Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarobić 10 milionów$


TenStylOdSuba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Można dzięki temu zdobyć części ultra?

Tak można

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

już mam parę furek części ultra lecą na głównym nie użyje ale tu wypas :D 47 lvl lexsus lfa xD macie porady co do malowania i wgl jak nie pojdzie ban to bedie fajnie :)

W sprawie malowań utwórz nowy temat, bo w tutorialu o tym nie piszmy ;)

Opublikowano

Ludzie nie kumam jak to zrobić?

To daje 10 mln czyli tych monet co np najdroższe auto co było keidyś najdroższe za 1250 tyś, teraz jak patrzalem to za 2 mln (od wakacji nie gralem)

Czy to musi być tylko ucieczka?

Bo wole się sprintować, jaką ucieczkę polecacie jeśli tylko ucieczka może być?

Opublikowano

Ludzie nie kumam jak to zrobić?

To daje 10 mln czyli tych monet co np najdroższe auto co było keidyś najdroższe za 1250 tyś, teraz jak patrzalem to za 2 mln (od wakacji nie gralem)

Czy to musi być tylko ucieczka?

Bo wole się sprintować, jaką ucieczkę polecacie jeśli tylko ucieczka może być?

 odpalasz gre w trybie okienkowym 800x600 o ile sie mylę uruchamiasz hacka musisz miec wyłączoną zaporę i antyvira bo moze blokować.. bierzesz jakieś auto idziesz na ucieczkę drużynową klikasz klawisz ''PageDown'' i jak dojedziesz do mety ucieczki nic nie klikasz dalej a bot sam nalicza done 1 done 2 i tak dalej po okolo 15 min masz 9,999,999 kasy full części ultra skile do aut. tyle w tym filozofi ._.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Można też odpalić Save Editor i dodać dobie kase i to w 5 min 

Nie ma nic takiego jak Save Editor do nfs world

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Kiedyś wyłapałem za to bana, jednak polecam

55c0.png


Poznaj prawdziwą Historie Turimy.


Już niedługo startujemy, odwiedź naszego fanpage !

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo fajny cheat lecz niestety mam pewien problem. Dojeżdżam do końca ucieczki i jak zaczyna mi nabijać Done'y to na czacie wyskakuje informacja "DIsconnected from Server" i kasa przestaje się nabijać. Zapora i antywirus wyłączone. Wie ktoś może jak temu zaradzić? ;)

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...