Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Zapomniana Rzeźnia - Serwer Atreya


Mizune

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ładna grafika. Pytanie tylko jedno : Kiedy będzie start? Mało gdzie jest o tym napisane..

 BvB////Ac Milan 

Opublikowano

Nie przejmuj się tym gościem ponieważ napisał, że jest to nasz kolejny serwer chociaż jest to nasz pierwszy serwer więc w dupie był i gówno widział.

Wystarczy przejrzeć zawartość jego postów i można wywnioskować czy warto się opierać na jego opiniach.

Wyglada pieknie,ale bedzie gowno .

 

Wytjdzie tak samo jak wyszlo z astrilia czy jakos tak , pieknie ladnie,i serwer po paru tygodniach padl,nie polecam

Opublikowano

Wyglada pieknie,ale bedzie gowno .

 

Wytjdzie tak samo jak wyszlo z astrilia czy jakos tak , pieknie ladnie,i serwer po paru tygodniach padl,nie polecam

 

Dlaczego porównujesz Nas do serwera i teamu z którym nie mamy nic wspólnego?

 

Albo się wypowiadaj jak człowiek, albo dalej jak małpa ale wtedy nie w Naszym temacie.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Dlaczego porównujesz Nas do serwera i teamu z którym nie mamy nic wspólnego?

 

Albo się wypowiadaj jak człowiek, albo dalej jak małpa ale wtedy nie w Naszym temacie.

Chyba musisz uwazac kazdego za debila skoro uwazasz ze nie macie nic wspolnego z Astrilia.

Opublikowano

Chyba musisz uwazac kazdego za debila skoro uwazasz ze nie macie nic wspolnego z Astrilia.

 

Nie mamy więc łatwo wywnioskować że Ciebie uważam za Niego na pewno.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Kiedy start ? Pisaliscie ze pod koniec czerwca trzymacie sie terminu?

 

@ Modele robicie sami czy wyciagacie i exportujecie?

 

Opublikowano

Mało prawdopodobne żeby się wyrobili do końca czerwca.. Już praktycznie jest koniec czerwca.. Żeby w lipcu wyszło będzie dobrze..

 BvB////Ac Milan 

Opublikowano

Mało prawdopodobne żeby się wyrobili do końca czerwca.. Już praktycznie jest koniec czerwca.. Żeby w lipcu wyszło będzie dobrze..

I tak warto czekać. A jeśli każdy tu patrzy na grafikę, to jest chory. ;d Oby bugów nie było! Czekamy. 

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Kiedy start ? Pisaliscie ze pod koniec czerwca trzymacie sie terminu?

 

@ Modele robicie sami czy wyciagacie i exportujecie?

Zdecydowaliśmy się nie startować w czerwcu na wariata tylko dopracować i dokończyć wszystkie pomysły które przełożą się na zwiększenie możliwości gracza aby zawsze miał co robić.

 

Gdy będziemy na takim etapie, żeby śmiało ustalić sztywną datę startu to powiadomimy o tym na naszym oficjalnym facebooku.

0LsM05U.png

Opublikowano

I tak warto czekać. A jeśli każdy tu patrzy na grafikę, to jest chory. ;d Oby bugów nie było! Czekamy. 

 No tak , grafika grafiką , mi osobiście grafika jest obojętna. Może być nawer standardowa , tylko żeby się długo pograło na serwerze :) 

 BvB////Ac Milan 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...