topic/1199363-komputer-chodzi-ale-nie-wyswietla-obrazu/
Z tym, że aktualnie odłączyłem wszystkie dyski/napędy itp. (w nowej płycie nie ma wejścia, a przejściówki się nie nadają). Połączone są:
Płyta główna (nowa):
Procesor (nowy):
Pamięć RAM (nowa):
Zasilacz (używany):
Colorsit ATX12V P4 (400W)
Po podłączeniu tego wszystkiego i uruchomieniu komputera załączają się wszystkie wentylatory, lampka na płycie się pali, z głośnika wydobywa się krótki sygnał (wydaje mi się taki jak po prawidłowym zakończeniu procedury POST biosu), a.... obrazu nie ma.
Płyta główna jest podłączona z monitorem kablem D-SUB (zarówno kabel jak i monitor są sprawne w 100%). Wcześniej uruchamiałem części na zasilaczu Mode Com (300W), efekt identyczny. Nie kupowałem dedykowanej grafiki - chcę uruchomić sprzęt na zintegrowanym układzie graficznym.
Co proponujecie?
16 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.