Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Wypadanie itemków z ramki na cubiodzie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Mam problem z ramkami. Jest jakiś sposób na to? Nie pisać że mam wgrać flame coś tam bo to nie działa oraz też robiłem z cuboidem i też nie działa jest inny sposób na to?

Opublikowano

jeżeli masz cubboid to nałóż na niego flagę

/rg flag nazwacuba entity-item-frame-destroy deny

Pomogłem?? Kliknij Lubię To

Opublikowano

Polceam ściągnąć plugin Frame Protect :) najlepiej z bukkit.org a @up ja tak zrobiłem i mi nie działało w sensie ramki nei wypadały ale przedmioty tak ale to możę tylko u mnie....

Opublikowano

Polceam ściągnąć plugin Frame Protect :) najlepiej z bukkit.org a @up ja tak zrobiłem i mi nie działało w sensie ramki nei wypadały ale przedmioty tak ale to możę tylko u mnie....

Nie tylko u ciebie, w worldguard ta flaga w ogóle nie działa.

Polecam użyć jakiegoś pluginu bądź zaopatrzyć się w skript (jeśli myślisz nad innymi dodatkami które możesz w nim napisać), 3 linijki i problem z głowy.

417711489342956987022.png

Opublikowano

 

jeżeli masz cubboid to nałóż na niego flagę

/rg flag nazwacuba entity-item-frame-destroy deny

Pisałem że to robiłem i nie działa

Nie tylko u ciebie, w worldguard ta flaga w ogóle nie działa.

Polecam użyć jakiegoś pluginu bądź zaopatrzyć się w skript (jeśli myślisz nad innymi dodatkami które możesz w nim napisać), 3 linijki i problem z głowy.

A napisał byś mi?

Opublikowano

Witam. Polecam plugin FrameProtect lub zaktualizować world guard do najnowszej wersji i wpisać komendę : /rg flag <Twój cuboid>  entity-item-frame-destroy deny.

Opublikowano

 

@Up

on click on item frame:
    player doesn't have permission "itemframe.destroy":
        cancel event

I jak działa ten skrypt?

Itemprotect polecam

Opublikowano

 

@Up

on click on item frame:
    player doesn't have permission "itemframe.destroy":
        cancel event

Nie działa twój skrypt

Opublikowano

W worldguardzie jest flaga :

/rg flag nazwacuba entity-item-frame-destroy deny

lub Sciagnij Plugin protect frame protect.

 

Opublikowano

Ehhh... poprostu zaaktualizuj WorldGuard :)

 

 

W worldguardzie jest flaga :

/rg flag nazwacuba entity-item-frame-destroy deny

lub Sciagnij Plugin protect frame protect.

 

Taka odpowiedź już była to zwykłe nabijanie postów :)

Jeśli pomogłem zostaw lajka ↗


Opublikowano

Plugin FrameProtect, flaga nie dziala.

Frame blokuje tylko ramke ale nie blokuje itemków w niej -.-

Opublikowano

zassij najnowsza stąd:

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/worldguard/files/40-world-guard-5-9/

 

mi działa , itemy nie wypadaja :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

http://www.mpcforum.pl/topic/1300329-mcpadaambonet/
_____________________________________________________________________________________________________________________
Chcecie Survival + Gildie ? Jesli tak to napisz jaki,oraz co chciałbyś na nim zobaczyc  :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

Hmmm a może dopasuj WG do craftbukkita?

Jak dla mnie masz nie dopasowane wersje... To tak jak byś zapełniał szcześcian kulą - coś zapełnisz ale jeszcze dużo miejsca zostanie.

Mi FrameProtect zadziałał. Pokomibnuj z permissions(zobacz w dokumentacji pluginu i również pobierz jego dobrą wersję).

Też miałem taką systuację i pomógł powyższy plugin(z permissią!), a potem wyszła aktualizacja WG i problemu nie było. :)

A co do skryptu to on czasem nie blokuje wszystkich ramek?

Trzeba by było dodać sprawdzanie regionu itp....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...