Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

10 lat pod okupacja unii europejskiej


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takie dyskusje na takim forum mijaja sie z celem - tu sie roi od pro europejskich swiatowych studenciaków co ich co drugie słowo jest w lanuage angielskim because to takie cool i zrobia ci shitstorm, pozdro 600 dla rurkowców.

Opublikowano

Takie dyskusje na takim forum mijaja sie z celem - tu sie roi od pro europejskich swiatowych studenciaków co ich co drugie słowo jest w lanuage angielskim because to takie cool i zrobia ci shitstorm, pozdro 600 dla rurkowców.

wiekszosc tutaj to zapaleni prawicowcy i patrioci ktorzy sluchaja tylko korwina i gimboprawiczkow.

Opublikowano

wiekszosc tutaj to zapaleni prawicowcy i patrioci ktorzy sluchaja tylko korwina i gimboprawiczkow.

Ci "gimboprawiczki " myślą w sposób logiczny i z wyprzedzeniem i nie kłamią w stosunku do lewaków

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

Po co dyskutować na ten temat? Kij ma dwa końce i wszyscy liczyli się z tym, że na tym stracimy. Widziały gały co brały.

Opublikowano

Czegoś tu nie kumam. Prawicowcy propagują myślenie "Płacę sam za siebie" i jednocześnie bojkotują rzeczy "Zbędne" takie ja orliki, Euro, wspomniane fajerwerki, centra nauki i inne inwestycje.

 

W większości są to obiekty użytku publicznego, czyli budowane z twoich pieniędzy i oddane do twojego użytku. 

 

Uważacie więc, że pieniądze zamiast na te inwestycje powinny zostać przeznaczone na poprawę ogółu, zamiast na obiekty, z których sami korzystacie? Ja tu widzę mały paradoks zdaniowy o.O

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Gdybyśmy w 89 poszli drogą dzikiego kapitalizmu a nie socjaldemokracji na wzór zachodnioeuropejski, dzisiaj bylibyśmy większą potęgą niz Chiny, które nie dostały ani centa dotacji.

Opublikowano

Czegoś tu nie kumam. Prawicowcy propagują myślenie "Płacę sam za siebie" i jednocześnie bojkotują rzeczy "Zbędne" takie ja orliki, Euro, wspomniane fajerwerki, centra nauki i inne inwestycje.

 

W większości są to obiekty użytku publicznego, czyli budowane z twoich pieniędzy i oddane do twojego użytku. 

 

Uważacie więc, że pieniądze zamiast na te inwestycje powinny zostać przeznaczone na poprawę ogółu, zamiast na obiekty, z których sami korzystacie? Ja tu widzę mały paradoks zdaniowy o.O

Masz racje teraz dzięki orlikom i nowym stadionom, czy też nowoczesnym basenom będzie mogli nakarmić się, trawą np i zaopatrzyć w wodę przy basenach więc głód nam nie straszny.

Nie wiem jakie trzeba mieć klapki na oczach, żeby chociaż myśleć pozytywnie widząc co się dzieje. Gdyby te wszystkie "zbędne" rzeczy jak i cała reszta były budowane w miejscach gdzie są potrzebne, tam gdzie będą opłacalne  to ok. Nie na poprawę ogółu i równości, bo takie coś nie istnieje i istnieć nie będzie, monarchia społeczna była jest i będzie, każdy powinien się rozwijać, zarabiać itd ze względu na swoje umiejętności i to co potrafi a nie "Wszyscy po równo !" budujmy inkubatory przedsiębiorczości i rozdawajmy pieniądze każdemu jak leci na firmy z unii potem i tak 80/90% zwinie kasę i leci za granice w swojej jednoosobowej firmie, Genialne ! czysty biznes, w Hiszpanii, Portugalii,Grecji już świętują ponad 20% bezrobocie i 50% w przedziale 18-35. 

