Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [Dedyk] [Easy/Medium] Avonis.pl - Zagraj razem z ekipą !


Chavier9833

Zagrasz na starcie Avonis.pl?  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na starcie Avonis.pl?

    • Tak fajny serwerek.
      50
    • Nie nudny serwer.
      11
  2. 2. Chcecie peta na start do expienie?

    • Tak.
      54
    • Nie.
      7
  3. 3. Kiedy chcecie start serwera?

    • 12.04.2014 Godz: 19:00.
      20
    • 13.04.2014 Godz: 19:00.
      1
    • 18.04.2014 Godz: 18:00.
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logoin.png

 

 

noxia-1370354880.png



MAKSYMALNY POZIOM:

Na Avonis.pl do zdobycia jest 250 poziomów o zróżnicowanym trybie trudności. Maksymalna ilość pkt statusu to : 95.


DOŚWIADCZENIE:

Nie możemy dokładnie określić mnożnika lecz jest to około 300%.


DROP YANG:
Drop yang został dostosowany do cen w sklepikach, cen
ulepszeń,  sztabki na naszym serwerze nie dropią, a nominałem o dużej
wartości jest sztabka 500 mln yang.


DROP:

Zdobywanie mało wartościowych przedmiotów (na niskich poziomach), zostało zminimalizowane.


ULEPSZANIE:
Ulepszacze potrzebujemy tylko na nowe bronie, zbroje oraz przedmioty
65/66+ na poziomy 7/8/9 , 130/145+ 1/9. Na serwerze 5-bonus będzie do
zdobycia z metinów oraz bossów.

SKILLE:

 

Z poziomu m1 na G1 za pomocą Tęczowego Kamienia który otrzymujemy na starcie.

Z poziomu G1+ na P - Kamienie Duchowe, lub za pomocą Kamienia Mistrza od razu na poziom P (dostępny w sklepie).

 

noxia-1370354923.png

noxia-1370354963.png

Strona główna: Już nie długo !
Rejestracja: Już nie długo !
Klient: Już nie długo !
Ts3: Już nie długo !

noxia-1370354923.png

noxia-1370355034.png

noxia-1370355065.png

- Zbroja Rekruta: inna dla Kobiet i Mężczyzn

- Dwa Rodzaje Broni
- Hełm
- Skrzynia Rekruta

-11 poziom konia

Po Otwarciu Skrzyni:

noxia-1370355105.png

- Biżuteria +9
- Potki szybkości ataku i ruchu
- Pelerynki

-Magiczny Zwój

- Buty wiatru
- Losowa Pieczęć

- Tęczowy Kamień
- Po 5 Skrzyń z Niebieskimi oraz czerwonymi Miksturami

noxia-1370354923.png

noxia-1370355146.png

noxia-1378744114.png

noxia-1370354923.png

noxia-1370355232.png

noxia-1378743341.png

noxia-1370354923.png

noxia-1370355403.png

noxia-1370354923.png

noxia-1370355442.png

noxia-1378744063.png

noxia-1370354923.png

noxia-1370355518.png

noxia-1370355594.png

Bonusy 6-7 tylko do expienia, tzn brak bonusów na klasy.

 

noxia-1370354923.png

 

noxia-1370355702.png

noxia-1374923537.jpg

Mantykora to potwór z Doliny Mantykor
Podczas gdy nasz kochany i wszystkim znany Teleporter z pierwszego miasta
odbywał swój trening, Owa mantykora zainteresowała go swoimi Magicznymi zdolnościami,
Zaprzyjaźnił się z nią i od tej pory Mantykora pomaga naszym przyjaciołom z miasta.
Każdy kto zechce udać się w odległe krainy powinien zwrócić się do niej o pomoc.

noxia-1370354923.png

noxia-1370355776.png

noxia-1370355809.png

Mnich Przeniesie nas do miejsc, w których będziemy mogli sprawdzić swoją wytrzymałość i siłe.

Zadania przeznaczone są do rozgrywki solo oraz grupowej.

noxia-1370354923.png

noxia-1370355845.png

noxia-1370355877.png

Mistyczny Byk pozwala na niszczenie przedmiotów,

wystarczy przenieść na niego jakiś przedmiot i wyrazić zgodę na jego usunięcie.

noxia-1370354923.png

Zielarstwo

Zielarstwo jest nową techniką zbierania kwiatów.

