Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak odmienić swojego windows 7 (specjalnie od neksus timu)


Vayner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! W tym poradniku pokażę Ci jak zmienić obrazek logowania/statu systemu/wyłączania systemu itp. 
Krok 1 
Pobieramy program "Quale" wykonany specjalnie przez #neksus_tim specjalnie na potrzeby tego poradnika
Link:


Skan:
 


Krok 2
Włączamy program , ukaże się nam takie oto okieneczko:

zi8qma.jpg


Krok 3
Klikamy ten oto guziczek:

bxebmt.jpg


Krok 4
Ukaże się nam takie oto okieneczko:

88bj5s.jpg

 
w którym wybieramy poprostu folder z którego mają być "zaczerpnięte" obrazki.
Krok 5
Po wybraniu folderu z którego mają być zaczerpnięte obrazki ukażą się nam one na tej liście:

xv8fb7.jpg

 

wybieramy obrazek który chcemy i zatwierdzamy przyciskiem "Zastosuj".

To tyle! Jeśli chcemy zobaczyć jak teraz wygląda nasz system bez wyłączania go klikamy

przycisk <WINDOWS> & L 

Uwagi:

Obrazek w formacie JPG

o rozmiarze takim jak twój monitor

max wielkość 256kb

Jeśli pomogłem zostaw like za pracę! ;)

Do moderatorów:

Mógłbym prosić o zdjęcie kilku % za ten poradnik?

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

program który zmienia tapetę, nic więcej.
nie podoba mi się.

BÓG = CZŁOWIEK

Opublikowano

program który zmienia tapetę, nic więcej.

nie podoba mi się.

Czytaj uważnie... Jaką tapetę?

Ekran startu systemu, wyłączania go, wybierania uzytkowników itp

Podstawówka - czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)

@down

Jeśli nie przydatne to po co się wypowiadasz? ;x 

napisałem BIG dla lepszego efektu xD

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

według tego SS  wybrany obrazek ma większą wage niż zalecany

knso6WZ.png

Jak to? Przecież to jest 155KB a max jest 256KB

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

to w końcu 256kb czy 256KB ? 

to jakaś różnica? Chodzi o KB

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

bit a bajt to jest różnica

256KB 

258kb = 32KB

 

256kb=/=256KB 

 

A jak byś zamawiał neta i byś miał do wyboru 10Mb/s czy 10MB/s to byś powiedział, że to też to samo?

1378331621-U719057.png

Opublikowano

ten program zepsuł mi system nie polecam!

Dobry dżołk lamusie ^^

Report za offtopic/spam

btw: jak zmiana obrazka może zepsuć system?

a poza tym jest opcja przywrócenia ;)

KB to kilobajt a kb to kilobit, nexus team o tym nie wie?

nie miałem capslocka włączonego, wybacz mistrzuniu.

PS: fajna sygnaturka :)

ehh... Myślałem że chociaż to wam się spodoba bo efekt końcowy jest naprawdę fajny 

ale no cóż.

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Dobry dżołk lamusie ^^

Report za offtopic/spam

btw: jak zmiana obrazka może zepsuć system?

a poza tym jest opcja przywrócenia ;)

nie miałem capslocka włączonego, wybacz mistrzuniu.

PS: fajna sygnaturka :)

Zgłosiłem ten post do moderacji za obrazę mojej osoby i jeżeli to nie poskutkuje żadną karą dla ciebie, będę zmuszony przenieść sprawę na drogę sądową.

 

Program zepsuł mi system i nie polecam.

BÓG = CZŁOWIEK

Opublikowano

Zgłosiłem ten post do moderacji za obrazę mojej osoby i jeżeli to nie poskutkuje żadną karą dla ciebie, będę zmuszony przenieść sprawę na drogę sądową.

 

Program zepsuł mi system i nie polecam.

Skończ gimbusie.

 

Takie podmienianie plików nie jest zbyt "zdrowe" dla systemu..

Zapewniam że w żaden w sposób nie uszkodzi to komputera ;)

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Jednemu może zepsuć a drugiemu nie. Program podmienia pliki systemowe, racja? wystarczy że np. przy podmienianiu tego pliku coś się przytnie i możesz formatować/przywracać system.

Opublikowano

Jednemu może zepsuć a drugiemu nie. Program podmienia pliki systemowe, racja? wystarczy że np. przy podmienianiu tego pliku coś się przytnie i możesz formatować/przywracać system.

Nic się nie przytnie, program był wiele razy testowany nawet na bardzo słabym i starym komputerze.

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Nic się nie przytnie, program był wiele razy testowany nawet na bardzo słabym i starym komputerze.

Nadal nie rozumiesz.. zabawa z plikami systemowymi może rozjebać ci system.. ale co ja tam wiem..

 

btw. Ateusz pls XDDDDDDD

Opublikowano

Nadal nie rozumiesz.. zabawa z plikami systemowymi może rozjebać ci system.. ale co ja tam wiem..

 

btw. Ateusz pls XDDDDDDD

Nie chcesz nie musisz korzystać z programu - proste ;)

wiem że zabawa z systemem może go popsuć no ale bitch please...

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

no super, zepsuło mi komputer, nareszcie wróciłem po formacie, nie polecam!!

Widzę randoma tutaj mamy. 

Skończ już trololololować xD

riport posłany

UFAGA WAŻNA WIADOMOŚĆ ZNANA RÓWNIEŻ JAKO ANTY-WARN:

PROGRAM NIE PSUJE SYSTEMU!

//btw: Ateusz, papa :*

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Widzę randoma tutaj mamy. 

Skończ już trololololować xD

riport posłany

UFAGA WAŻNA WIADOMOŚĆ ZNANA RÓWNIEŻ JAKO ANTY-WARN:

PROGRAM NIE PSUJE SYSTEMU!

niedość, że gość działa na szkodę userów, to jeszcze bawi się w globca czerwonym kolorkiem, podszywając się, masakra.

Opublikowano

Widzę randoma tutaj mamy. 

Skończ już trololololować xD

riport posłany

UFAGA WAŻNA WIADOMOŚĆ ZNANA RÓWNIEŻ JAKO ANTY-WARN:

PROGRAM NIE PSUJE SYSTEMU!

//btw: Ateusz, papa :*

Masz pewność że nie psuje? testowałeś na każdym systemie? zgaduje że nie. 

Opublikowano

Masz pewność że nie psuje? testowałeś na każdym systemie? zgaduje że nie. 

Program działa tylko na windows 7 :) wszystkie wersje od home premium aż po ultimate ^^

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Program działa tylko na windows 7 :)

Nigdzie tego nie napisałeś wcześniej czyli mogę śmiało stwierdzić że ten program ssie pałkę. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...