Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Kody do Gier - SKARBNICA KODÓW


QuarK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na dole powinieneś mieć napis, klikasz w niego i się cofa.

 

 

kOQOvSH.png

 

 

Jeśli niestety nie masz czegoś takiego pisz do Global Moderatorów lub Administracji forum, może oni będą mogli to cofnąć. Powodzenia. ;)

No niestety nie mam ;c Mialem juz 74 gry ;c Napisalem do nich zobaczymy co z tego bedzie.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

No niestety nie mam ;c Mialem juz 74 gry ;c Napisalem do nich zobaczymy co z tego bedzie.

Ale próbuj samemu od nowa pisać, nie wiadomo czy zdążą Ci odpisać. ;)

Opublikowano

Od nowa napewno juz nie zdaze wygrac pare dni to robilem ;c mialem 74 a zamierzalem ponad 100 zrobic dzisiaj lecz niechcacy wszystko poszlo

@TheQuarK

Niestety nikt wczesniej nie dal raporta na to i nie maja jak odzyskac ;c

@EDIT

@TheQuark

Witam pojawil sie znowu ten problem wklejam kody klikam zakoncz edycje u gory sie laduja te 3 kreski dosc dlugo po chwili znikaja a to co napisalem nie dodaje sie . Wtedy tez tak mialem i usunelo mi az 60 kodow wiec zrob cos z tym. 

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Czekamy z niecierpliwością na wyniki.

Lecz nie tak dawno przeczytałem, że głównie będzie liczyła się ilość kodów a nie jakoś wykonania pracy, tak jakoś z któregoś posta to wynika.

Także no cóż jeżeli tak na prawdę będzie ważna ilość a nie jakoś to konkurs bez wysiłku, ktoś mając program który tam zawiera do 20 tysiecy gier kody, nie trudno by było kopiuj wklej etc.

Także myślę, że każdy aspekt wymieniony w regulaminie konkursu będzie brany pod uwagę.

Opublikowano

Czekamy z niecierpliwością na wyniki.

Lecz nie tak dawno przeczytałem, że głównie będzie liczyła się ilość kodów a nie jakoś wykonania pracy, tak jakoś z któregoś posta to wynika.

Także no cóż jeżeli tak na prawdę będzie ważna ilość a nie jakoś to konkurs bez wysiłku, ktoś mając program który tam zawiera do 20 tysiecy gier kody, nie trudno by było kopiuj wklej etc.

Także myślę, że każdy aspekt wymieniony w regulaminie konkursu będzie brany pod uwagę.

Punkty będą przyznawane też za estetykę. ;)

Opublikowano

Za ile dokładnie będa wyniki?

Myślę, że jak szybko ocenimy prace to nawet dziś. Ale dokładnego terminu nie znam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...