 

Viva la socialism - przypominam o państwach które były zdominowane przez socjalizm: ZSRR, III Rzesza, Państwa z nazwą "Demokratyczna" czyli pół Afryki dzięki dotacjom z całego świata, pną się gospodarczo jak szaleni.

 

Jeszcze trochę unii a będziemy mieli już niedługo "ein Volk, ein Reich, ein Führer"

NJxbd4x.png

Opublikowano

Zamknąć zanim korwinki się do tego dorwą. Dyskusje polityczne w pogaduszkach zawsze się kończą tak samo - wiecie jak x D

Co do samego tematu to KLIK KORWINKI

Opublikowano

Zamknąć zanim korwinki się do tego dorwą. Dyskusje polityczne w pogaduszkach zawsze się kończą tak samo - wiecie jak x D

Co do samego tematu to KLIK KORWINKI

Beka z takich polaczków co tylko dzielą ludzi na Korwinki i Lewaków (pozdrawiam btw).

 

Na pewno system zadłużania się jakkolwiek wspaniały by nie był dla ciebie jest systemem złym i patologicznym.

Już nawet nie chodzi o poglądy polityczne ale sam FAKT że za prawicą opowiada się Pragmatyzm, sprawia że tylko tępa masa i marksiści oraz komuniści którzy siedzą na górze aby nas

zniszczyć ideologicznie, wierzą w ten wspaniały system (ci na górze wiedzą co robią, o to im chodzi).

NJxbd4x.png

Opublikowano

Jestescie zalosni. Polakom serio nie da sie dogodzic. Jak widze takie klotnie to gotuje sie cos we mnie.

Cofnijmy sie w czasie do 2004 roku. MŁPDZIEŻ jest za Unią, każdy jej chce, protestują tylko tzw. Mohery ktore modla sie o to w kosciolach. Wszyscy ciesza sie na otwarcie Schengchen itd. A teraz nagle wszystkim nie odpowiada, młodziez przez sranego kwejka angazuje sie w polityke i ma "wlasne zdanie" oparte na bzdurnych artykulach w internecie i wspomina dawne czasy. Wszyscy sa przeciwni UE, a mohery sa teraz za. Co to ma byc :( czemu nie mozemy byc zgodni jak podczas powstania? Wiecie co moze zdzialac samo nastawienie? Jakby w Polsce rzad dbal o obywateli jak np. w Niemczech to Unia by nam ne przeszkadzala tylko wrecz wspierala, to ze pakujemy sie do jej co bardziej bzdurnych projektow to nie wina unii, tylko nazszego rzadu. Ja jakos jade nowymi autobusami do szkoly, patrze sobie w telefonie realny czas ich przyjazdu, szkola (plastyczna) obstawiona jest nowoczesnymi kompami potrafiacymi uciagnac kazdego Corela i Photoshopa, centrum piekne, odnowione, moj tata wyglaszal wyklady w jakiejs unijnej firmie na umowe i dostawal kupe kasy i pomogl rozwinac sie kilku kawiarniom (chodze do jednej do dzis :) ), co druga firma ktora widze ma tabliczke z napisem "dofinansowano z...". Ale nie, wy dalej siedzcie przed kompami, coraz bardziej sie rozgoryczajcie i jeczcie ze unia to SAMO zło..

Sorry, ze chaotycznie mam telefon. Tak jestem zmanipulowanym biurokratą...

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

300px-Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_st

Polska to kraj który upada i nie długo będzie tak jak afryka aż wstyd mi że jestem Polakiem a nie np Amerykaninem seryjnie.

 

Hejt za 3...2....1..

iron_man_signature_v_2_by_harukaquinn-d5


|Fan Iron Man'a :)|Fan Avengers :)|

Opublikowano

Jestescie zalosni. Polakom serio nie da sie dogodzic. Jak widze takie klotnie to gotuje sie cos we mnie.

