Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Wielkanoc z działem Minecraft.


▒Kiszka▒

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1397390703-U220780.png

 

 

Witajcie, z racji tego, że poprzedni konkurs nie cieszył się zbyt dużą popularnością, przygotowaliśmy dla Was kolejny, tym razem nieco łatwiejszy. Polegać on będzie na zbudowaniu symbolu związanego z nadchodzącym świętem - Świętem Wielkanocy. Budowlą może być zarówno pisanka, baranek, jak i Golgota, czy też koszyk z jedzeniem - wymyśl coś oryginalnego i własnego, to się ceni! Jury oceniać będą prace w skali od 0 do 10, a biorą pod uwagę szczególnie kreatywność, pomysłowość i wykonanie.

 

 

1397394821-U220780.png

1. Każdy użytkownik może oddać tylko jedną pracę, którą przedstawi w postaci zdjęcia (ss) w tym temacie, oraz doda Download mapki wraz ze skanem. Na jednym z nich musi znajdować się tabliczka z nickiem i napisem "Na konkurs MPCforum.pl".

 

2. Plagiaty są zabronione, kara za wstawienie nie swoje pracy to 3 dni bana, 10%, oraz dyskwalifikacja.

 

3. Czas trwania konkursu to 2 tygodnie. Od 13 Kwietnia 2014 roku, do 27 Kwietnia 2014 roku godzina 23:59.

 

4. Pracę można wykonywać w dowolną ilość osób, jednak nagrodę otrzyma tylko jedna.

 

5. Aby konkurs się odbył, musi brać w nim udział przynajmniej 10 osób.

 

6. Ten temat służy tylko do oddawania prac konkursowych. Wszelkie pytania zadajemy w temacie dyskusji: http://www.mpcforum.pl/topic/1185630-dyskusja-konkurs-wielkanoc-z-dzialem-minecraft/

 

7. Regulamin może ulec zmianie w trakcie trwania konkursu.

 

 

 

 

1397394832-U220780.png

@Blezur

@Tiestooo

@Hadesz

@Kacki

@KichaMCPL

 

1397394842-U220780.png

Pierwsze miejsce: Server 60 slotów, oraz -10% (Nie talon)

Drugie miejsce: Server 40 slotów, oraz -5% (Nie talon)

Trzecie miejsce: Server 20 slotów, oraz -5% (Nie talon)

 

 

 

Nagrody - serwery sponsoruje hosting:

 

logo.png

firehosting.pl

Zgodę na konkurs wyraził @Marselo , a grafikę wykonał @PhoEnix9332

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano
Opublikowano

Pisanka wielkanocna:

 

 

 

1. ojaro0.jpg

 

2. wtvrha.jpg

 

3. 0jfnaf.jpg

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Download:

http://hostuje.net/file.php?id=783aac87d74fd13b38c3012c45fed939

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/70f46bb117d1b0b1d61fc39cf900f63a7768059bdf8d082cc249042e948bd619/analysis/1397835248/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wiem, że talentem nie grzeszę, ale to moja autorska praca. Wybaczcie taki kształt, ale tak mi było najlepiej robić pisankę :) .

                           

Opublikowano

A o to i moja praca :)

Download:

http://www53.zippyshare.com/v/78068373/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/ac6493008ab0d62c577cd6cb54347b95afa51cbc203d63fa2cd069d90773a234/analysis/1397950834/

Baranek trzymający w buzi jajko :D Wiem wygląda jak owca ale w minecrafcie może przypominać baranka i owce ;d

 

 

 

Zdjęcie poprawione.

Opublikowano

Moja praca:

Download:

http://www53.zippyshare.com/v/78068373/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/ac6493008ab0d62c577cd6cb54347b95afa51cbc203d63fa2cd069d90773a234/analysis/1397950834/

Praca na tej samej mapie co u xElosik123 ponieważ budowaliśmy 2 budowle na jednej mapie, mam nadzieję że to nie wadzi.

 

 

 

Opublikowano

Download:

 http://www28.zippyshare.com/v/36454535/file.html

Skan: 

https://www.virustotal.com/pl/file/3e9a3886d267c8218b1b7833637cdb742a6269a3effd871ca393f9b140df921f/analysis/1398188335/

 

1398188272-U974822.png

 

 

 

1398188649-U974822.png

 

 

 

@Edit bo dałem 2 razy to samo foto ;p

Czuję Wygraną :D szkoda że niema Blue Member albo Gold Member

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Opis:

 

 

 

Budowa mapy zajęła mi ponad 20h, a nawet chyba ponad 30h

Praca przedstawia osobę, która maluje pisanki

____________________________________________________________________________

 

Na mapie znajduje się "pokaz ruchomych jajek"

Pokaz uruchamia się za pomocą przycisku (wskazuje strzałka z bloków diamentów)

Do pokazu zużyłem kilkaset commandblocków, w których są komendy, takie jak ta:

/summon FallingSand ~-10 ~0 ~0 {TileID:35,Time:1,Motion:[0.0,3.0,-1.3]}

Po zakończeniu pokazu automatycznie zostaniecie przeteleportowani do mechanizmów (commandblocków)

 

 

 

Screeny:

 

 

 

proszę nie oceniać tylko na podstawie screenów, dużą rolę odgrywa też pokaz. :)

 

tPlIzu7.png

 

Uaat9nL.png

 

Mechanizmy:

 

Fmbo6KS.png

 

 

 

 

Download & Skan:

 

 

 

 

Download:

Uwaga: Odtwarzanie pokazu na snapshotach 1.8 może nie działać poprawnie (są czasem błędy), zalecam sprawdzone pełne wersje (1.7.2, 1.7.4)

http://www.mediafire.com/download/q43u7s94y68bvjh/LatresoGames+~+Wielkanoc+z+MPCforum.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/39cf2a817404425d7a99d5860458b455a45f89a4e26e4fd4c3acb92f6c133472/analysis/1398540425/

 

 

 

Uwaga:

 

 

 

 

Do budowy użyto tylko WorldEdita, Własnego budowania oraz złożonych komend, nie zostały użyte żadne edytory takie jak WorldEdit, itp.

______________________________________________________

 

Aby "pokaz ruchomych jajek" działał poprawnie zaleca się w miarę dobry komputer (musi płynnie działać, żeby pokaz ładnie wyglądał)

Musicie też ustawić renderowanie chunków na 9 lub wyżej, bo inaczej mechanizmy się nie wczytają

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...