Z każdego kwiatka możemy wytworzyć określoną miksturę.

Aby zacząć przygodę z Zielarstwem należy udać się do Zielarza znajdziecie go w każdej pierwszej wiosce.

Musimy wykonać testową misję w której mistrz zielarstwa sprawdzi wasze umiejętności w owej dziedzinie.

Gdy misja zostanie ukończona sukcesem awansujemy na pierwszy poziom Zielarstwa,

co daje nam 10% na pomyślne zerwanie każdego kwiatka występującego w naszej krainie.

Umiejętność możemy rozwijać do 9 poziomu, za pomocą Instrukcji Zielarstwa noxia-1370692295.jpg.

Szkolenie możemy kontynuować co 1,5 godziny mamy 50% szansy na pomyślną naukę umiejętności.

Instrukcje można zdobyć z silniejszych bossów.

Każdą miksturę można wzmocnić Liściem victima-1365540102.pngze świątyni.

Zielarz daje nam 50% szansy na pomyślne wzmocnienie mikstury.

Kiedy proces się nie powiedzie oba przedmioty przepadają.

Wyróżniamy trzy rodzaje rzadkości kwiatów.

Rzadkość jest określona między 1 a 3.

1 - Łatwo znaleźć kwiatka, natomiast 3 oznacza że kwiat jest bardzo rzadko spotykany.

Menu z zielarzem po wykonaniu misji:

noxia-1370690086.png

Przykładowy kwiatek:

noxia-1370690141.png

Przykładowa przemiana kwiatków, otrzymaliśmy po 1 miksturze z każdego typu.

noxia-1370690180.jpg >>>>>noxia-1370690208.jpg>>>>>>noxia-1370690238.jpg

Opis mikstur:

noxia-1370690589.png

noxia-1370354923.png

Kupony SM

Wielu graczy pytało o kupony wiec postanowiliśmy je wprowadzić.

Prezentują się one tak:

noxia-1374923269.jpg

Kupony dostępne są w nominałach, 100, 200, 450 oraz 570 monet.

 

noxia-1370354923.png

 

Arena Walk:

Na arenę możemy wejść udając się do Egzekutora Bitewnego,

można go znaleźć w każdym pierwszym mieście.

Jakie są wymagania?

Wystarczy posiadać minimalnie 85 poziom postaci,

Po rozmowie zostaniemy przeniesieni.

Gdy będziemy już na miejscu ukaże nam się mały interfejs:

noxia-1382789571.png

Możemy go wyłączyć za pomocą klawisza f6, gdyby komuś przeszkadzał.

Ogółem o arenie:

Zapisywana jest liczba zabójstw i zgonów, statystyki będą wyświetlały się po zalogowaniu na mapę w interfejsie graficznym.

Nie tracimy na trybie wolnym eq, exp-a czy rangi.

Nie ma też oczekiwania na wznowienie, i wstajemy z full hp.

noxia-1370354923.png

Lotek:

Będzie odbywał się w sobotę i niedzielę każdego tygodnia.

Zasady są podobne do "oryginalnej gry".

Jak zagrać?

Musimy udać się do Opiekuna Kolektury, znajduje się on w każdym m1 na środku rynku.

noxia-1382789982.png

Zasady działania:

- Typujemy 6 liczb z zakresu od 1 do 20.

- Możemy typować maksymalnie 5 razy.

- Każdy los kosztuje 2kk.

- Pula zwiększa się z każdym wykupionym losem o jego równowartość.

- Jest to system globalny tzn że wygraną losuje system spośród wszystkich graczy którzy wykupili los.

Wygrane:

Dzielimy je na 3 stopnie.

Pierwszego stopnia - sześć trafień, pula dzielona jest przez ilość wygranych, pozostałe trafienia 5 czy 4 nie są brane pod uwagę.

Drugiego stopnia -  pięć trafień, pula dzielona jest przez dwa później na liczbę wygranych.

Możliwa tylko wtedy gdy nie padnie wygrana pierwszego stopnia.

Trzeciego stopnia -  cztery trafienia, pula dzielona jest przez cztery później na liczbę wygranych.

