Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

UploadImage - Szybki, prosty, nie wymagający rejestracji.


Vershy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miodzio,teraz to interface zajebisty.Ta barwa nice ;)

 

 

 

 

Tylko reklamy usuń ;<

Dziękuje, w końcu ktoś ocenił nowy design :3

Reklamy? Radzę ściągnąć Adblocka. Lub poprostu poczekać bo muszę jeszcze "kilka zł" uzbierać na nowy hosting :)

//Dodany licznik fotek

PS: zapewniam że nikt nie zagląda do wysłanych zdjęć oraz nigdy wysłane zdjęcia nie zostaną usunięte

(chyba że ten co wysłał zdjątko chce żeby zostało usunięte)

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mógłbyś dodać więcej opcji by cała strona czymś była zapełniona bo teraz tak pusto ;)

 

Na przykład "ostatnio dodane obrazki". :)

Dziękuje za pomysł :3

//Dodany licznik fotek, informacja o ciasteczkach

///Dodany "licznik" wagi zdjęć

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

 


7. W nieodpłatnych usługach Hostingu zabronione jest umieszczanie przez Użytkownika:

(...)

b. plików, które są później elementami stron internetowych innych niż wymienione w § 2 w definicji Serwisów (np. grafiki do blogów, składowiska plików itp).

 

Serwis friko ma podstawy do zablokowania Ci konta.

 

 

http://www.osemka.pl/html/regulamin/
Opublikowano

 

Serwis friko ma podstawy do zablokowania Ci konta.

http://www.osemka.pl/html/regulamin/

Ale ciiiicho :3

Póki nie mam hostingu płatnego nic z tym nie mogę zrobić.

PS: Jak zablokują to i tak nic mi się nie stanie bo mam pełno kopii skryptu :3

W 5 minut założę nową stronkę i zauploaduje mój skrypt

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

Ważne info:

Dodany box po prawej stronie, poprawa błędów w skrypcie.

W razie gdyby aktualna strona została zablokowana to mam już ją zarejestrowaną na innym hostingu gdzie przyjmą mnie z otwartymi rękami :3

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

Dobrze że masz kopie, szukaj nowego hostingu.

Czemu? Stronę mam już na innym hostingu, ale narazie nie ma potrzeby podawać adresu chyba bo przecież

strona narazie nie jest zablokowana i działa całkiem sprawnie :3

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

Ważne info:

- Dodano komunikat błędu (404) gdy się wpisze zły adres.

- Like Button w Sidebarze :3

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

Ważne info:

Nowy wygląd buttona uploadu.

PS: Mamy już 30 fotek :P

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

Ważne info!:

Nowy design wprowadzony!

Co o nim sądzicie? Jest lepszy od poprzedniego?

Jeśli wam się nie podoba to mogę zmienić na poprzedni (lodowy)

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

Nie widzę zmian ;p 

Odśwież stronę (kolorystyka)

@down

o co Ci chodzi człowieku przecież napisałem tylko żeby zagłosowali w ankiecie na tak czy nie

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

@up bez urazy chodzi mi o to (jeszcze raz bez urazy) że to kolejny niewypał i nieorginalny pomysł , do tego w nie najlepszym wykonaniu.

Krótko ujmując jesteście jak dwie krople wody , nie mówiąc już o nicku ;)

Czy tylko mi się wydaje , że @1361622928-U485574.pngVershy. To Vayner ?

Opublikowano

@up bez urazy chodzi mi o to (jeszcze raz bez urazy) że to kolejny niewypał i nieorginalny pomysł , do tego w nie najlepszym wykonaniu.

Krótko ujmując jesteście jak dwie krople wody , nie mówiąc już o nicku ;)

Czy tylko mi się wydaje , że @1361622928-U485574.pngVershy. To Vayner ?

Przykro mi że mówisz że mój projekt to nie wypał.

W takim razie postaram się zrobić wszystko żeby twoja opinia zmieniła się :3

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

Przykro mi że mówisz że mój projekt to nie wypał.

