Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tesst 4story (dedyk) 24h pvp.


Dedyk4story

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo załozysz mi konto 

 

login:michi94

hasło:mich940731

login:michi94

hasło:mich940731

Jak chcesz konto , pisz na priv a nie podajesz pasy w temacie, zeby potem kazdy mogl wbijac ci na konto.

KONIEC

 

~ REBEKKA

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W zwiazku z naglymi zajsciami musze uprzedzic wsyzstkich, ze moga byc cofki na servie zwiazane z backdoorami ukrytymi w plikach. Przyklad

ALTER PROCEDURE TDeleteAllQuest
@szNAME varchar(50)
AS
DECLARE @dwCharID INT
 
SELECT @dwCharID = dwCharID FROM TCHARTABLE WHERE szName = @szNAME
IF(@@ROWCOUNT != 1)
RETURN 'Can Find Char'
 
DELETE TQUESTTABLE WHERE dwCharID = @dwCharID



Prosze o zglaszanie wszystkich nieprawidlosowsci. Bedziemy sie starac usuwac je na bieżąco!   Gdy server zostanie juz odbugowany w 100% bedziemy cieszysc sie ze wszpolnej gry! 
Pozdrawiamy i życzymy udanej zabawy TGH team. 
Opublikowano
http://postimg.org/image/y1pp4pyl7/
http://postimg.org/image/yw6cw84z3/

tu są dwa screeny z gry pokaz  wierzchowców i kostiumów

 

 

 

 

 

 

No to tak... W plikach jest syf, staram sie odkryc problem ;c Niestety jest to trudne, postacie migruja po kontach. Prosze o trzymanie eq w magazynie, nie ubrane. Jedynie tak mozecie sie bawic na servie, nie tracac nerwow. Przepraszmay za problemy, jak sie wszystko ustabilizuje i problemy zostana rozwiazane server zostanie wyzerowany i kazdy wystartuje z rownymi bonami i eq. TGH team. 

Opublikowano

podczas pobierania tego louchera wyskakuje mi błąd sieci chodzi o tego na systemy 32 

Opublikowano

jeżeli można to dodajcie jeszcze raz starter.exe, bo biblioteki pobiera normalnie a tego pliku na 34 bit nie chce pobrać, jeżeli można to niech mi to ktoś podeśle na jakimś innym hostingu 

Opublikowano

z tego co wiem to cos tam  robia ale nie  potrafia naprawic tego bugu z postaciami ktore zmieniaja konta  jak by nie to serwer by byl juz do gry i do rozreklamowania 

Opublikowano

Potestujcie troche, poedytowalem pare skryptow. Jak beda znowu migrowacdajcie znac . 

 

Poszedl reset danych. Prosze o podoawanie kont do stworzenia, Potrzebuje z 10 osob do potestowania czy all dziala. 

Opublikowano

Czemu nie moge pobrac serwera?

Jak jest 80% to wyskakuje jakis blad i ze trzeba odswiezyc strone i odnowa sie pobiera? 

To jest ? -,--

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...