Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problemy Z Mpc :) Wasza Pomoc Potrzebna


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up-y

No wiesz co Kokosz ... :P Puzzle mu zrobiłeś tak ? :P

Język już w normie. Godzina 00:30 forum stabilne jak betonowy cep :)

Co do pieniążków jeżeli moge coś dodać - za jakość się płaci i ja chętnie wspomge forum jeżeli zajdzie taka potrzeba.

PS. Ranga "VIP" domaga się większej władzy ... B)

f.png

Opublikowano

@up-y

No wiesz co Kokosz ... :P Puzzle mu zrobiłeś tak ? :P

Język już w normie. Godzina 00:30 forum stabilne jak betonowy cep :)

Co do pieniążków jeżeli moge coś dodać - za jakość się płaci i ja chętnie wspomge forum jeżeli zajdzie taka potrzeba.

PS. Ranga "VIP" domaga się większej władzy ... B)

Hah, godzina jest przesunięta ;)

 

done. Sprawdzcie czy u was czasy sie zgadzaja :)

Opublikowano

Wczesniej byly lekkie opoznienia w odpalaniu sie strony, ale juz jest git ; ) 9:19, a post napisany 10:19 ^^ Trzeba cofnac o 1h

Opublikowano

niech ktoś jeszcze sie wypowie

Forum 10:38

Win7 9:38

Cofnij czas! (jak to brzmi O_O)

 

@gold/silver

Zamiast gold'a chcesz sprzedawać silver'a? Czy mi dasz silver'a? : )

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Jestem sam zaszokowany bo teraz to logowanie jest kwestią hmm 3 sekund ? Wcześniej tak z minutkę dwie się czekało. Działa bez zarzutów z faktem że ikonki poznikały i jako wzrokowiec gubię się w działach ...

Opublikowano

właśnie ikonki poznikały...

 

a co do rangi, to może zrób platinum membera? :) większe uprawnienia niż gold :)(platyna jest droższa :D)

Opublikowano

Nie usunęło, tylko nie pokazuje...

 

ja, jak np przeglądam profil mou to pisze pod avkiem usuń mnie z listy znajomych, a jak wchodzę na mój profil, pisze że Kubok5 nie ma znajomych.

 

Trzeba coś z tym zrobić :)

Opublikowano
Aktualny czas: mar 13 2010 11:11

11:11 jest!

 

@edit

Jeśli to wina ikonek że tak zamulało, to wolę żeby szybciej chodziło MPC niż żeby były ikonki ; d

Być zajebistym...

Opublikowano

u mnie też tam działa nie mam żadnego problemu

hmm bardzo chetnie wspomoge jak cos

hmm dotacje moga byc ;p co laska jak w kosciele ;p

Tylko żeby ludzie nie dawali tyle co w kościele bo nic nie bedzie z tego ;d

 

 

 

76561198001815076.png
Opublikowano

panowie jak bedziemy tworzyc tyle tych rang

 

-silver

-platinum

-vip

-gold

 

 

nie bedziemy wiedziec jakie funckje przypisac danym rangom

 

 

godz:14:10 lekkie zawiechy teraz juz ok

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

panowie jak bedziemy tworzyc tyle tych rang

 

-silver

-platinum

-vip

-gold

 

 

nie bedziemy wiedziec jakie funckje przypisac danym rangom

 

 

godz:14:10 lekkie zawiechy teraz juz ok

 

 

 

 

Ale jakaś jedna ranga wyrózniająca darczynców z uprawnieniami co zwykły user chyba by nikomu nie wadziłą. Do tego kolorem co zwykły albo postmaker.

 

 

 

 

Godzina poprawna#

 

 

 

76561198001815076.png
Opublikowano

nie no oczywiscie ze nie

nie mowilem o takich datkach

chodzilo mi o cyfry co najmniej z 100+ - z dwoma zerami z tyłu ;p

moze być taka ranga ale nie musi mnie to bez roznicy ;p

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

nie no oczywiscie ze nie

nie mowilem o takich datkach

chodzilo mi o cyfry co najmniej z 100+ - z dwoma zerami z tyłu ;p

moze być taka ranga ale nie musi mnie to bez roznicy ;p

 

 

 

 

Sukcesem by było jakby przynajmiej połowa wysłała tego smsa by mieć tą range i/lub pomóc forum, i tak by troche kasy wpłyneło a co dopiero 100+pln na osobe :P

 

 

 

76561198001815076.png
Opublikowano

hmm no przecież to nie majątek

rozumiem jakbym napisał zeby placic po 10 k to juz mogłby byc problem

ale 100 zl ;p

ehh jak cos to mozna do mnie pisac a hmm dam kase na forum

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...