Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Typowe teksty i zachowania gimbusów w Minecraft?


Cefarm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja:Wiesz że nikt się nie nabierze na spawner za 1 Dolara?

On:Hahahah juz sie 4nabralo.

Ja:Noi zarabiasz na innych na którą jutro masz do przedszkola? Na 8.00?

On:Nie bo na 7.00

A druga sprawa wbija koleś na skyblocka i się pyta o prisona.

Mój mały Głodomor : Samsung r540       Mysz:  Logitech M100         Słuchawki :  Creative fatal1ty HS-800    I'd love this set.

 

 

 

Opublikowano

"odaj diaxy kurwa"

"Dawai mi to huju"

I tym podobne.

Opublikowano

Wchodzi gimbus na serwer i pyta:

-''Admin, bendzie rekrutacja na moda?''

-''Nie już się skończyła''

-''No nie dziwie się że się skończyła na takim serfesze. Pewnie same dzieciaki rekrutowałeś''

 

Gimbus wychodzi z serwera.

50  -  100   200  -  300  -  400  -  500  -  600  -  700  -  800  -   900  -   1000

 

 

 

 

Opublikowano

Grałem niedawno na mysg.pl z jakimś cheaterem (latał na sg)

 

i pisze tak - Dawaj na fapki jak taki koxu

 

Mój tekst na sg

 

Kto sojusz naciska Alt i F4 :D

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

"pżegryważ bo marz skina za słabegooo!!!!!!11111 inni majoł leprze !!!!!!!!!"

 

"dajta enhanta!!!!!!!"

 

"masz kobla trohe, nakopałem do ćebie"

 

albo spamią :

"ej gdzie admin????"

 

po chwili

 

"gdzie jest kór*a admin ????????????/////////"

 

wchodzi admin

 

"adminnnnnn111111!!!!!!!"

 

albo piszesz do niego na PW by nie odzywał się chwilę

taka odpowiedź:

 

"dobra nie bede pisau"

 

po 20 sekundach

 

"jezdeź tam ??!!!!!"

 

do admina:

 

"nie banój plissssssssssss"

 

albo piszę do niego :

 

Ja: ej ile ty masz lat w ogóle ?

 

On: co će to kórw* obhodzi nubie jeden ??!!!!!

 

albo: 

"ej daj to !!!! skond to marz ?????"

"kto do sojószu pisze XD"

po chwili

"dlaczego nikt nie pisze xD ??????"

 

 

 

 

 

 

 

prawda jest brutalna. Tego typu osobniki występują na co 2 serwerze w stadzie liczącym minimum 70% slotów. I dziwić się że mało komu chce się grać na multi.....

3d10a40e96e20.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Gimb: Dobra sprzedawaj diaxy ja nagrywam jak oszukasz dam to adminowi

Gimb2: Ok ja też nagrywam dla pewności

Gimb: Ok to możesz zucac

Gimb2 :Ale najpierw przelej kase

Gimb: nie ty pierwszy daj

Gimb2: nie ty pierwszy 

...

Opublikowano

"Gracz: Daj admina albo Vip za friko"

"Ja : nie"

"gracz : daj albo wyjde i nie przyjde"

"Ja :okej "

"gracz: no daj kocham ten server"

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...