Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomocy! Zarabianie jak i gdzie ? Oraz jaka klasa najlepsza w pvp ? :)


xKoxuGamingx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanka zadane w temacie aktualnie mam 25lv chung'iem wybrałem kanoniera oraz mam według mnie spoko eq :) Lecz według mnie w pvp lepiej wybada raven lecz czekam na wasze propozycje klasy oraz pod klasy do pvp chodzi mi tylko o elsword pl więc prosiłbym o nazwy po polsku jestem nowicjuszem w elsie ;)

Opublikowano

Źle wybrałeś, jak chcesz chodzić na PvP. Chung Bombardier (druga klasa Kanioniera) został bardzo osłabiony po revampie (skill tree revamp, taki wielki update z nowymi drzewkami umiejętności).
 
Najlepsza klasa na PvP? To zapewne te OP postacie, czyli Aisha Władczyni Żywiołów, Ara Sakra Devanam i obecnie z tych Elesis to będzie Arcymistrz.
 
Ja myślę, że wystarczy dobre combo i EQ, aby wygrać na PvP, jednak skille też mają duże znaczenie.
 
Btw. Gdyby ktoś pisał angielskie nazwy postaci - zobacz ten tutorial z tłumaczeniem:

http://www.mpcforum.pl/topic/1030336-tut-tlumaczenie-oryginalnych-nazw-postaci-na-jezyk-polski/

A właśnie, zarobek, zapomniałem o tym ;p

Chodź po planszach i sprzedawaj śmieci, jak wyleci coś fajnego z bossa/mini bossa to wystawiasz to za większą kwotę na rynku (tylko też nie przesadzaj bo nikt nie kupi). Mniej więcej musisz połapać się w cenach rynkowych ;P

QtiV6xY.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...