Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką postacią wbiję najszybciej 90 lvl?


Majdan12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Joł. Chce wbić 90 lvl i zrobić cienia, jaka postać najszybciej to wexpi ?

592041432922042226939.jpeg

Opublikowano

Ogólnie to do 90 praktycznie każdą będzie podobnie. Osobiście polecałbym szelmę - zamachowca, rycerza - paladyna, czarodziejkę - czarownicę, uzdrowicielkę - strzelca. To chyba chary, które osobiście mi najbardziej przypadłyby do gustu, jeżeli chodzi o expienie do 90 poziomu.

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Zamachowiec :P Zawsze najszybciej tym idzie :P

Wcale nie.Nie sprecyzował czy chodzi o priv czy o globala.W obu sytuacjach najlepiej wychodzi postać z obszarami taka jak harcownik czy czarownica,ponieważ mają silne skille na 1 cel lub obszarowe na kilka potworów.Zawsze expiły szybciej i zawsze będą.

Opublikowano

Wcale nie.Nie sprecyzował czy chodzi o priv czy o globala.W obu sytuacjach najlepiej wychodzi postać z obszarami taka jak harcownik czy czarownica,ponieważ mają silne skille na 1 cel lub obszarowe na kilka potworów.Zawsze expiły szybciej i zawsze będą.

Nie sprecyzował, ale jeżeli pisze w DZIALE GŁÓWNYM, a nie w SERWERACH PRYWATNYCH, to na 95% chodzi o globala. ;) Jeżeli chodzi o wybór między czarką, a szelmą, to chyba lepiej byłoby wybrać tzw. 'Ex' klasę danej postaci. Na początek dostaje dosyć dobry set i ogólnie są ulepszonymi wersjami podstawowych charów.

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Czarownica najlepsza, bo ma sporo obszarówek.

a harcem mozna bic caly czas 1 obszarem z ESC jeszcze expi sie super :)
Opublikowano

a harcem mozna bic caly czas 1 obszarem z ESC jeszcze expi sie super :)

No jasne, tylko na 99% jest to bug, za którego wykorzystywanie przewidziana jest sankcja w regulaminie.

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Tak chodzi o globala, dzięki wszystkim za odpowiedzi. Zastanawiam się nad szelmą / czaro. I czy muszę sporo farmić po to, aby wbić tylko 90 ?

592041432922042226939.jpeg

Opublikowano

Tak chodzi o globala, dzięki wszystkim za odpowiedzi. Zastanawiam się nad szelmą / czaro. I czy muszę sporo farmić po to, aby wbić tylko 90 ?

Nie musisz, nawet wcale tego praktycznie nie rób. Możesz na 35 zrobić kilka questów na drzewka, żeby sobie skilla do wyboru klasy potrzebnego wykupić. Potem w przedziale 60-75 lvl masz 3 questy, które łącznie NA SUCHO dadzą 3.5k PU, więc na platynce nawet 10.5k mógłbyś dostać. ;)

zSCFQrN.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...