  Możliwa tylko wtedy gdy nie padnie wygrana pierwszego oraz drugiego stopnia.

Zabawa trwa od soboty do około godziny 13:00 w niedzielę.

noxia-1370354923.png

Komnata Minotaura:

Jest to nowy dungeon na naszym serwerze, żeby na niego wejść trzeba udać się do Mistycznego byka.

Znajduje się on w każdym pierwszym mieście.

Po kliknięciu ukarze nam się dialog:

noxia-1382791094.png

Jakie są wymagania?

- Nie możemy być liderem/członkiem grupy.

- Musimy posiadać minimalnie 180 poziom postaci.

Po przeniesieniu do komnaty musimy zniszczyć cztery posagi ognia, po czym będziemy walczyć  Z Bratem Mistycznego Byka.

Na całą misję mamy 10 minut.

Z owego bossa może wydropić urna z jego duszą.

Szansa na drop to 25%.

Inny drop:

Z posągów - bryły złota, kamienie dusz, ulepszacze.

Z bossa - Perły, kostiumy, ulepszacze.

Misję możemy wykonywać co 24 godziny.

Przedstawienie wnętrza komnaty:

noxia-1382791731.png

Dlaczego urnę trzeba odnieść Mistycznemu bykowi z m1?

Ponieważ byk obraduje nas jednym spośród 3 bonusów:

- 3000HP

- +150 Do Obrony

- +100 Wartości Ataku

Bonus wybieramy sami, trwa on tydzień.

Po tym czasie będzie można odnieść kolejna urnę.

- Urnę może zanieść każdy gracz niezależnie od poziomu postaci.

 

 

noxia-1370354923.png

 

Dodanie przycisku depozyt:

noxia-1383467608.png

Za kilka dni zakładka "Zakupy - Depozyt" w Zwoju magów zostanie usunięta.

noxia-1370354923.png

Dodanie ,lizaków, pierścieni specjalnych:

noxia-1383467832.png

Można kupić je w naszym sklepie, ich czas trwania to 7 dni.

Bonusy jakie dają:

Pierścień Półksiężyca - +50% Bonus Doświadczenia, +20% Szybkość Ataku i zaklęć, +30% Obrażeń, +1500 PŻ.


Upiorny Lizak - +50% Bonus Doświadczenia, +20% Szybkość Ataku i zaklęć, +30% Obrażeń, +1500 PŻ.


Pierścień Radości - +50% Bonus Doświadczenia, +20% Szybkość Ataku i zaklęć, +15% silny przeciwko potworom, +1500 PŻ, +1000 PE.


Pierścień Śmiercionośnej Mocy - +30% Bonus Doświadczenia, +11% obrony w walce z Surami i Szamanami,

+15% Silny Przeciwko Potworom, +1500 PŻ, +1000 PE.


Pierścień Siły Woli - +30% Bonus Doświadczenia, +11% obrony w walce z wojow. i ninja, +15% Silny Przeciwko Potworom, +1500 PŻ, +1000 PE.  

Z wymienionych wspomagaczy możemy użyć jednego na tydzień.

Każdy z przedmiotów posiada efekt specjalny,

po użyciu nad postacią ukazuje się nam emblemat danego przedmiotu.

noxia-1370354923.png

Efekty dla systemu petów, zmiana azraelusia+:

Obrazek przedstawiający efekty trzech losowych petów:

noxia-1383469333.png

Każdy z zwierzaków posiada efekt specjalny,

po przywołaniu nad postacią ukazuje się nam jego emblemat.

Azraeluś+ został zastąpiony Błogosławionym Feniksem

Wygląda on następująco:

noxia-1383469497.png

 

noxia-1370354923.png

Dodanie 2 nowych kostiumów:

noxia-1383469767.png

Przykład wyglądu dla wojownika:

noxia-1383469720.png

Na obecną chwilę można je nabyć tylko i wyłącznie w naszym sklepie.

 

noxia-1370354923.png

 

Bramy Piekieł:

 

To nowy dungeon w fazie beta testów które potrwają przez około 2 tygodnie.

Strażnika Piekła znajdziemy na ognistej zmiemi.

