Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Grafika i strony, w glownej mierze tylko strony


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla kogo pracowałem:

www.iMetin.pl wraz z firmą COSTE
www.forgame.pl - prezentacje, projekty stron www.
www.elitegames.pl - bannery, projekty stron www, prezentacje serwerów.
www.litegame.pl - projekty stron www, prezentacje serwerów.
www.alien2.pl - projekt strony www.
www.MPCforum.pl - projekt strony www.
www.VenoxMT2.pl - projekt strony www.
www.EmperiusMT2.pl - projekt strony www.
www.Metin2reklama.pl - projekt strony www.
www.TS-LOL.pl  - projekt strony www.

Oraz wiele więcej.

Portfolio: 

http://kurlzdesign.deviantart.com/ 

 Kontakt:

GG: 555750

Przykładowe prace:

 

metin2_hellmetin__psd_for_sale_by_kurlzdartius_metin2_webdesign_by_kurlz_by_kurleom_metin2_website_psd_for_sale_by_kurlz

 

Nie interesują mnie wasze opinie, ocena prac, nie jest to temat do oceny stron pod względem wykonania. Ogłoszenie przedstawia tylko zarys tego co mogę zaoferować tworząc stronę.

Opublikowano

Jednym słowem "zajebiste" :D  polecam bardzo tego pana "kurlz" :D

Pamiętaj nie trać wiary w swoje ideały --Drastil

Opublikowano

kto bogatemu zabroni

 

polecam ladne prace

Szkoda, że tak to wygląda na tym forum. Początkującego grafika, który posługuje się w swoich projektach darmowymi, ogólnodostępnymi materiałami, potrafią zjechać od góry do dołu, robiąc mu złą opinie, ośmieszając i oczerniając na każdym kroku. Natomiast znanego grafika, który kradnie elementy z innych szablonów wynoszą na piedestały. Naprawdę smutne.

Opublikowano

Profesjonalne prace !

 

Jak najbardziej polecam Krulza !

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...