Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Astard.pl Klasyczny serwer Metin2 !


WeedProjects

Flagi  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nowe flagi królestw, czy stare ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na serwer zawitam, ale kto wie na ile ;D

Rejestracja jak z  nią ? godzinę przed startem serwera ?

Klient kiedy będzie ? Najlepiej żeby był już dziś ^^ ( net )

 

 

Zagram tu pewnie :

Królestwo :

gIeRG4X.png

Nick : SebastosMC

Klasa :  Wojownik Body / Sura Wp

rmoiyq.png

 

 

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na serwer zawitam, ale kto wie na ile ;D

Rejestracja jak z  nią ? godzinę przed startem serwera ?

Klient kiedy będzie ? Najlepiej żeby był już dziś ^^ ( net )

 

 

Zagram tu pewnie :

Królestwo :

gIeRG4X.png

Nick : SebastosMC

Klasa :  Wojownik Body / Sura Wp

Client będzie od jutra rana :) reje 3h przed startem

Opublikowano

Na server wbiję jak na starcie bedzie z 300 os. minimum. 

 

Zyczę powodzenia.

Jak 1000 innych osob pomyśli tak jak Ty to bedzie 0 na starcie..

 

Serwer fajny jak macie dobra reklame to wbije;d

01238193925141654940.jpg

Opublikowano

Nastąpiła mała zmiana, przy wbiciu skilla na 17 otrzymujemy poziom P, perfect master .


TAK UDERZACIE W KLASYKE

ALE KLASYKA JUZ DAWNO WYSZŁA Z MODY

 

MNIE SERWER NIE ZACHWYCA ALE ZYCZE POWODZENIA I SUKCESÓW :)

ta ? to czemu na klasycznych serwach typu pandora, xenox, gra najwiecej osob ?

Opublikowano

Doczepie się.

Wysokość belek, a raczej tła na którym leżą są dosyć duże przez co prezentacja troszkę chaotycznie wygląda.

xm-nxcvfvbvyqynjxvgwqbz.jpg

 

Dalej, kto tu dawał ten napis? Ktoś musiał być solidnie nawalony, aby nie zauważyć, że ten napis jest krzywo dany, ktoś nie umie używać wyśrodkowania ?

szaman.png

 

Serwer gotowiec jakich mnóstwo.

Neutral, powodzenia :)

2EqjnQN.png

~Veltrox.pl~ on work!

Opublikowano

Client o ktorej będzie? I mam pytanie, w Polsce większość ludzi to katolicy, więc czemu startujecie o 18 jeśli jest Wielki Piąrek i około 80% ludzi pójdzie o tej godzinie do kościoła? Proponowałbym na 20 przełożyć, ale to już wasza sprawa :)

Opublikowano

Client o ktorej będzie? I mam pytanie, w Polsce większość ludzi to katolicy, więc czemu startujecie o 18 jeśli jest Wielki Piąrek i około 80% ludzi pójdzie o tej godzinie do kościoła? Proponowałbym na 20 przełożyć, ale to już wasza sprawa :)

Start serwera odbędzie się w sobote, abysmy mogli lepiej rozreklamowac oraz aby ludzie mieli swobodny czas do gry :)

Opublikowano

Słaby serwer, niczym nie zachęca, wszystko to co występuje na innych serwerach.

@AW.
Skad buty na 9lvl?

Opublikowano

Słaby serwer, niczym nie zachęca, wszystko to co występuje na innych serwerach.

 

@AW.

Skad buty na 9lvl?

lepiej robić serwer na swoich plikach, niz na kupionych fallence o których gówno wiesz :) a jak chcesz sie zareklamowac to do innego tematu cebulaku :)

Opublikowano

Wk*****jące są te wasze teksty "Pliki Eteriala(czy też innego serwera)", prawdę mówiąc kogo to k**wa obchodzi?

Pod każdą prezentacją jakiś głąb ten nić nie wnoszący syf napisać musi.

 

 

Serwer mi się spodobał, wbiję. :)

Kiedy start?

mnie obchodzi

 

znow max lvl 240 a eq na 200 i 230?

Opublikowano

mnie obchodzi

 

znow max lvl 240 a eq na 200 i 230?

tak to jest jak sie nie czyta ;) max jest 175 jakbyś zauważył a na eterialu po paru tygodniach doszło upadate z nowym setem broni także jak grasz 3 dni i uciekasz to nie komentuj ;)

Opublikowano

Za kilka minut 13:00 a klienta nie ma uuuj:D

Z ankiety wynika że start dziś o 18:00 czyli 5h do startu .

 

Client będzie od jutra rana :) reje 3h przed startem

Hehe już pierwsze kłamstewka ^^ nie ciekawie :)

Strona nie działa / forum nie ma hmm

 

Mam nadzieję że z okazji świat wielkanocnych macie coś przygotowane ?

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Za kilka minut 13:00 a klienta nie ma uuuj:D

Z ankiety wynika że start dziś o 18:00 czyli 5h do startu .

 

Hehe już pierwsze kłamstewka ^^ nie ciekawie :)

Strona nie działa / forum nie ma hmm

 

Mam nadzieję że z okazji świat wielkanocnych macie coś przygotowane ?

to zacznij czytać co pisze a potem wysuwaj swoje wnioski, start jest jutro o 18:00 .

Opublikowano

up pozdro dla ciebie :D

jak w ankiecie było piątek czy sobota i 93 głosy na piątek :)

teraz widzę że w ankiecie po prostu zmieniłeś zapytanie , nawet zostały stare głosy haha ^^

 

 

Dowody zbrodni :

 

sfvxci.png

Już lepiej usuń tą ankietę i przestań wprowadzać ludzi w błąd.

Jak nie masz zamiaru robić tego na co ludzie głosują to po kiego robisz ankiety hmm?

 

Piątek, sobota, zależy od ilości glosow w ankiecie i zainteresowania, dzis grubsza reklama :)


a co Ty mozesz wiedziec o naszej administracji ? proroków nie potrzebujemy, nic nowego sam syf ? to powiedz mi czemu na serwerze który reklamujesz jest mnóstwo nowości a liczba graczy jest stosunkowo niska ? proroków co do graczy nie potrzebuje :)

a  teraz każesz mi czytać to co piszesz?

 

to zacznij czytać co pisze a potem wysuwaj swoje wnioski, start jest jutro o 18:00 .

Jak ty sam nie wiesz co pisałeś dzień temu ^^

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

up pozdro dla ciebie :D

jak w ankiecie było piątek czy sobota i 93 głosy na piątek :)

teraz widzę że w ankiecie po prostu zmieniłeś zapytanie , nawet zostały stare głosy haha ^^

no i co z tego że było wiecej glosow na piątek, nie bądz egoista bo zatoniesz jak tytanik ;) pomysl o innych ludziach ktorzy sa na swietach i tez chca pograc pozatym do jutra bedzie lepsza reklama i pisalem o tym wczesniej

Opublikowano

Gadacie tak o tej kradzieży plików z innych prywatnych serwerów, a tak właściwie to pliki Metina są kradzione i nie mamy do nich żadnych praw.

 

Serwera nie polecam, bo jest robiony przez osobę, która podpisuje wiele rzeczy pod swój nick, a tak na prawdę nie wie nawet jak są zrobione.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...