Cofnijmy sie w czasie do 2004 roku. MŁPDZIEŻ jest za Unią, każdy jej chce, protestują tylko tzw. Mohery ktore modla sie o to w kosciolach. Wszyscy ciesza sie na otwarcie Schengchen itd. A teraz nagle wszystkim nie odpowiada, młodziez przez sranego kwejka angazuje sie w polityke i ma "wlasne zdanie" oparte na bzdurnych artykulach w internecie i wspomina dawne czasy. Wszyscy sa przeciwni UE, a mohery sa teraz za. Co to ma byc :( czemu nie mozemy byc zgodni jak podczas powstania? Wiecie co moze zdzialac samo nastawienie? Jakby w Polsce rzad dbal o obywateli jak np. w Niemczech to UE bardzo by nas wspierala, to ze pakujemy sie do jej co bardziej bzdurnych projektow to nie wina UE. Ja jakos jade nowymi autobusami do szkoly, patrze sobie w telefonie realny czas, szkola (plastyczna) obstawiona jest nowoczesnymi kompami potrafiacymi uciagnac kazdego Corela i Photoshopa, centrum piekne moj tata wyglaszal wyklady w jakiejs unijnej firmie, co druga firma ktora widze ma tabliczke z napisem "dofinansowano z...". Ale nie, wy dalej siedzcie przed kompami, coraz bardziej sie rozgoryczajcie i jeczcie ze unia to SAMO zło..

Sorry, ze chaotycznie mam telefon. Tak jestem zmanipulowanym biurokratą...

 

1. Własne zdanie nie odpowiada, to zapraszam korea północna tam bardzo dobrze rozwija się brak własnego zdania, a czy oparte na bzdurach czy nie, chociaż każdy dobry polityk zna historie bo jak wiemy "historia kołem się toczy" i można wyciągać wnioski.

2. Widać wszyscy się mylą, a tak naprawdę unia jest wspaniała.

3. Nie wiem w jakim świecie żyjesz, radze popytać ludzi jakie 80% szkół ma zaawansowane komputery i sale, bo śmiech na sali co piszesz.

4. Tutaj no no-comment

 

Widzę kolega zapatruje się na:

1398956668-U275536.jpg

 

A i jak wiemy to w wyborach głosuje się od 18 lat, więc z tymi gimnazjami prawicowymi to też skończcie bo to żałosne.

 

Edit:

5. Racja, dlatego teraz 80% firm dotowanych z unii nie przynosi żadnych dochodów.

NJxbd4x.png

Opublikowano

Jestescie zalosni. Polakom serio nie da sie dogodzic. Jak widze takie klotnie to gotuje sie cos we mnie.

Cofnijmy sie w czasie do 2004 roku. MŁPDZIEŻ jest za Unią, każdy jej chce, protestują tylko tzw. Mohery ktore modla sie o to w kosciolach. Wszyscy ciesza sie na otwarcie Schengchen itd. A teraz nagle wszystkim nie odpowiada, młodziez przez sranego kwejka angazuje sie w polityke i ma "wlasne zdanie" oparte na bzdurnych artykulach w internecie i wspomina dawne czasy. Wszyscy sa przeciwni UE, a mohery sa teraz za. Co to ma byc :( czemu nie mozemy byc zgodni jak podczas powstania? Wiecie co moze zdzialac samo nastawienie? Jakby w Polsce rzad dbal o obywateli jak np. w Niemczech to Unia by nam ne przeszkadzala tylko wrecz wspierala, to ze pakujemy sie do jej co bardziej bzdurnych projektow to nie wina unii, tylko nazszego rzadu. Ja jakos jade nowymi autobusami do szkoly, patrze sobie w telefonie realny czas ich przyjazdu, szkola (plastyczna) obstawiona jest nowoczesnymi kompami potrafiacymi uciagnac kazdego Corela i Photoshopa, centrum piekne, odnowione, moj tata wyglaszal wyklady w jakiejs unijnej firmie na umowe i dostawal kupe kasy i pomogl rozwinac sie kilku kawiarniom (chodze do jednej do dzis :) ), co druga firma ktora widze ma tabliczke z napisem "dofinansowano z...". Ale nie, wy dalej siedzcie przed kompami, coraz bardziej sie rozgoryczajcie i jeczcie ze unia to SAMO zło..

