Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Głosowanie All-Stars się zaczęło!


sensus12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możecie już głosować, link:

http://vote.eune.lolesports.com/pl/player-voting/#

musicie sie tam zalogowac(takie same passy jak na konto w lolu) i wybrac 3 graczy

 

 

FAQ:

 

 

 

1. Co to jest?

Jest to event organizowany przez riot, wybiera się 2 graczy (tegoroczna formacja) z regionu i oni jadą na 'turniej'.

 

2. Jak to działa?

W tym roku zostaje wybranych 2 graczy z regionu, jest razem 5 regionów co daje nam 10 graczy. Tych 10 graczy jest ułożone w 2 zespoły które na siebie grają.

 

3. Jak często można głosować?

Co 24 godziny od teraz (30.03) przez kolejne 12 dni.

 

4. Gdzie i kiedy się odbywa?

W Francji 8-11 Maja 2014 roku

 

5. 10 graczy z 5 różnych regionów, co z barierą językową?

Nic - jeśli ułożenie będzie szczęśliwe to bedą wszyscy potrafili po angielsku - jeżeli nie to trudno. Będzie to coś na zasady soloQ

 

6. Jaka jest nagroda?

Udział w turnieju jest sam w siebie nagrodą.

 

7. Kto aktualnie wygrywa?

1- Rekkles

2 - Diamond

 

8.Jak wygląda formacja?

z każdego regionu 1 gracz na zespól czyli nie będzie 2 eu w 1 teamie

 

9. Coś dodatkowo?

Zespół który wygra LCS SPRING 2014 Playoffs jedzie też na ten turniej walcząc z innymi regionami. Za to jest już nagroda.

 

 

@@

 

Głosujcie na tych dobrych graczy, a nie na faworytów

 

@@

 

Głosujcie!

<>

Opublikowano

Rekkles

Yellow/Edward

Diamond

Froggen

soaz/wickd

 

nie ważcie sie inaczej głosować bo znowu w pizdy dostaniemy:)

w ogóle przeczytałeś faq i jak to działa?

<>

Opublikowano

nie obchodzi mnie team, obchodzi mnie tylko Vander. jako support nie ma sobie równych, jego latarnie + jinx reklesa = 100% win ratio

inne głosy to over i oczywiście mój kochany jankossss :D

rbd2t1.png

Opublikowano

dziwne, że mnie tam nie ma ^^^ tylko strimerów daja. sam osobiscie nie zagłosuje :P

Ale sucharzysz :D

@top Ja już zagłosowałem :p

 

Opublikowano

dawaj pvp

 

@top. postanowiłem zaglosowac na tych co maja najwiecej xDD

 

 

+ czemu nie dadza np takiego nervariena xD

 

Bo to są gracze z lcs'ów ?  -.-

 

b_560_95_1.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...