Obrazek:

noxia-1383470364.png

Aby móc sprubować swych sił musimy spełnić kilka warunków:

noxia-1383470484.png

Odznakę Pogromcy Ognia noxia-1383470576.png -  możemy zdobyć pokonując ognistego króla, lub kupić ja w naszym sklepie.

Reszta opisu juz niebawem.

noxia-1370354923.png

 

noxia-1370355910.png

noxia-1370355941.png

noxia-1370355966.png

Metinowe
odłamki możemy zdobyć niszcząc Kamienie Metin, jeśli zdobędziemy 5
odłamków danego koloru, możemy udać się do Brata Alchemika,

znajduję się on w każdym pierwszym mieście.

Przekazujemy mu 5 odłamków do przetopienia, szansa na pomyślne przetopienie to 50%.

Gdy proces się powiedzie otrzymujemy kule danego koloru.

Kule potrzebne są do ulepszeń epickich rzeczy.

noxia-1370354923.png

noxia-1370356006.png

noxia-1370356050.png

Bonusy, które będziemy mogli pozyskać dzięki systemowi energii to:

+ 50/75 punktów obrony
+2000 HP

+2000 PE

+10% Szansy na Krytyczne Uderzenie
+10% Szansy na Przeszywające Uderzenie
+10 Silny Przeciwko Potworom

+10 Silny Przeciwko Ludziom

+30% Regeneracja HP
+10% Na kradzież HP


Oczywiście z powyższych bonusów możemy wylosować tylko jeden. Trwać on będzie 2 godziny.

noxia-1370354923.png

noxia-1370356094.png


noxia-1370356145.png

noxia-1370356180.png

Z każdym typem Treningów % na podwyższenie poziomu konia jest mniejszy.

noxia-1370354923.png

noxia-1370356214.png

noxia-1370356237.png

Serwerowa maskotka na której można testować swoją siłe, znajduję się ona w każdym pierwszym mieście.

Przyjmuję każdy bonus, po zabiciu otrzymujemy duża ilość doświadczenia oraz drogocenne przedmioty.

Lecz pokonać maskotkę nie jest wcale tak łatwo...

noxia-1370354923.png

noxia-1370356270.png

noxia-1370356293.png

System
zwierzaków na serwerze Avonis, naszego ulubieńca możemy zdobyć zabijając
bossy na wyższym poziomie znajdziecie go także w is.

Zwierzak daje nam podstawowe bonusy statystyk, ich wysokość uzależniona jest od poziomu zwierzaka.

noxia-1370354923.png

noxia-1370356325.png

noxia-1370356354.png

<INFORMACJE O DUNGEONIE>

Aby wejść trzeba posiadać: 1.000.000 Yang, grupę max 3 członków, 95 poziom, na cała misję posiadamy 30min..
<Poziom 1> Zniszcz 6 jaj, których bacznie pilnują pająki.
<Poziom 2> Pokonaj króla pająków.
<Poziom 3> Wybierz jednego z 3 kowali, kowal ulepsza identycznie jak w dt.

noxia-1370354923.png

noxia-1370356390.png

noxia-1370356422.png

<INFORMACJE O DUNGEONIE>

Aby wejść trzeba posiadać: 1.000.000 Yang, grupę min 2, max 6 członków, 95 poziom, na cała misję posiadamy 30min.
<Poziom 1> Zniszcz 6 Lodowych Metinów, których pilnują Wojownicy Setaou.
<Poziom 2> Pokonaj Berana-Setaou.

noxia-1370354923.png

noxia-1370356456.png

noxia-1370356506.png

<INFORMACJE O DUNGEONIE>

Piekielne Katakumby są prawie identyczne, jak na globalnym serwerze Metin2.

Na Avonis.pl dostępne są od 100 poziomu, min 3 max 6 osobową grupą. Katakumby nie blokują się, więc można do woli wchodzić.


