Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [Easy] Nexoria.pl - Twój wymarzony serwer !


ddaammiiaannq

Czy zagrasz na Nexoria.pl?  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na Nexoria.pl?

    • Tak.
      35
    • Nie.
      10
  2. 2. Chcecie start Piątek czy Sobota?

    • Piątek.
      36
    • Sobota.
      9
  3. 3. Czy chcecie w Cliencie 5 Slotowy BS?

    • Tak.
      31
    • Nie.
      14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy możecie przedstawić nam te trzy sety broni do expa?

Tak do jutra będzie uzupełniona cała prezentacja wraz z systemem ulepszeń. ;)

 

 

 

Myślicie nad jakas wieksza reklamą ?

Tak będzie przed startem reklama u ZabQ,DeVaxes,FanPage, oraz Askach kolegi 100k like oraz inne źródła.

Staramy się ciągle o nią i reklamuję się gdzie tylko da, oczywiście legalnie.

w6qirs.jpg

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Beta serwera odbędzie się w Wtorek o godzinie 19:00.


Client serwera będzie dostępny w Wtorek z rana na 3 hostingach.


Jeżeli jesteś YouTuberem nie ważny czy mały czy duży, napisz zawszę przyda się jakaś reklama.


Strona wraz z Rejestracją również będą dostępne w Wtoreczek.


 


Jeżeli ktoś dobrze wspominał Therisa, są podobne klimaty na Nexoria.pl ;)


 


Chcesz być na bieżąco, chcesz wygrać SM za mini konkursy? Wbij na naszego FanPage i polub go:



https://www.facebook.com/Nexoriapls

w6qirs.jpg

Opublikowano

Fajno że będzie beta, wykryję się nie dociągnięcia.

 

FanPage już polubiony, Administracja widać się stara i jest pomocna odpisuję na wszystkie pytania, już nie mogę doczekać się startu. ;)

Opublikowano

Beta bedzie otwarta dla kazdego, tak?

Szamanem ogarne bossy?

Skąd bronie 75?

Tak dla każdego.

Na spokojnie.

Napisane z ripa i śmierci.

 

 

Witam

 

Chciałbym się zapytać uprzejmie skąd macie takie super flagi królestw ?

 

Prosiłbym o szybką odpowiedź bo inni którzy chcieli by u was zagrać pewnie też chcieli by wiedzieć

Te super flagi miałem na pendrive, i skorzystaliśmy z nich jakiś problemik?

w6qirs.jpg

Opublikowano

Jezeli serwer oparty na plikach Therisa..

 

 

To zagram ;]

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

Wiec mam pytanie.. :D

Handlarze niektórzy - Metek*

Kwiaty również, zbroje niektóry bodajże też.. 

Jakies ' wytlumaczenie " ?

Mimo tego zagram i tak na serverze :D

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Kogo chcecie zrobić w chuja pisząc że reklama będzie u ZabQ i DevaXesa ? :)

Ani jeden ani drugi tu nie nagra ;-)

 

@1361622928-U485574.pngHotovsky pw :)

Panie WeeZy może pan skończy swoje Hejtowanie pod każdym względem, nabijasz posty czy jak bo nie rozumiem, że napiszesz takiego posta daje ci to jakąś satysfakcję?

 

Zapraszamy do głosowania w Ankiecie odnośnie BS oraz Startu serwera.

 

 

To może i bete by zrobić w poniedziałek? : P

Beta będzie w Wtorek gdyż wrzucamy serwer na Dedyka, oraz zostało kilka drobnych poprawek + upnięcie klienta.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Serwer stawiany na plikach Warum ?

Nie jest to serwer na plikach Waruma, jest to serwer pod plikach można powiedzieć dawnego Therisa. ;)

 

Jeżeli ktoś dobrze wspominał Therisa, są podobne klimaty. ;)

w6qirs.jpg

Opublikowano

Dawno, Dawno Temu istniała Piękna kraina, wielu balo sie wejść na JEJ tereny .. AZ Do Czasu. Pewnego Dnia Przybyła na Nia grupa ludzi, postanowili osiedlić sie na terenach Tej Krainy. Żyli w Spokoju AŻ nie pewnego razu jeden czlowiek spacerująć rozbił gapić Kamienie, wtedy obudził sie pan demonów Azrael Razem z SWOJĄ Armia demonów. Ludzie zaczeli zyc w Strachu, obwiniali sie nazwajem ZA się, zaczeła sie Wojna podzielili tereny na DWA, stworzyli DWA królestwa Zakon Smoków i Zakon Palladynów. Od tamtej Pory Juz Nigdy nie nie żyli w zgodzie ..

 

Co to ma być za tekst? Pełno błędów i literówek np: ZA się, zaczeła sie , podzielili tereny na DWA, stworzyli DWA  i Juz Nigdy nie nie żyli... xD

 

 

Kowal i nie które pomysły są z Metek.pl... Mimo tego zagram ,ponieważ spodobał mi się system ulepszeń:) 

Opublikowano

Dawno, Dawno Temu istniała Piękna kraina, wielu balo sie wejść na JEJ tereny .. AZ Do Czasu. Pewnego Dnia Przybyła na Nia grupa ludzi, postanowili osiedlić sie na terenach Tej Krainy. Żyli w Spokoju AŻ nie pewnego razu jeden czlowiek spacerująć rozbił gapić Kamienie, wtedy obudził sie pan demonów Azrael Razem z SWOJĄ Armia demonów. Ludzie zaczeli zyc w Strachu, obwiniali sie nazwajem ZA się, zaczeła sie Wojna podzielili tereny na DWA, stworzyli DWA królestwa Zakon Smoków i Zakon Palladynów. Od tamtej Pory Juz Nigdy nie nie żyli w zgodzie ..

 

Co to ma być za tekst? Pełno błędów i literówek np: ZA się, zaczeła sie , podzielili tereny na DWA, stworzyli DWA  i Juz Nigdy nie nie żyli... xD

 

 

Kowal i nie które pomysły są z Metek.pl... Mimo tego zagram ,ponieważ spodobał mi się system ulepszeń :) 

Oj tam na szybko było pisane, zaraz to poprawię.

w6qirs.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...