Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Plejcmenty świeżo z wesciora


SiemaPimp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spokojnie wyjebnae gdzie trafie i tak wyjde w przeciagu dwoch dni do plat 5

podaj ts3 chciał bym z tobą pogadać albo skype

                          oiadeb.gif

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dobra sadzicie ze zjebalem?- karth supp bral cale csy pushowal linie tak ze nie dalo sie nic zlasthitowac drugie trollowal wbijal sie w enemy dwoch kolejny krul ale tymr azem krul lasu wjedzal na linie na zwadowanym krzaku i nic nie robil tylko rowniez podpierdalal cs'y

OIjNbow.jpg

Według mnie słaby middler, i to on przegrał tą gre.

 

Życze powodzenia, może wrzuci Cie gdzieś wysoko ;)

279981407253602336505.png
Opublikowano

Według mnie słaby middler, i to on przegrał tą gre.

 

Życze powodzenia, może wrzuci Cie gdzieś wysoko ;)

przy 1/3 juz raczej nie ;) bedzie jakis silver maks C:

jdr1.png

Opublikowano

podaj ts3 chciał bym z tobą pogadać albo skype

revusowy skype

 

Według mnie słaby middler, i to on przegrał tą gre.

 

Życze powodzenia, może wrzuci Cie gdzieś wysoko ;)

mider był 4/1 XDD hecarim z panthem nafeedowali veigara gankami

mpMdkQY.png

carried strasznie mane wpierdala ten champ ale skladalem ich adc na q aa botrk

IQpyWN8.png

Opublikowano

revusowy skype

 

mider był 4/1 XDD hecarim z panthem nafeedowali veigara gankami

mpMdkQY.png

carried strasznie mane wpierdala ten champ ale skladalem ich adc na q aa botrk

w s3 jaka dywizja bo nie chce mi się sprawdzać 

                          oiadeb.gif

Opublikowano

ale gdzie te konto jest wczoraj wyboconym smurfem

a robisz jakieś konta na zlecenie ? : ) jestę zainteresowny 

                          oiadeb.gif

Opublikowano

a robisz jakieś konta na zlecenie ? : ) jestę zainteresowny 

a to fo money

@topic wjechal double botlane support thresh i blitz na jeden lini bedzie ostro

IQpyWN8.png

Opublikowano

Ciężko było zreportować pierdolonego afka , który wygrał ci gre ..

 

a co, ktokolwiek odniesie korzysc jak on go zreportuje? polska logika = zreportowac kazdego no bo kurwa gram jak gówno a on mnie wyzywa / idzie afk, ooo nieee 

Opublikowano

bvggrxg.jpg

enemy team zasluzyl na wygrana ale xin rage quit kayle obecnie najlepszy supp w mecie potrafi zlozyc enemy adc jak annie przed nerfami polecam + 3x heal + ulti.

moj kolega z botlane'a zupelnie nie potrafil farmic i zwalal na myszke xD

IQpyWN8.png

Opublikowano

bvggrxg.jpg

enemy team zasluzyl na wygrana ale xin rage quit kayle obecnie najlepszy supp w mecie potrafi zlozyc enemy adc jak annie przed nerfami polecam + 3x heal + ulti.

moj kolega z botlane'a zupelnie nie potrafil farmic i zwalal na myszke xD

co raz blizej golda, coraz blizej golda coca cola!

 

widze ze juz 4/3 C: neizle idzie :P

jdr1.png

Opublikowano

farma słaba, za dużo razy padłeś

widać na cassio to możesz się jedynie ode mnie uczyć jak się robi penty i keruje raków

no latwo na malza sie nie wyjebac i na mumie XDD jak typ ci wpierdala ulta a mumia plajstra ale imo malza 1/5 z lini wyszedl potem kile podlapal

teraz lb midlane wjezdza

dwie gierki i bronzik welcome

IQpyWN8.png

Opublikowano

Kiedy stream znowu Sniki?  Pamiętam jak flejmiłeś Lee sina na URFie jak grałeś Ziggsem albo najlepsze "i go mid kurwy" ja mid i chuj xD.

nie mam tego acc aktualnie ale tu cos moze strimik wleci

ale to jak podbije platyne (2-3) jak mi sie bedzie chcialo

IQpyWN8.png

Opublikowano

no to ładnie ładnie

na kogo grasz teraz?

zawitaj czasem sniki na eune to pokeruje cie raku

ym gram teraz na riven leblanc czuje ze bedzie ciezko ale skill w reku

pIgfKS3.jpg

łatwo

IQpyWN8.png

Opublikowano

no to ładnie ładnie

na kogo grasz teraz?

zawitaj czasem sniki na eune to pokeruje cie raku

mnie pokeruj <3 bo samemu nawet z bolem nic nei zrovisz ;3

 

 

@top. tyle hasju a taki build C:

jdr1.png

Opublikowano

mnie pokeruj <3 bo samemu nawet z bolem nic nei zrovisz ;3

 

 

@top. tyle hasju a taki build C:

akurat 10g i rabadon by byl ale ff dali boby

IQpyWN8.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...