Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skąd moge mieć RP? Jaki odpowiedzieć bratu


Bitch.Please

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem wiem, temat lekko pierdolonięty i tak ja też jestem pierdolnięty ale chuj.

 

Chodzi mi o to, że rodzice zabronili mi kupować RP bo ostatnio ukradłem babce rentę  żeby mieć na nową wyprzedaż, sęk w tym, że ja znowu chce sb kupić RP ale nikt nie może się dowiedzieć, że je kupiłem. I teraz co powiedzieć bratu który co chwile mi zagląda na konto że skąd mam te RP? 

Odp. że z konkursu odpada bo by mi płakał całe życie, czemu mu nie powiedziałem, że był jakiś konkurs.

 

Gdyby ktoś nie zrozumiał: Potrzebuje wymówki, skąd mam RP na koncie (nie mogą się dowiedzieć, że kupiłem) jak już pisałem konkurs nie wchodzi w gre.

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niezły troll

 

@AntyWarn

Powiedz ,że wygrałeś na streamie ,przypadkiem gdy followałeś kogoś i nagle wywołali ciebie ( PSZYPADEG NIE SONDZE )

v5fgbo.jpg



Chipsy cola gramy w lola

Opublikowano

A może, że trafił Ci się po prostu jakiś kod na nie, lub znalazłeś taki w necie, ale on już nie działa? 

Chyba to najwygodniejsza opcja.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Powiedz mu że chuj go to obchodzi, a jak powie matce to wyzywaj go od frajerów.

 

Zmień passy i powiedz że konto ci ukradli :D

Opublikowano

Powiedz, że na FB udostępniłeś jakiś post i wygrałeś RP. Albo powiedz, że kumpel ci dał jednorazowy kod na te RP (w Lola grałem 1 raz, więc się nie znam :P)

Nie zmieniaj hasła, bo brat od razu będzie coś podejrzewał.

Opublikowano

Powiedz, że założyłeś się z kolegą o RP i kupił Ci.

 

A może najlepiej zmienić passy do konta? Twoje konto więc tylko Ty powinieneś mieć dostęp.

 

Słaby troll tak btw.

313561454060320945952.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...