Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Co o nim sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie chcę ograniczyć użycie kabli czy innego elektronicznego szajsu bo z reguły ten sprzęt nie jest przystosowany do prac w "trudnych"(wręcz gównianych) warunkach. Najlepiej by było gdyby wszystko było "analogowe", mechaniczne. Wtedy praktycznie mamy 0 problemów z ewentualnymi nieprzewidzianymi awariami sprzętu.

1375799776-U359635.jpg

Opublikowano

Co za debil podlewa trawe sikami ?

Przecież trawa wyschnie bo w sikach jest sól :D

Zamiast tej Twojej komplikacji wolałbym iść na dwór i wyłącznie się pod kwiatka niż montować pompy i inne kurestwa

 

Moim zdaniem pomysł chujowy bo sikami się nie podlewa kwiatkow.

 

Po 1. Uschną

Po 2. Będzie jebało szczochami

Po 3. Dzieci pójdą się bawić na podwórko i będą się taplać w gownie.

 

 

3x NIE, Dziękujemy.

Opublikowano

Czy ty na serio jesteś ślepy czy czytasz co 10 słowo w poście głównym i postach pod nim?
 

ROZCIEŃCZONY MOCZ NIE JEST W STANIE USZKODZIĆ ROŚLINNOŚCI ORAZ NIE ŚMIERDZI!

PRZECZYTAJ POST WITALIJA(Freakzzz) I DOPIERO COŚ NAPISZ!

//a tak poza tym, to roślinom potrzebna jest sól do tych swoich procesów...

1375799776-U359635.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...