Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

YANGI W IS Metin2.pl | Co o tym myślicie?


Thoria

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na metin2 nl oplaca sie kupowac bo yangi z is sa tansze niz od innych xD

Sygnatura może zawierać

 

* dowolną ilość obrazków

* dowolny rozmiar obrazków

* dowolną ilość adresów URL

* dowolną ilość linii

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Globalny serwer upadł już dawno, jak dla mnie gra na nim nie ma żadnego sensu.

Zaraz wszystko wprowadzą w is, chcesz 105 lvl? Daj nam 100 zł, wbijesz go sobie.

Tak czy tak ludzie pomyślą i yang kupią od sprzedawców z allegro.

BEZ SENS

Opublikowano

Metin2.pl celowo niszczy gospodarkę serwerów. Za każdą zmianą ubywa z serwerów ludzi. Jaki w tym cel ? Przecież nie zamkną serwerów gdzie jeszcze ktoś gra a topki wpakowały multum kasy. Ale gdy na serwerze zostaną same topki, mogą zamknąć serwery pod pretekstem braku ludności i brak opłacalności trzymania serwerów. W taki sposób, cała struktura Metin2.pl zostaje usunięta. Ja bym tak zrobił. Wyciągnął kasę, obniżał populacje, na końcu zamknął serwery. A jeszcze potem, zatrudnił grafików stworzył znacznie lepszą grę i znów trzepał hajs. Bo nie oszukujmy się, większość osób przeniosło by się z prywatnych na wyzerowany serwer metin2.pl z nowymi ulepszeniami. I okrojonym item shopem, chociaż na początku i utrudnionym zdobywaniem expa i yanga. Taki very hard gdzie za kasę zdobędziesz wygląd, a nie przewagę. To byłoby dobre. Dwie pieczenie na jednym ogniu ;)

Specjalista
Opublikowano

Jak dla mnie to jedno wielkie dno.

Ten pl to nie jest już to co kiedyś.

Yangi w is hah,robią wszystko żeby ludzie jak najwięcej wypierda**li w tego is-a.

Jak dobrze że już konta wszystkie poszły whuu :D

 

 

Edit : Jak oni to wprowadzą to zaraz pewnie co 2 serwer Hard to będzie wprowadzał.

Zawsze tak jest co pl wprowadzi to każdy serwer to do siebie wprowadza.

0 twórczości ;/

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

No comment.

Jeśli oni idą takim tokiem myślenia to sądzę, że nasz kochany Metin2 już długo nie pociągnie, a szkoda, bo kiedyś to była zajebista gra. Zamiast spróbować wyciągnąć znowu grę na szczyt, to oni wyciągają ale hajs od graczy, śmieszne. 

Opublikowano

Metina nie nazwę nigdy zajebistą grą. Tylko zajebistą w swej prostocie przy której spędziłem 3 lata parę lat temu. Takie jest moje zdanie. A wszystko co nie trudne przyciąga. Mimo to, szkoda że tak prostą grę można tak pokomplikować.  Trzeba chyba czekać na wypożyczenie licenji od GF"u i powstanie może coś lepszego. Metin byłby cudowny gdyby, pomnozyć yang na pl'u razy 0.2 i exp razy 0.2. Dodać calkiem nowe przedmioty i aby każdy przedmiot był coś warty. A nie, wbijesz miecz 5lvl +6 i do 15-20 masz z głwoy zdobywanie przedmiotów. Przepraszam za rozpisanie się to nie temat do tego wątku. Ale co do tematu, teraz czekać tak jak koledzy wyżej napisali. Przedmioty +6-9 w item shopie. Kamienie wbijające z M do G i prawie jak prywatny, tylko że dużo droższy ;)

Opublikowano

Jeszcze troche i na pl bedzie tak lipnie jak na kazdym innym privie ;f

Już jest lipa, yang w IS to najgorszy pomysł gfu.. Teraz dodali do IS zwój przenoszenia postaci między serwerami, śmiech na sali. Dla nich liczą się tylko hajsy

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Metin2 global zamienia się w priva to po pierwsze (no zamienił się już dawno.)
Pamiętajcie drodzy mpc forumowicze w każdej grze gdzie jest logo Gameforge to tragedia zawszę jak chcą zrobić coś dobrze czy źle dla graczy to i tak czy siak wszystko spierolą ;d.
 