W takim razie postaram się zrobić wszystko żeby twoja opinia zmieniła się :3

Znaczy , nie chciałem Ci sprawić przykrości tylko napisałem moje spostrzeżenia.

Nie można być najlepszym będąc zarazem początkującym .

Miłej pracy , czekam na efekty ;)

Opublikowano

Przede wszystkim to bym ogarnął te powiększanie zdjęcia po wrzuceniu..

Nie wiem po co zrobiłeś żeby było powiększane, to wygląda jak g...

Nie dość że rozchodzi się po całej stronie to nie do odczytania prawie, wrzuciłem plik 108x22 a mi powiększyło do 1482x322

tpk913.jpg

Może i po wklejeniu linku normalnie wygląda zdjęcie ale podgląd wygląda chu..

 

Do tego tło, istnieją takie metody w css które blokują "rozjeżdżanie" się tła.

Może i jest ok dopiero jak się pomniejszy stronę w przeglądarce ale tak czy siak powinieneś o to zadbać.

 

Do tego zakładki..

Regulamin jest w regulamin.php a kontakt w ?p=Contact

Po co to robić w 2 innych rzeczach?

Po co w kontakcie jest formularz do wrzucania zdjęcia, nie wystarczy na stronie głównej tylko?

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Jeżeli masz pojęcie o językach w których wykonana jest ta strona to pracuj dalej, w przeciwnym razie nie ma co... 

53a4498fed5cd.png

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sorry że tak dawno nic tutaj nie wstawiałem ale nie miałem czasu się tym zajmować :D

 

Przede wszystkim to bym ogarnął te powiększanie zdjęcia po wrzuceniu..

Nie wiem po co zrobiłeś żeby było powiększane, to wygląda jak g...

Nie dość że rozchodzi się po całej stronie to nie do odczytania prawie, wrzuciłem plik 108x22 a mi powiększyło do 1482x322

tpk913.jpg

Może i po wklejeniu linku normalnie wygląda zdjęcie ale podgląd wygląda chu..

 

Do tego tło, istnieją takie metody w css które blokują "rozjeżdżanie" się tła.

Może i jest ok dopiero jak się pomniejszy stronę w przeglądarce ale tak czy siak powinieneś o to zadbać.

 

Do tego zakładki..

Regulamin jest w regulamin.php a kontakt w ?p=Contact

Po co to robić w 2 innych rzeczach?

Po co w kontakcie jest formularz do wrzucania zdjęcia, nie wystarczy na stronie głównej tylko?

Powiększanie się zdjęcia już naprawione, obrazek w poglądzie ma 300px a w linku ma już oryginalny rozmiar :) 

Piszcie co dodać jeszcze, bo nie mam pomysłu

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

Dobra co do: FotoWrzuta.aq.pl to tak:

 

- stary DOCTYPE,

- nie wiem co w keywords robi 'intel xeon' o.O

- center już się nie używa, od tego jest css:

<center>
</center>

@lol ucięło połowę tekstu ._. ale napisze końcówkę tylko:

Strona do napisania od nowa podstawa to HTML5 i CSS3 + coś innowacyjnego, bo 

z tym nie wróżę Ci kolorowej przyszłości.

Opublikowano

Dobra co do: FotoWrzuta.aq.pl to tak:

 

- stary DOCTYPE,

- nie wiem co w keywords robi 'intel xeon' o.O

- center już się nie używa, od tego jest css:

<center>
</center>

@lol ucięło połowę tekstu ._. ale napisze końcówkę tylko:

Strona do napisania od nowa podstawa to HTML5 i CSS3 + coś innowacyjnego, bo 

z tym nie wróżę Ci kolorowej przyszłości.

Dziękuje że w końcu ktoś mi napisał jakie błędy mam :)

No cóż, nie pozostaje mi nic innego jak kminić nad nową stroną :D

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

Miales kminic , i co?

Nie miałem czasu, sam widziałeś że robiłem tamtą stronkę (gniota).

Narazie poprawiłem troszku design, jest też logo od Queridith. (Czy jakoś tak ;p)

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...