Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy skin do Garena!


Szymico

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Duzo tych darmowych skinow :D

Watpie zeby w jednym tickecie wymienili wszystkie.

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

A tutaj vco wybrać? 

 

 

Región del servidor
LAN
LAS
LASRegión del servido

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

kurde mam już jednego ( mrocznego rycerza ) ale jak za freeko to zawsze wezme :3 hi hi mam już 9 darmowych skinów :D

( Alistar , Tristana , Teemo Panda , Mundo , 2xGaren , Sivir , Ashe + Shen od kolegi ) hue hue hue 

Opublikowano

 

A tutaj vco wybrać? 

 

 

Región del servidor
LAN
LAS
LASRegión del servido

 

 

Obojętnie, ja wszędzie wpisałem cokolwiek i dostałem ;)

Opublikowano

z jakiej okazji rozdają te skiny? O_o

Wargaming obchodzi dzisiaj 3 urodziny, może z takiej ^^

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

Jestem zjebanym idiotą i nie wiem o co chodzi.

 

Co mam wpisac w tych polach xD?

Opublikowano

z jakiej okazji rozdają te skiny? O_o

 

One od zawsze były za darmo ale dla innych serwerów tak przynajmniej było z Sivir. Coś jak nasz Alistar i Tristana.

Opublikowano

Coś dużo skinów zaczęli rozdawać. Mam nadzieję, że suuport mi wymieni bo dziś już 3 tickety im napisałem z prośbą o wymiane. :D

O7Kc8dF.png

Opublikowano

To jest fake. Pisze mi tak samo jak @Up.

A może zaczniecie czytać? :D Kody trzeba wymienić w supporcie. Te, które macie są na inne serwery. Trzeba poprosić, aby wymienili na kod, na serwer, na którym gracie.

313561454060320945952.gif
Opublikowano

Na razie napisałem, jeżeli przyjdzie to dam dowód i więcej graczy może skorzysta.

 

A może zaczniecie czytać?  :D Kody trzeba wymienić w supporcie. Te, które macie są na inne serwery. Trzeba poprosić, aby wymienili na kod, na serwer, na którym gracie.

 

Idiota jestem, wybacz ale mam dziś zły dzień.

 


Regulaminowa Sygnatura


 


 


**********************

Opublikowano

Widzę, że dużo osób nie wie co i jak to wam to jakoś uproszczę 

1. Wchodzimy tutaj - https://support.leagueoflegends.com/requests/new

2. Temat - Wymiana ( nazwa skórki jaką chcecie wymienić ) 

3. Opis - '' Witam, chciałbym wymienić (kod - podajecie ten kod który dostaliście)  z serwera (zależy jaki macie) na serwer (na ten co na nim gracie i chcecie go wykorzystać)

 

Dalej chyba wiadomo co i jak. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...