Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie o wykrywanie czołgów.


Musioł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gram w to 3 dni, więc proszę o wyrozumiałość :P

 

Jak gram lekkim czołgiem to żeby wykryć wroga to muszę się tam patrzeć? Czy wystarczy, że będę jechał w pewnej odległości od przeciwnika i samo go wykryje?

Opublikowano

Gram w to 3 dni, więc proszę o wyrozumiałość :P

 

Jak gram lekkim czołgiem to żeby wykryć wroga to muszę się tam patrzeć? Czy wystarczy, że będę jechał w pewnej odległości od przeciwnika i samo go wykryje?

 

Jak znajdzie się w Twoim zasięgu widzenia to zostanie automatycznie wykryty (pomijając kamuflaż, to dla newbie za dużo). Radzę poświęcić Ci 1 dzień na naukę teoretyczną. Przeczytaj jak najwięcej poradników i oglądaj filmy na yt, szczególnie hallacka, który prowadzi "szkołę czołgisty".

Tutaj poradniki które musisz zobaczyć, aby zrozumieć podstawy gry:

http://www.mpcforum.pl/topic/1090751-tut-zaczynamy-przygode-z-wot/

http://www.mpcforum.pl/topic/1192227-tut-taranowanie/

http://www.mpcforum.pl/topic/1149583-tut-pancerz-i-pancerz-warstwowy/

http://www.mpcforum.pl/topic/1138906-tut-kamuflaz-i-spotowanie/

http://www.mpcforum.pl/topic/1156428-tutszkola-czolgisty/ - tu są linki do filmów wcześniej wymienionego Hallacka

http://www.mpcforum.pl/topic/1140687-tut-pociski/

 

I to chyba tyle :)

 

Po przeczytaniu tego pograj dłuższy okres czasu zdobywając 5-6 tier (poziom czołgu) i weź się za bardziej zaawansowane poradniki.

Opublikowano

Nikt Ci nie odpowiedział więc ja to zrobię - w każdą stronę masz ten sam zasięg wykrywania, niezależnie w którą stronę masz obrócony czołg i wieże.

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...