<Poziom 1> Wydropić Klucz Kryształu Duszy i przenieść przez lidera na Statuę Kudy na środku mapy.
<Poziom 2> Odnaleźć drogę do Żółwiej Skały, po czym lider grupy przenosi was dalej.
<Poziom 3> Zniszczyć prawidłowy Metin Odwetu.
<Poziom 4> Przejść cały labirynt, po czym należy przeczytać napis z posągu.
<Poziom 5> Należy zdobyć Upiorny Totem z Tartara, a następnie przenieść go na Bazaltowy Obelisk na środku mapy.
<Poziom 6> Zniszczyć potwory razem z Charonem.
<Poziom 7> Zniszczyć Azraela.

noxia-1370354923.png

noxia-1370356542.png

noxia-1370356572.png

Pierwsze nowe expowisko dostępne na serwerze, można na nie wejść od 85 poziomu.

noxia-1370354923.png

noxia-1370356609.png

noxia-1370356639.png

Drugie nowe expowisko występują tam metiny, boss'y, podzielone jest na dwie częsci od 95 poziomu oraz od 110 poziomu.

noxia-1370354923.png

noxia-1370356682.png

noxia-1370356714.png

Trzecie nowe expowisko występują tam metiny, boss'y, żeby się tam dostać musisz posiadać 125 poziom.

noxia-1370354923.png

Zapomniana Dżungla

noxia-1374923889.jpg


Czwarte nowe expowisko, żeby się tam dostać musisz posiadać 135 poziom.

noxia-1370354923.png


noxia-1370356756.png

noxia-1370356791.png

Piąte expowisko, występują tam metiny, żeby się tam dostać musisz posiadać 145 poziom.

noxia-1370354923.png

noxia-1370356827.png

noxia-1370356856.png

Szóste expowisko, żeby się tam dostać musisz posiadać 160 poziom.

noxia-1370354923.png

noxia-1370356888.png

noxia-1370356918.png

Ostatnie expowisko, żeby się tam dostać musisz posiadać 175 poziom.

noxia-1370354923.png

noxia-1370357013.png

- Pelerynki ? - Rybak

- 5 bon ? - Dropi z metinów

- Co to jest Odłamek metina ? - Przedmiot potrzebny do zrobienia Kuli, ulepszacza, szansa no przetop 50%, dropi z metinów.

- Skąd ulepszacze ? - Z Bosów, bądź dla mniej wytrwałych w IS

- Skad bronie na 30 lvl ? - Dropią z bestów, ezotów.


 

noxia-1370354923.png



noxia-1370357039.png

[HA] NoMore

[GA]Aron

[GA] Arek

[GM] Fair

[GM] Selion


Rekrutacja na GM: ZAMKNIĘTA.

 

Start serwera 11.04.2014 godzina: 19:00

 

SSY WERYFIKACYJNE DLA MPC:

 

1#

 

09548071327638076108.jpeg

 

2#

 

37774765416307485691.jpeg

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer zapowiada się nie najgorzej.

Wbiję na start i zobaczę <_<

Dziękujemy bardzo za opinię, jeżeli macie jakieś pytania/propozycję/sugestię co do serwera śmiało pisać.

[HA] NoMore.

Opublikowano

Identyczna noxia .. 

 

w ile wbije max lv? 

Max lvl myślę że maksymalnie miesiąc, tak są to kupione pliki od właściciela Noxi gdyż Noxię nie długo zamykają z powodu braku graczu, chcieliśmy jak by to reaktywować oczwywiście z drobnymi zmianami. :)

Opublikowano

Zapowiada się konkretnie lecz...

Szkolenie konia na easy/medium? Bez przesady.. Militar na start, ale lepiej, rzucić pieczeć wierzchowca z jakimis bonami drobnymi.

Druuga sprawa, handlarze. FMS nie ma u handlarzy? To jest Hard czy Easy/Medium.

System ulepszeń bajka. Odrobina nowości oraz stare piękne zbrojki z xenoxa czy yitiana..

Bóg zapłać za brak huowych epików z PL.

Pożyjemy, zobaczymy, jestem na TAK i zagram jak usuniecie szkolenie konia ! :)

Powodzenia.

 

@EDIT

Start 11.04? Strzał w stope i kolano ? Startuje serwer Małysza oraz Destruct'a na których będzie wielu graczy. Wystartuj 12.04 lub 11.04 tylko godzinke przed startem serwerów, włascicieli wyżej wymienionych ;)

2EqjnQN.png

~Veltrox.pl~ on work!

Opublikowano

Zapowiada się konkretnie lecz...

