Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] GameHoster.net - Darmowy serwer 30 slotów 1.6.4.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 

 

W dniu dzisiejszym wprowadziliśmy możliwość zamawiania serwerów testowych o pełnej funkcjonalności

nawet na okres 30 dni całkowicie za darmo.

 

Serwery instalowane są na oddzielnej maszynie, na której można testować serwery minecraft w wersji craftbukkit 1.6.4
Użytkownicy mogą zamawiać serwery max. 30 slotów (128 Mb RAM na slot).


Serwery z grupy TEST można używać bezpłatnie do 30 kwietnia 2014 r.
Zamawiając serwer testowy należy wpisać kod promocyjny TEST, który obniży cenę serwera o 100%.


Zapraszamy do korzystania

http://gamehoster.net/

  

Opublikowano

Hmm, chciałem testnąć, ale.. 

 


Nie możliwa jest instalacja na tej maszynie, poniważ wykorzystuje już limit slotów ustalony przez administratora
Brak wolnej maszyny do instalacji tej gry
 
 

 

Nie da rady. :(

Everybody lies


uSQEFZv.png

Opublikowano

Hmm, chciałem testnąć, ale.. 

 

 

Nie da rady. :(

 

Mam podobny ale jak myślę ze jak napiszesz do hostowni to ci dadzą serwer.

 

/Pozdrawiam GGoldRock2k  (:

Logo_IGracze.png

Opublikowano

Nie opłaca się na 1.6.4 i tak praktycznie nikt nie gra na tej wersji jak byście dali mcpc na 1.6.4 to można grać z modami i by było git ale tak to to lipa jak dla mnie bez sens.

junior.jpg

Opublikowano

@dawopi,

Kolejny szczeniak komentujacy bez podania argumentow. Idz na firehosting a nie komentujesz tematy innych hostingow.

 

Nie pozdrawiam.

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Co to za serwer na 1.6.4? juz nikt tam nie gra chcialem chociaz wgrac mape z serwa 1,7,2 a mapa miala nowe szklo i txt zbugowane...


animaatjes-16-e2da7b8e7f46849a5b8e8fc22e

Opublikowano

@dawopi,

Kolejny szczeniak komentujacy bez podania argumentow. Idz na firehosting a nie komentujesz tematy innych hostingow.

 

Nie pozdrawiam.

Mineserv.pl - padł. Był częścią firmy strefapc. Yourserv.pl chyba też.
Opublikowano

Polecam, paneł łatwy w obsłudzę, design pasuje, a BOK odpisuje szybko. 

Jedynie co to bugi związane z serwerem lecz już na BOK napisałem, oby to naprawili ;)

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To ludzie graja jeszcze na 1.6.4 ?! :O

Żebyś wiedział, nawet na 1.5.2

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...