Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ile slotów udzwignie maszyna na serwie z modami?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy też od łącza ja stawiam ,aby dać 200 MB ram na slot jeśli chodzi o mody. Zależy ile wciśniesz modyfikacji.

Opublikowano

Niestety limit transferu to tylko 790000 gb a na serwerze 30 slotowym gdzie po 15 osob gralo zeszlo z 50gb a tutsj mam nadzieje ze ze 150 osob minimum bedzie :P

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Kolego Ty w ogole masz pojęcie o czym piszesz? 

 

 

 

Pamięc RAM: 128gb
Dysk: 5gb
Procesor: nie do zużycia  :D
Według mnie ok 350 na modach bez lagów, a Was?? 

 

 

 

Nie masz podanych danych dotyczacych Procesora który jest najwazniejszym czynnikiem jeżeli dotyczy to serwery z "modami". wszystkie silniki są aplikacjami jednowątkowymi(KORZYSTAJA TYLKO Z JEDNEGO RDZENIA), więc powyzej 100 slotów na jednym serwerze nie wyciągniesz stabilnych TPSów.

Opublikowano

1slot=100MB Ram (0.1GB)
10slot=1000MB Ram(1GB)
100slot=10000MB Ram(10GB)
1000slot=100000MB Ram(100GB) więc jeśli masz dobry procesor i łącze to zalecam do 1000slotów aby było wszystko płynnie itd.
Najlepiej napisz całe specyfikacje tych dedyków. Wiem tylko to że hostingi mają takie dedyki do procka E5 więc nie polecam. Procesor nie wyrobi Ci raczej przy 1000slotów chyba że masz 2x CPU to ok. I lepiej ten transfer bez ograniczeń mieć.

Opublikowano

1slot=100MB Ram (0.1GB)

10slot=1000MB Ram(1GB)

100slot=10000MB Ram(10GB)

1000slot=100000MB Ram(100GB) więc jeśli masz dobry procesor i łącze to zalecam do 1000slotów aby było wszystko płynnie itd.

Najlepiej napisz całe specyfikacje tych dedyków. Wiem tylko to że hostingi mają takie dedyki do procka E5 więc nie polecam. Procesor nie wyrobi Ci raczej przy 1000slotów chyba że masz 2x CPU to ok. I lepiej ten transfer bez ograniczeń mieć.

A na mape I mody??

@topic

Powinno utrzymac, moze male scinki beda.

@Edit

150 osob nie pogra, moze max 100

Ucze sie pisanie Pluginow!


 


:ninja:

Opublikowano

według mnie zależy od hosta

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...