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Ten pomysł z yangami tylko i wyłącznie może wypalić na nowych serwerach na globalu, bo wtedy trudno jest zarobić na starcie a na allegro szybko yangi się nie pojawią i jestem przekonany że sporo osób by włożyło kasę w is żeby zdobyć dobre eq na początku.

Wadą tego jest fakt iż to się nie sprawdzi na starych serwerach.

Opublikowano

Powiem tak. Metin2 Global upada.. No cóż..

 

Próbują załapać jak najwięcej hajsu..

 

Jedyne wyjście z takiej sytuacji to totalna czystka całej gry i zaczęcie od nowa wszystkiego tak jak 5 lat temu jeśli dobrze pamiętam.

 

Wtedy było od ch*** graczy.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Nie opłaca się oglądnijcie to

 

25 SM ? 200SM ? Przeciez jak ogarniasz dobrze to masz te 200 sm w 1 dzien i kupujesz sobie 45kk.

 

Ten kto chce zaczac to zobacz jaki ma start, wyplni pare ankiet, zdobedzie 50 SM i ma 8kk na start, to malo ? :)

 

Teraz yangi na PL mozna zrobic za frajer.

 

 

A co najepsze, dopiero teraz bedzie w chuj wiecej 10x wiecej sprzedajacych na allegro, bo zrobia reklame/ankiete i beda sprzedawac na allegro. W tydzien spokojnie zarobi sie 1k SM ( dla chcacego nic trudnego ) 100kk na allegro stroi. Za 10kk masz. Pieniadze do portfela leca same :)

1386175744-U112610.png
Opublikowano

To jest, już porażka zgadam się z tym. 160kk za 200 zł ? ich powaliło, i to zdrowo na mózg :) wątpię że ktoś będzie, to kupował.

ziAxB2s.png?1

Opublikowano

To jest, już porażka zgadam się z tym. 160kk za 200 zł ? ich powaliło, i to zdrowo na mózg :) wątpię że ktoś będzie, to kupował.

Ludzie beda to kupowac, dlatego, ze PL bazuje na niewiedzy gracza. Sa tez ludzie ktorzy nawet nie slyszeli o yang na allego, a tu taka niespodzianka yangi w IS, bedzie masa osob ktora kupi yangi z IS :)

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Ktos napisal ze powinni reset gry zrobic. Niech sie jebnie w leb...

Ludzie wydawali po kilka set/tysiecy zlotych na is i maja to tak po prostu usunac? Pomysl.

 

Global nie padnie ot tak sobie bo nie ma prawa jest oplacony na kilka lat i nawet jak bd 0graczy on bedzie stal.

 

Co do yangow, czekam kiedy bd eq w is... To jest kurwa niemozliwe co oni odpierdalaja zeby sie nafapac hajsu.

Opublikowano

jak tak dalej pójdzie to niedługo itemki będzie można kupować w is od razu +9 :) a jeśli są jeszcze bardziej tępi to niech od razu dodadzą do is-u kupno poziomów haha xD.


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

To jest, już porażka zgadam się z tym. 160kk za 200 zł ? ich powaliło, i to zdrowo na mózg :) wątpię że ktoś będzie, to kupował.

Ba to teraz porównajmy ceny allegro i z IS'u ponad 10'cio krotna różnica w cenie także to nie jest normalne. Top youtuberzy Isamu i reszta ekipy powinna postawić na ziemię GF. Może by im to dało do myślenia że krzywdzą siebie i tylko siebie bo kogo innego....

Opublikowano

Ja się tam bardzo cieszę, GF odwala takie rzeczy, ponieważ większość zrozumiem, jak oni są napaleni na hajs, ludzie mu pokończą grę i przyjdą na prywatne serwery. Gf potem sprzeda metina innej firmie, i być może będzie lepiej. 

xD 

Opublikowano

Kolejny pomysł na wyzysk ...

Widza poprostu już , ze wszyscy maja w dupie całego globala...Fuzja nie pomogła to teraz wyciągną ile się da i zamkną ten burdel...

Takie moje zdanie .

3201528209.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...