Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostaniesz połączony pliki by warum


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , serdecznie mam taki problem mianowicie zostaniesz połączony z warum i stoi pong zmieniłem w game jak i w warum.exe na testtesttesttest mam odpalony portmap odblokowane wszystkie porty w intrologin.py zmieniłęm ip na swoje z normalną końcówką tak samo w serverinfo.py maszyna nie wywala żadnych błędów ani nic  mogę wejść do ftp jak i do navicata itp co to może być myślałęm nad tym żę ktoś zmienił może czasł ładowania ??tzn żę dał na np 20 min że będzie zostaniesz połączony czy coś pomoże ktos ??

 

Przepraszam za 2 temat ale bardzo jest mi to potrzebne 

                                                                                                                                                     kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

 

                                                                                            Milordzie poczęstuj papierosem...

Opublikowano

Poczekaj dłużej, ja miałem tak samo, że nie dało się na początku zalogować lecz po 2-5min wszystko było OK

by Neosieł

Opublikowano

no powiem tak czekałem chyba z 5 min i nic :( wie ktoś jak ustawić czas zeby to się włączyło ??

 

 

@Edit czekam już 12 min i nic :( 

                                                                                                                                                     kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

 

                                                                                            Milordzie poczęstuj papierosem...

Opublikowano

Może to być jakiś diff ?? na binke czy coś w tym stylu ?? 

                                                                                                                                                     kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

 

                                                                                            Milordzie poczęstuj papierosem...

Opublikowano

PONG jest taki sam nie che odpalać przez launchera tylko warum.exe już żeby był pod hamaka mam wyłączoną zapore coś jeszcze ??

 

@Edit na launcherze też mam zostaniesz połączony zmieniłęm końcówke na 100

                                                                                                                                                     kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

 

                                                                                            Milordzie poczęstuj papierosem...

Opublikowano

Siemka, wybacz że na PW nie odpisałem ;/

To tak włącz klienta, i daj mi ss-a z klienta jakiego używasz interface ;D

Bo sa takie interface w których trzeba zmieniać jeszcze w jednym pliku IP i porty by się połączyło, ten plik znajduje się w rootach ale nazwy zbytnio dobrze nie pamiętam ;p

Albo zmień klienta jeśli masz innego z innego priva, nie wiem przykładowo pandora xdd

Pooozdrawiam.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

Więc, tak:

 

Nwm jaki w warumie jest interface, spr. te pliki:

 

intrologin.py 

serverinfo.py 

 

(Szukaj ip i zmień na swoje)

(Oba znajdują się w root) Root znajduje się w pack i musisz go wypakować. 

Spr. czy port są ustawione dobre.

 

Wpisz w maszynie ps i powiedz czy masz odpalone game. 

 

 

Spr. czy masz linki ustawione w channelach. 

 

Podaj syserr Channeli i db. 

Opublikowano

Rozwiązałem problem DO ZAMKNIĘCIA 

                                                                                                                                                     kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

 

                                                                                            Milordzie poczęstuj papierosem...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...