Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o Avira Free Antivirus?


komputervip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie o Anty-Wirusie Avira Free Antivirus? Czy jest to dobre zabezpieczenie, faktycznie chroni czy nie? Pamiętam, że skądś go pobrałem (ze 3 lata temu) i do tej pory z niego korzystam. Czy polecacie mi jakiś inny darmowy (Avasta sobie odpuszczam :>)? Może Kaspersky? Jak tak to którą wersję i czy znacie sposób na darmową licencję np. na pół roku lub jakąś tanią?

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Z darmowych anty-wirusów najlepsze jest AVG.

Avira również jest dobra, choć nie posiada języka polskiego. Sam osobiście korzystam z Avasta i nie narzekam ale pamiętaj żaden antywirus nie chroni w 100% trzeba po prostu korzystać z kompa z głową ;)

1388363882-U262029.png
Opublikowano

Korzystałem z avasta i avg, ale mogę z pewnością stwierdzić, że avg sprawuje się lepiej. Avast ma to do siebie, że często "krzyczy" przy każdym mniejszym zagrożeniu, które nie jest w żadnym stopniu szkodliwe.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Co sądzicie o Anty-Wirusie Avira Free Antivirus? Czy jest to dobre zabezpieczenie, faktycznie chroni czy nie? Pamiętam, że skądś go pobrałem (ze 3 lata temu) i do tej pory z niego korzystam. Czy polecacie mi jakiś inny darmowy (Avasta sobie odpuszczam :>)? Może Kaspersky? Jak tak to którą wersję i czy znacie sposób na darmową licencję np. na pół roku lub jakąś tanią?

Każdy antiwirus chorni w jakimś stopniu komputer ale jak bardzo to zależy od samego antywira. Jeżeli chcesz coś dobrego i darmowego to polecam AVG. Bardzo dobry antywir, zdecydowanie lepszy od takiego Kasperskiego czy też avasta.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...