Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mcncc - "Zostaniesz połączony z serwerem..." ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak ... Robie serwer hamachi na plikach mcncc 2010 :
konfiguruje virtualbox'a
konfiguruje sysinstall (wszystko tak jak powinno - ip z hamachi, 2'gie ip z końcówką 100 itd)
odpalam serwer wszystko działa.
PortMap i odblokowane wszystkie porty jakie powinny być (logowanie, ch, mysql)
Zapora sys. off
Antywirus off
W root'ach podmieniam ip na moje z hamachi z normalną końcówką.
Client:

http://www.mpcforum.pl/topic/1172969-metin2-client-ultra-slim/

serwerinfo.py w rootach i cliencie z moim ip hamachi.

i teraz mój problem ... Cały czas jest "Zostaniesz połączony z serwerem..."
a przy ch1 "..." zamiast "NORM"
Próbowałem odpalać przez launcher hamachi i normalny i nic ...

Od czego to może być ?  (Proszę o linki do tych rzeczy :) )

lu4f3lY.png

Opublikowano

Dalej to samo :/

@Edit
To samo na plikach od Terenzo .... 

@Edit2
Ustawiłem pong na "1234abcd5678efgh" wszędzie ... w game na ftp :

auth (jego nazwa w tym folderze to auth)
channel1
channel2

i w metin2.bin i dalej .... grrr

lu4f3lY.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...