Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Zapomniana Rzeźnia - Serwer Atreya


Mizune

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślałem że na tym serwie sie bedzie świnie zabijało xD bo tytuł ,,Zapomniana Rzeźnia'' ale takie coś też może być :D

 

PS : Chłopaki bierzcie sie za dobra reklame ^^

01238193925141654940.jpg

Opublikowano

fajna mapka w sumie nawet pasuje do takiego grubego boss'a z globala xD 

PS: kiedy wrzucicie jakiś system zbroi broni czy też itnerface logowania wyboru postaci xD i kolejne pytanie czy prócz mapek boss'ów mobów będziecie pokazywali coś więcej czy tylko pokażecie jak zrobicie zapowiedź xD

Opublikowano

fajna mapka w sumie nawet pasuje do takiego grubego boss'a z globala xD

PS: kiedy wrzucicie jakiś system zbroi broni czy też itnerface logowania wyboru postaci xD i kolejne pytanie czy prócz mapek boss'ów mobów będziecie pokazywali coś więcej czy tylko pokażecie jak zrobicie zapowiedź xD

 

Będziemy pokazywali więcej.

0LsM05U.png

Opublikowano

wszystko ma taki sam kolor i sie ze soba zlewa..

chujowo wam to wszło

w dodatku to Wasz kolejny serwer z nowosciami na ktorym jest masa bugów itd.. tak jak to było na poprzednim serwerze

DISS: Endymion vs Nakou

 

KLIKNI

Opublikowano

wszystko ma taki sam kolor i sie ze soba zlewa..

chujowo wam to wszło

w dodatku to Wasz kolejny serwer z nowosciami na ktorym jest masa bugów itd.. tak jak to było na poprzednim serwerze

Nie patrz na to co było.. podałbym Ci nazwe użytkownika który ma teraz serwer bez bugów, z masą ludzi a dawniej bug buga pogadniał i było 100 ludzi max ;)

01238193925141654940.jpg

Opublikowano

Nie patrz na to co było.. podał bym Ci nazwe urzytkownika który ma teraz serwer bez bugów, z masą ludzi a dawniej bug buga pogadniał i było 100 ludzi max ;)

 

Nie przejmuj się tym gościem ponieważ napisał, że jest to nasz kolejny serwer chociaż jest to nasz pierwszy serwer więc w dupie był i gówno widział.

Wystarczy przejrzeć zawartość jego postów i można wywnioskować czy warto się opierać na jego opiniach.

0LsM05U.png

Opublikowano

Nie patrz na to co było.. podał bym Ci nazwe urzytkownika który ma teraz serwer bez bugów, z masą ludzi a dawniej bug buga pogadniał i było 100 ludzi max ;)

Urzytkownika? Podałbym.

Wróć do szkoły, proszę.

 

@Top

Modele z jakiej gry?

Opublikowano

Kolejny syf i kolejne wycinki z googlaa .

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

Kolejny syf i kolejne wycinki z googlaa .

 

Ale po co ten komentarz?

Już każdy wie że jesteś zwykłym nic dla nikogo nie znaczącym lapsem, także udaj się w podróż do drzwi.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Kolejny syf i kolejne wycinki z googlaa .

idź rób swoje serwery na plikach aline i mów że są tam nowości których nie ma żaden serwer  xD jedyne co ci wychodzi to wkręcanie ludziom kitów aż dziwi mnie że wiele osób się nabiera na to bo ja osobiście na żaden twój serwer bym nie zawitał bo są to zazwyczaj te same gówna tyle że z coraz nowszymi rzeczami z epvp i innych stron.... zamiast dodawać g*wna naucz się naprawiać/tworzyć własnego klienta. A co do tematu Mapka fajna ale czekam na system ulepszeń lub zapowiedź bo serwer zapowiada się ciekawie :P

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Macie fajne prace mapki npc troche przypomina mi to  Alist*rie (niedoszły server roku) oni właśnie też tak tworzyli w takich kolorach takie "pustynne".

Like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...