Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Crackowanie NG - bez zadnych EXE


Wrotek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Ty a ty widzisz co to za forum?:P

 

Wiesz niedługo innego wyboru nie będzie jak tylko kupić

Opublikowano

No cóż... Jarma ma rację... z każdą wersją bota i update Tibi, NG ma coraz mniej funkcji...;/ Więc raczej nie będzie dużego wyboru, a specjalnie dla Użytkowników został utworzony Sklepik z Botami ;)

 

btw. Każdy next post offtopujący = Ban 24h

EXPmIpC.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Postepowalem wedlug wszystkich instrukcji i gdy wyłaczm tibie i próbuje uruchomić bota to wylacza mi sie tibia.Co jest tego przyczyna?

Bardzo prosze o odpowiedz i wylumaczenie dlaczego tak mi sie dzieje

Bede bardzo wdzieczny;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@up Ja to rozumiem tak że chce zrobić to samo co Wrotek czyli ng.REG! :D i pyta się jak to zrobić pod wersję 8,31 :P

 

Ale ja tego nie wiem :D

 

pozdr

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wszysko robie pokolei i nic .Robie to na 2 sposoby z tym tutaj i za pomoca Winhex i nic POMOCY

jak che wpisac ten kod i nic.Mam scracowanego bota 4.5o jak kopiuje plik hook to tez nic

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bot juz nie dziala... ma ktos nowego kraka?

10 Postów [+]

25 Postów [+]

50 Postów [+]

100 Postów [-]

200 Postów [-]

300 Postów [-]

500 Postów [-]

750 Postów [-]

1000 Postów [-]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a ja mam takie pytanko co zrobić gdy ktoś nie może dodawać wpisów do rejestru(blokada administratora sieci) tylko musi je sam robić ?? mógłby ktoś wytłumaczyć jak to zrobić ??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Temacik super i wszystko czysciutka i dziala w 100% jak w temacie pozdr ziomus i gratulacje jeszcze raz cool robota :D

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak zrobic zeby dzialalo na 8.4 obojetnie jaka wersja wazne tylko aby dzialalo

robilem tak jak tu ale nie wychodzi cos

pokazuje mi sie Injecting into game jak wpakowalem tego cracka:/

albo incorect tibia version

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...