Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Plejcmenty świeżo z wesciora


SiemaPimp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4XJ0ZF2.jpg

gre wczesniej co przegralem to skrina zapomnialem ale bylo grubo pozdro

ashe frist item haricun te sprawy jax 0/11 na renektona hehe

0 farmy bo po zabiciu zeda 2 rzy jak kupil ta szatke to nei chcialo mis ie siedziec na lini i bic go po zero to sobie pobiegalem na topa to na bota hehe

IQpyWN8.png

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ciężko było zreportować pierdolonego afka , który wygrał ci gre ..

no pewnie wygral poszedl afczyc w 15 minucie mistrzu i jebie mnie to dostal wpierdol na lini to rage quit siemanko

@Edit pozdro teraz z teemo double topsa gramy xdd

IQpyWN8.png

Opublikowano

flajmili ? czy lubisz tak sobie zablokować ? 

na wescie wgl nei flajmial w tym rzecz ale niech wypierdalaja

nie flejmia na tym gowno elo

IQpyWN8.png

Opublikowano

Powodzenie w zmierzaniu do kregu pretendenta

spierdalaj dawaj duo bo nie moge z jak mi fiddle z lasu 0/8 ma teraz a zed napisal ze jest bogiem zeda a 6/0 lb wybiega z lini xdd

IQpyWN8.png

Opublikowano

czasami jak mam dostep do konta

a co :P sprzedało sie ;)

 

nie podlizuj 

 

pimp a grasz na eune ?

podlizywac to mozesz dupsko swojej szefowej ;)

 

 

@ top. ale prawda jest taka, że i tak grasz na bolu dalej ;) ...

 

 

z reszta ... ja tez grałem wiec sie nie wypowaidam :P

jdr1.png

Opublikowano

U1CmdHv.jpg

bywa z 3/1 na jakeis chujowe gowno xddddddd pozdro dla fidla co sie wyjebal u mine 5 razy i ma builda pod gowno drugie pozdro dla jeabnego idioty zeda co napisal im god of zed i zrobil 8/6 na lini

lol nie nolifer muj dobry ziomalo

IQpyWN8.png

Opublikowano

U1CmdHv.jpg

bywa z 3/1 na jakeis chujowe gowno xddddddd pozdro dla fidla co sie wyjebal u mine 5 razy i ma builda pod gowno drugie pozdro dla jeabnego idioty zeda co napisal im god of zed i zrobil 8/6 na lini

lol nie nolifer muj dobry ziomalo

o kurwa ten fidle o kurwa ten teemo o kurwa ten zed 

                          oiadeb.gif

Opublikowano

dobra sadzicie ze zjebalem?- karth supp bral cale csy pushowal linie tak ze nie dalo sie nic zlasthitowac drugie trollowal wbijal sie w enemy dwoch kolejny krul ale tymr azem krul lasu wjedzal na linie na zwadowanym krzaku i nic nie robil tylko rowniez podpierdalal cs'y

OIjNbow.jpg

IQpyWN8.png

Opublikowano

dobra sadzicie ze zjebalem?- karth supp bral cale csy pushowal linie tak ze nie dalo sie nic zlasthitowac drugie trollowal wbijal sie w enemy dwoch kolejny krul ale tymr azem krul lasu wjedzal na linie na zwadowanym krzaku i nic nie robil tylko rowniez podpierdalal cs'y

OIjNbow.jpg

widze grubo 1/3 C: idz tak dalej! :D

jdr1.png

Opublikowano

dobra sadzicie ze zjebalem?- karth supp bral cale csy pushowal linie tak ze nie dalo sie nic zlasthitowac drugie trollowal wbijal sie w enemy dwoch kolejny krul ale tymr azem krul lasu wjedzal na linie na zwadowanym krzaku i nic nie robil tylko rowniez podpierdalal cs'y

OIjNbow.jpg

dostaliście po dupie z lekka 

                          oiadeb.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...