Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koniec Z Metin2.Pl - Kanał #Metin2-Pomoc Zamknięty


Treej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ty czlowieku myslisz co piszesz?

kordy moga szybko ulec zmianie np zrobic tp do zony na pierscionku

co do szybkoasci poruszania sie to da sie zrobic masakryczna szybkosc,wsytarczy zobaczyc tematy z niektorych serwerow na forum jak sie chwala w niektorych tematach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

- Chcesz pohackować? Nie ma sprawy! Team cie oleje bo filmów nie przyjmują!

- Równie dobrze FuBu lub SMP mogli by ściągnąć jakiegoś MH i wbijać sobie na Spoty, nie marnować kasy na IS tylko zwoływać mobki do siebie...

 

 

skąd wiesz i od kogo wiesz i dlaczego wiesz i jak wiesz ze nie przyjmują filmów>? masz na to dowody? xD

bo wiem ze przyjmowali kiedys

POMOGŁEM CI? DAJ + lub 5*

Opublikowano

No i może będą brać od 15 lat bo tacy 15 latkowie wiedzą więcej o Metinie niż ci co maja po 18 lat i są GM'ami na PL'u <_<

icecubea.png

Opublikowano

Tak captcha co 20 MINUT co ty jeszcze nie wymyslisz ;) wtedy metin calkowicie padnie bo komu by sie chcialo przepisywac kod z obrazka (i niby jakim cudem captcha w grze? Moze jeszcze przez IS bedzie sie wchodzic? MYSL!

Kocham mpcforum.pl!

Opublikowano

Ehhh :D Jak zacząłem grać w metina to były tylko 4 serwery :Dwtedy to był lux , a dzisiaj? Bijesz metka podleci ci noob ,sksuje go i mówi noobie co mi ksujesz?

Wtedy czasy były piękne nie jak dzisiaj ...

1364756095-U107429.jpg

Opublikowano

Armagedon xD

 

Dokładnie, w US maja 2 servery i jest 2x więcej graczy...

PL spadał na psy, aż upadł...

 

Metin2 PL zawsze był do dupy (wg. mnie) jak ktoś ładnie powiedział "wersja demo"

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

MPCForum "załatwiło" Metin2PL Gratylejszyn Dla nas ^^

11.jpg

Opublikowano

A teraz taki koleś z GF:

 

Oooooooooooooł Maj Gaszzzz Wir nie ogarnien Metin zwei Pe eL.

 

Teraz może zaczną myśleć nad zatrudnianiem s/GM a nie po 1-2 na 1 serwer... :F

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Opublikowano

Armagedon To mało powiedziane

23.serwer to jest już porażka same neo z expbotami

mpcubfluo.png

 

1295889758-U198706.png

 

1281382571-U198706.png

 

1283694067-U198706.png

 

1281380939-U1.png

 

youtube.png

 

 

 

NIE BOĆ ŻYŁA DAJ + JAK STAWIASZ TO MNIE MOBILIZUJE DO DALSZEJ PRACY

Opublikowano

Nie no panowie captcha? Ciekawe jak by było jak na noc sklep wystawiasz.Wy nadal liczycie że oni coś z tym zrobią?.Zarabiają na działalności chińskich botow.

Opublikowano

Weźcie przestańcie pie**olić o dupie marynie, że metin.pl upada -.-

Być może i tak jest, ale spójrzcie, że upada już od kilku lat i jakoś się trzyma...

 

Od dnia dzisiejszego czyli od 12 marca roku 2010 następuje koniec Metin2.pl.

Ehh.. Synek coś Ci się pomyliło. Zauważ, że dziś jest 14 a metina nadal hula...

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano

Ale zobaczcie że jest dużo serwerów metina globalnych i że GF nie zbankrutowało bo każdy kraj teraz ma Metin2 w swoim języku i trudno jest utrzymać np 22 serwerów ale to tylko Polska tyle ich ma a GF strzworzyło metina w 17 językach.

Kliknij Lubie to ;)


Opublikowano

Yhym aha wszystko ladnie pieknie ale ogorinho jemu chodziło o koniec normalnego metina czyli metina na ktorym dalo sie grac a teraz kazdy z sh mh th expbotem to jest tak jakby koniec metina

"Pieniądz podzielił nas a i tak wszystko zabierze czas ,

A kiedy tak przemijamy biegnąc ulicami miast ,

Zbyt często zapominamy kim jesteśmy w sieci kłamstw patrz jak czas nam zmienił twarz..."

 

28b57ffc8efa4e3a8997aca7a751a378.0.gif

cb832ac44f4d489d9edf5681841b0baf.0.gif

 

"A ty człowieku lepiej kurna pomyśl

Ile w realu mógłbyś dobrego zrobić

Tylko siedzisz przed kompem nudzisz i narzekasz

Chcesz w życiu być zerem proszę bardzo czas ucieka"

Opublikowano

Ehh.. Synek coś Ci się pomyliło. Zauważ, że dziś jest 14 a metina nadal hula...

 

Zapewne chodzi o to, że zagłębił się jeszcze bardziej

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

Weźcie przestańcie pie**olić o dupie marynie, że metin.pl upada -.-

Być może i tak jest, ale spójrzcie, że upada już od kilku lat i jakoś się trzyma...

 

 

Ehh.. Synek coś Ci się pomyliło. Zauważ, że dziś jest 14 a metina nadal hula...

 

O ja wale czytaj ze zrozumieniem... tak jak UP powiedział koniec z metinem w którego dało się grać.

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Opublikowano

Panowie i panie ^.^ ... Bez paniki.... Pomyślcie logicznie. Gdyby Team MT2 zamknął całego metina to nic by z tego nie mieli... Zauważcie, że ludzie wydają kupe pieniędzy na Item-Shop'a, a kto im odda te pieniądze które na niego wydali ? Nie ma szans, żeby go zamkneli nic sie nie bójcie ^.^ . Za samego item shop'a wszyscy ludzie którzy z niego korzystali mogli by wytoczyć im pozew...

 

 

 

Sorki za taką chaotyczną wypowiedź :P

Opublikowano
Haxować panowie, haxować!
Dalej wyniszczmy polskiego metina do końca ^^

11.jpg

Opublikowano

Pamietam jak sie jeszcze fajnie gralo jakies 3 lata temu na PLu

metek stal jakies 3-4 miesiace... bym tylko Monastyr i Fenix...

 

z czasem... opierdzielil mnie GM...

Ban za HANDEL W RZECZYWISTOSCI. jak prosilem o dowod...

Dowody tylko pod nadzor GM....

 

Jest co raz wiecej dzieci... nie ma co metek zeszedl na Psy :/

Opublikowano

To juz jest na pewno koniec metin2 zobaczcie co napisali na forum

 

Pragniemy przypomnieć, że za korzystanie z usług yangsellerów (to głównie do nich należą boty) grozi wykluczenie z oferty gry. Kara taka 'przysługuje' nie tylko sprzedawcom Yang, ale również ich klientom.

 

W najbliższej przyszłości planujemy przeprowadzić pierwszą akcję blokowania kont graczy, którzy chociaż raz skorzystali z usług yangsellerów.

 

Połowa topki będzie miała bana

lastfmred.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...