Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Plejcmenty świeżo z wesciora


SiemaPimp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czekam na bronz wlasnie chyba lecimy z gosciem double mid bedzie ciekawie

i tak jak cw to z unrankedami jest isi ... w silverze jak nie ma 2 dobrych to z sama cw nei wyjdziesz.... oraz etc :C

jdr1.png

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

i tak jak cw to z unrankedami jest isi ... w silverze jak nie ma 2 dobrych to z sama cw nei wyjdziesz.... oraz etc :C

nie lb vs akali ktora ma dobre ki di ej

IQpyWN8.png

Opublikowano

nie lb vs akali ktora ma dobre ki di ej

daj potem ss'a i wgl widac teraz roznice na wescie? bo kiedys było w uj widac... 0 flamu "polaczków" etc. i nei wiem czy okyla sie przeniesc d1 :)

jdr1.png

Opublikowano

daj potem ss'a i wgl widac teraz roznice na wescie? bo kiedys było w uj widac... 0 flamu "polaczków" etc. i nei wiem czy okyla sie przeniesc d1 :)

no nie flejmia ale sa toksyczne wyjatki

IQpyWN8.png

Opublikowano

no nie flejmia ale sa toksyczne wyjatki

to na smurfie jak wbije diaxa to se przeniose ;3 

+ grasz duo na eune jak bys miał konto C:?

 

@edit. dam rade załatwic C:

jdr1.png

Opublikowano

to na smurfie jak wbije diaxa to se przeniose ;3 

+ grasz duo na eune jak bys miał konto C:?

 

@edit. dam rade załatwic C:

to zalatw to se moge zagrac ta gra raczej przegrana akali 12/2 vs krul mundo

poddalem mecz w 7 minucie jak akali byla 6/0

pozatym jechal ana alkali fun house

8Ju1apP.png

IQpyWN8.png

Opublikowano

mnie pokeruj <3 bo samemu nawet z bolem nic nei zrovisz ;3

 

 

@top. tyle hasju a taki build C:

 

zrobie, pytaj snikiego jak sie kerowało raków w platynce, on lee sinem a ja pente cassio przy nexusie :D

Opublikowano

jutro gold jak co

mam konto b1 xD

 

 

zrobie, pytaj snikiego jak sie kerowało raków w platynce, on lee sinem a ja pente cassio przy nexusie :D

obstawiam cw C:

jdr1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...