Sorry, ze chaotycznie mam telefon. Tak jestem zmanipulowanym biurokratą...

Ludzie chcieli wstąpić do Unii Europejskiej bo przedstawiała demagogie , populizmy , kłamstwa . Każda osoba się na to nabierała bo media przedstawiały Unię w spoób utopii . Utopii nie ma i nie będzie .

Ludzie aktualnie nie chcą unii bo zaczeli się budzić z 10 letniego snu .  Zaczęli zauważać że zamiast iść do przodu , cofamy się w tył . Rośnie dług publiczny gospodarka upadła , wszystko wyprzedane .

Czegoś tu nie kumam. Prawicowcy propagują myślenie "Płacę sam za siebie" i jednocześnie bojkotują rzeczy "Zbędne" takie ja orliki, Euro, wspomniane fajerwerki, centra nauki i inne inwestycje.

 

W większości są to obiekty użytku publicznego, czyli budowane z twoich pieniędzy i oddane do twojego użytku. 

 

Uważacie więc, że pieniądze zamiast na te inwestycje powinny zostać przeznaczone na poprawę ogółu, zamiast na obiekty, z których sami korzystacie? Ja tu widzę mały paradoks zdaniowy o.O

To co piszesz to takie bzdury . Rok temu miałem Cię za inteligentnego myślącego logicznie człowieka , aktualnie jesteś na samym dnie  to co piszesz to kłamstwa . Ile czerwoni Ci za to płacą ? 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

Cytacik z yt: "Jeszcze bym dodał jakie piękne buduje się dworce i lotniska aby pokazać w jakich komfortowych warunkach Polacy będą mogli opuszczać nasz kraj."

NJxbd4x.png

Opublikowano

Cytacik z yt: "Jeszcze bym dodał jakie piękne buduje się dworce i lotniska aby pokazać w jakich komfortowych warunkach Polacy będą mogli opuszczać nasz kraj."

Coś dyskusja ucichła , czyżby lewizna została zmasakrowana ? 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

Cytacik z yt: "Jeszcze bym dodał jakie piękne buduje się dworce i lotniska aby pokazać w jakich komfortowych warunkach Polacy będą mogli opuszczać nasz kraj."

Nie żeby coś, ale przecież emigrujemy w większości do innych krajów Unii...  ;) Unia nie jest zła, w rządzie poprostu siedzą debile i nie potrafią tego wykorzystać.

708121422388637873334.png

Opublikowano

Nie żeby coś, ale przecież emigrujemy w większości do innych krajów Unii...  ;) Unia nie jest zła, w rządzie poprostu siedzą debile i nie potrafią tego wykorzystać.

unia nie wszystko co robi jest złe , ale nam się to nie opłaci . w rządzie nie siedzą debile , tylko Typy które robią to celowo . 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

wiekszosc tutaj to zapaleni prawicowcy i patrioci ktorzy sluchaja tylko korwina i gimboprawiczkow.

 

w8, czy bycie patriotą to nie lewactwo?

ja już się pogubiłem, kurwa

nie interesuję się polityką. o korwinie jest głośno i podobno dobrze prawi. gdy będę miał prawa wyborcze przekonam się o tym, bo do tego momentu nie mam zamiaru zaprzątac sobie tym głowy

 

 

co do tematu powiem tylko jedno

nowy porządek świata (new world order) 

p o z d r a w i a m 

Opublikowano

1. Własne zdanie nie odpowiada, to zapraszam korea północna tam bardzo dobrze rozwija się brak własnego zdania, a czy oparte na bzdurach czy nie, chociaż każdy dobry polityk zna historie bo jak wiemy "historia kołem się toczy" i można wyciągać wnioski.

