Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MU Online SEA - Season 6 Episode 3 - Dedicated Server - 1 Gbps - Long Term


buddyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer Pvp NO Reset


Beta Period: November 22, 2013 - February 5, 2014
Server Started: February 6, 2014
Realms Merge (Elysian and Rance):

 

 

Stronka

http://www.muonlinesea.com

Server Information

EXP: 500x (100x on May 1, 2014)
ML EXP: 250x (75x on May 1, 2014)
Max Level: 400
Max ML: 200
RESET: No
Drop Rate: 70% (50% on May 1, 2014)
Excellent Drop Rate: 50/100
Excellent Item with Skill: 85%
Excellent Item with Luck: 50%
Max Excellent Options: 3
Max JOL Options: +28
Max Item Level: +15
Personal Store Monetary: eCoins
Spots: Yes
Exchange Online Hours: 1 hour = 5 eCoins
Web eCoin Shop: Yes
Multiple Client: Yes (as long as your PC can handle)
3D Camera: Yes (Activate/Deactivate: F9, Restore Default: F10)
Castle Siege: Every Saturday 7:00PM - 10:00 Server Time (UTC+8)


Events

Golden Dragon Invasion
Red Dragon Invasion
White Wizard
Blood Castle
Chaos Castle
Devil Square
Raklion
Crywolf
Castle Siege
Doppelganger

and many more

 

Screenshots

 

 

10177254_4023415920861_1263652676_n.jpg

10154979_4023416400873_11899055_n.jpg

 

10156121_4023416520876_1551331595_n.jpg

 

1959407_4023417400898_1278045213_n.jpg

...

 

1509779_4023418240919_821302507_n.jpg

 

 

14559_4023420760982_1568366672_n.jpg

 

1901718_4023420960987_578858382_n.jpg

 

10154095_4023422481025_2078509432_n.jpg


Na serwerze jest jakies 100 osób onlina brak polaków i polskiej gildi.

 

Linki zewnętrzne podajemy w code.

// TheVolume

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

pobieram klienta :D wbijac kto lubi server PVP :) ! zaraz zrobimy chara pod CS :D nick w grze KedzioR 

Opublikowano

No ja juz gram moj nick ZeLu zrobimy guild

ok ja wbije kolo 20 i lece nocke ;d jutro beda maxy :P 

Opublikowano

nie mogę się zarejestrować ;/

 

 

proszę o pomoc jakby ktoś wiedział  o co chodzi ;d

ja wlasnie tez mam problem z regiem...

Opublikowano

zalozylem konto :D ! zamiast Polska dalem Monaco ^^ nie wiem czy to ma znaczenie ale po 6 razie pomoglo :D

Opublikowano

wyskoczyl Ci komunikat,ze musisz aktywowac konto poprzez link wyslany na email? ja zalozylem konto ale juz czekam na link 2 godziny :D

Opublikowano

napisalem posta na ragezone zobaczymy co odpisza. jak bedzie ok dam znac. i wbijac panowie duzo ludzi tu gra :D robimy gildie i jazda na CS

Opublikowano
 
quote_icon.png Originally Posted by KedzioR1 viewpost-right.png
hmm i and my friends make registration yesterday...and we all time waiting for active link...WTF ?!
There's an error with Gmail and those emails were not delivered. I'll activate manually now.

 

 

aktywuje konta wiec zaraz mozemy pograc :D ! widzimy sie w grze nick KedzioR

Opublikowano

wbijac panowie :D! nick KedzioR

 

expie juz z RedDevilem (tez polak) juz 300++ wbijac i pisac pw :D

Opublikowano

Mam problem z odpaleniemy gry. Przy wlaczeniu launchera wyskakuje mi blad "main has been altered". Moze ktos powiedziec o co chodzi? Napalilem sie na ten serwer ale nie mam pojecia dlaczego wyskakuje taki blad. Wszystko pobralo sie prawidlowo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...