Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problemy Z Mpc :) Wasza Pomoc Potrzebna


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm no przecież to nie majątek

rozumiem jakbym napisał zeby placic po 10 k to juz mogłby byc problem

ale 100 zl ;p

ehh jak cos to mozna do mnie pisac a hmm dam kase na forum

 

 

 

 

Wyjątki sie zdarzyć mogą ze jakieś 10-20 userów może wpłacić to 100 zł ale tutaj jest o wiele wiecej userów. Przy takiej liczbie niezlą kase można zebrać jakby przynajmiej połowo wysłała by tego smsa za 10.98PLN, ale niestety nie cała kwota przechodzi do kieszeni odbiorcy  :(

 

 

 

76561198001815076.png
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no właśnie i tu jest problem ;p

bo jak by sie wyslalo kase na konto do kokosza lub gdzie tam

to cala kasa jest do dypozycji ;p

hmm ja mysle ze ta inwencja tworcza pozostaje dla kokosza ;p

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

chciałbym dodać że ten temat był już omawiany i kokosz mówił że to nie będą wielkie sumy i to nie będą sms.....

operatorzy biorą zbyt duży podatek za sms, ile by kasy na nas zebrali.

po co dyskutować na ten temat?

jak by kokosz potrzebował kasy, to by już dawno zrobił dotację...

co do rang to myślę że vip, gold i max platinum.

teraźniejsze gold przekształciło by się na platinum (można by dodać jakieś funkcje nowe dla nich)

oczywiście platinum to tylko za jakieś zasługi specjalne

gold do kupienia, a vip - dobrzy przyjaciele lub coś w tym stylu

tyle mam do powiedzenia ^.^

 

PS. 100 zł? 50 zł pójdzie dla operatora za sms.....

 

i dodam że może dodać opcję "Ściągnij kawałek MPC", i np. będzie można ściągnąć skórki, ikonki, itp. tak to by szybciej się ładowało MPC (widziałem taką opcję na jakiejś stronie)

Być zajebistym...

Opublikowano

Ja zauwazylem jakis inny problem.

Mianowicie od paru dni nie mozna zmieniac avatarow, zdj profilowych itp.

Może ktoś to zweryfikować?

Opublikowano

chciałbym dodać że ten temat był już omawiany i kokosz mówił że to nie będą wielkie sumy i to nie będą sms.....

operatorzy biorą zbyt duży podatek za sms, ile by kasy na nas zebrali.

po co dyskutować na ten temat?

jak by kokosz potrzebował kasy, to by już dawno zrobił dotację...

co do rang to myślę że vip, gold i max platinum.

teraźniejsze gold przekształciło by się na platinum (można by dodać jakieś funkcje nowe dla nich)

oczywiście platinum to tylko za jakieś zasługi specjalne

gold do kupienia, a vip - dobrzy przyjaciele lub coś w tym stylu

tyle mam do powiedzenia ^.^

 

PS. 100 zł? 50 zł pójdzie dla operatora za sms.....

 

i dodam że może dodać opcję "Ściągnij kawałek MPC", i np. będzie można ściągnąć skórki, ikonki, itp. tak to by szybciej się ładowało MPC (widziałem taką opcję na jakiejś stronie)

Pojebany 100 zł smsem ;)

 

 

Przelew, nic innego w gre nie wchodzi.

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...