2. Widać wszyscy się mylą, a tak naprawdę unia jest wspaniała.

3. Nie wiem w jakim świecie żyjesz, radze popytać ludzi jakie 80% szkół ma zaawansowane komputery i sale, bo śmiech na sali co piszesz.

4. Tutaj no no-comment

 

Widzę kolega zapatruje się na:

1398956668-U275536.jpg

 

A i jak wiemy to w wyborach głosuje się od 18 lat, więc z tymi gimnazjami prawicowymi to też skończcie bo to żałosne.

 

Edit:

5. Racja, dlatego teraz 80% firm dotowanych z unii nie przynosi żadnych dochodów.

Masz racje, zle sie wyrazilem. Mi nie chodzi o to że Unia to same kwiaty i szczescie, ale ze narzekamy na wszystko i widziny tylko zle strony... Wiecie ze wszystkie telefony maja micro-usb i mozna pozyczac bez problemu ladowarki dzieki ue? Nie. Znacie natomiast wszystkie negatywne skutki. A zastoj gospodarczy, wydaje mi sie jest bardziej przez obecny rzad.

Btw. najlepsze wg. mnie jest stanowisko Korwina- zrobic z UE to, czym powinna byc czyli obszarem wolnego handlu i podrozy, z minimalna biurokracja :) to jest naprawde dobry pomysl, ktory ktos przesrał. A poza tym- gdybysmy byli poza UE nie mielibysny gwarancji (jesli chodzi o Ukraine) na nic. Bylibysmy neutralni. To czlonkowstwo jakos nas ratuje

Poza tym wejsciem do UE ostatecznie i symbolicznie oderwalismy sie od Wschodu- Ukrainy, Rosji itd. Kto wie, czy obecnie nie bylibysmy wciagani do Unii Celnej?

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Masz racje, zle sie wyrazilem. Mi nie chodzi o to że Unia to same kwiaty i szczescie, ale ze narzekamy na wszystko i widziny tylko zle strony... Wiecie ze wszystkie telefony maja micro-usb i mozna pozyczac bez problemu ladowarki dzieki ue? Nie. Znacie natomiast wszystkie negatywne skutki. A zastoj gospodarczy, wydaje mi sie jest bardziej przez obecny rzad.

Btw. najlepsze wg. mnie jest stanowisko Korwina- zrobic z UE to, czym powinna byc czyli obszarem wolnego handlu i podrozy, z minimalna biurokracja :) to jest naprawde dobry pomysl, ktory ktos przesrał. A poza tym- gdybysmy byli poza UE nie mielibysny gwarancji (jesli chodzi o Ukraine) na nic. Bylibysmy neutralni. To czlonkowstwo jakos nas ratuje

Poza tym wejsciem do UE ostatecznie i symbolicznie oderwalismy sie od Wschodu- Ukrainy, Rosji itd. Kto wie, czy obecnie nie bylibysmy wciagani do Unii Celnej?

Jeśli ktoś widzi tylko złe strony kościoła typu pedofillia której jest najmniejszy odsetek w kościele , to ja też będę zwracał uwagę na te gorsze sprawy . Sumując dobre i złe strony unii schodzimy na minus .

 

 

Unia nie gwarantuje nam bezpieczeństwa tak samo jak NATO .

 

Piszesz o zastoju gospodarczym , jeśli unia narzuca takie chore przepisu że jest kara dla Krów że za dużo mleka dają to o czym my mówimy ?  My nie stoimy w miejscu my się cofamy .  Wystarczy spojrzeć na chiny , kilkadziesiąt lat temu to było dno , a za kilka lat wyprzedzi USA  jak już nie wyprzedziło /

 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Gość Exelxi
Opublikowano

Codzienna beka z gimbusów, co nie znają się na polityce i nie przeczytali żadnej książki o charakterze ekonomicznym dostarczona.

Dzięki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...