Szkolenie konia na easy/medium? Bez przesady.. Militar na start, ale lepiej, rzucić pieczeć wierzchowca z jakimis bonami drobnymi.

Druuga sprawa, handlarze. FMS nie ma u handlarzy? To jest Hard czy Easy/Medium.

System ulepszeń bajka. Odrobina nowości oraz stare piękne zbrojki z xenoxa czy yitiana..

Bóg zapłać za brak huowych epików z PL.

Pożyjemy, zobaczymy, jestem na TAK i zagram jak usuniecie szkolenie konia ! :)

Powodzenia.

 

@EDIT

Start 11.04? Strzał w stope i kolano ? Startuje serwer Małysza oraz Destruct'a na których będzie wielu graczy. Wystartuj 12.04 lub 11.04 tylko godzinke przed startem serwerów, włascicieli wyżej wymienionych ;)

Wygląda to tak że na start jest Bojowiec, oraz Wierzchowiec a medalami robisz sobie Militara.

Bronie 30 dropią z Bestów po 2/3 sztuki jest 100%, lub można dostać za misję na 25 lvl. :)

 

Pozdrawiam [HA] NoMore.

Opublikowano

Grafike już gdzieś widziałem i prezentacji mozna zauważyć 3 różne interface.

Tak gdyż interfejs został nie dawno zmieniony a nie które SSY były robione wcześniej. :)

 

Jutro będzie dostępny TeamSpeak3 !

Opublikowano

Heh pamiętam 1 wersję tego serwera byłem w  gildii top1  , serwer upadł dlatego , że ktoś kopiował perły , itd , a potem jeszcze zrobiliście pierścień vip i liczba graczy malała .

 

 

hmm prezentacja jest okej być może zagram

Opublikowano

Serwer zapowiada się dosyć ciekawie. Mam nadzieję, że wystartujecie zgodnie z przewidywaniami, oraz że serwer będzie stabilny czego naturalnie również wam życzę :)

 

2 sety zbroi, rozumiem że jeden do PvP drugi PvM?
Kiedy forum?

Opublikowano

Zapraszamy was na TeamSpeak3 Avonis.pl:


 


IP: 4speak.pl


 


Strefa u góry TeamSpeaka, zapraszamy do pytań oraz pogaduszek z administracją.


 


Zapraszamy na naszego powstałego FanPage Nestia.pl, tutaj będą informację dotyczące serwera gdyby Mpcforum padło, świeże info tam:



https://www.facebook.com/Avonispl?ref=hl

Like ?


 


Szukamy również YouTuberów posiadasz 100+ subów napisz do nas na PW, napewno cię wynagrodzimy.


 


Ankieta co do startu serwera po trwa do Czwartku.


 


[HA]NoMore.


Opublikowano

Serwer zapowiada się dosyć ciekawie. Mam nadzieję, że wystartujecie zgodnie z przewidywaniami, oraz że serwer będzie stabilny czego naturalnie również wam życzę :)

 

2 sety zbroi, rozumiem że jeden do PvP drugi PvM?

Kiedy forum?

Forum będzie dostępne do Czwartku, będzie to wersja IPB najnowsza.

Tak 2 sety są do PvP oraz PvM.

Opublikowano

Wszystko fajnie lecz nie fajnie że pliki z Noxia.

Chyba że dodane są nowe rzeczy i bugi wyeliminowane... bo przecież gracze z Noxia uciekli z jakiegoś powodu prawda?

Czekam, może zagram.

Ładnie zrobione.

Heniek.

Opublikowano

Wszystko fajnie lecz nie fajnie że pliki z Noxia.

Chyba że dodane są nowe rzeczy i bugi wyeliminowane... bo przecież gracze z Noxia uciekli z jakiegoś powodu prawda?

Czekam, może zagram.

Ładnie zrobione.

Tak błędy są wyeliminowane, lecz zmieniliśmy trochę strukturę serwera oraz dodaliśmy trochę od siebie.

Opublikowano

Chavier znamy się :)

@topic

Skoro to serwer easy/medium dlaczego u handlarzy nie widzę broni na 30 lvl?

 

@edit

Dlaczego broń da woja 2ręczną robi się z broni na 70 a nie 65 tak jak jest u innych postaci?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...