Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przyjmę propozycję współpracy, jako MISTRZ GRY LUB MODERATOR FORUM


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam, Panu można zaufać.

Propozycja estetyczna, również pod względem stylistycznym..

 

Powodzenia

Opublikowano

Hhahahah... Jak Ty tematu poprawnie "odsniezyc" nie potrafisz... Pisze się ODŚWIEŻAM.

 

Nie polecam, wolę zaufanych ludzi.

Najlepszy spamer na mpc forum :) 

W ciągu 2 tyg. 600 postów.

Kazdy temat na tym forum o metinie spami :)

Opublikowano

Najlepszy spamer na mpc forum :)

W ciągu 2 tyg. 600 postów.

Kazdy temat na tym forum o metinie spami :)

Również to zauważyłem. Szkoda nerwów na kłótnię z osobami tego pokroju :)

Opublikowano

Nigdy bym nie zagrał na serwerz gdzie on byłby w teamie :)

Potrzeba doswiadczenia w danej dziedzinie

a Ty masz doswiadczenie jedynie w robotach ręcznych

 

Nie polecam bo nie jest to osoba spłodzona do pełnienia tej funkcji :)

DISS: Endymion vs Nakou

 

KLIKNI

Opublikowano

Nigdy bym nie zagrał na serwerz gdzie on byłby w teamie :)

Potrzeba doswiadczenia w danej dziedzinie

a Ty masz doswiadczenie jedynie w robotach ręcznych

 

Nie polecam bo nie jest to osoba spłodzona do pełnienia tej funkcji :)

Widzę kolego że Ty posiadasz doświadczenie ale w utrudnianiu ludziom życia, w każdym temacie wypłakujesz jakieś swoje smutki :) 

Opublikowano

podanie ładne, lecz ludzie (to znaczy większość ludzi) niechętnie przyjmują do Teamu osobę, która ma jakieś stanowisko lub stara się o nie na innym serwerze.

 

Opublikowano

podanie ładne, lecz ludzie (to znaczy większość ludzi) niechętnie przyjmują do Teamu osobę, która ma jakieś stanowisko lub stara się o nie na innym serwerze.

 

Sprawa wygląda tak, że nigdy nie podejmuję się współpracy z dwoma serwerami jednocześnie. Być może staram się obecnie o posadę na jednym z for, jednak gdybym ją tam otrzymał oznajmiłbym w tym temacie, że póki co moja oferta jest nieaktualna. 

 

W obecnej chwili moja propozycja współpracy jest nadal aktualna i bardzo czekam na oferty, pojawiło się ich już kilka jednak póki co żaden projekt nie został zrealizowany. 

 

Pozdrawiam, Lazard.

Opublikowano
 

 

Lazard ty już masz moda forum na AlioS2. Nie za wiele pracy na głowę bierzesz ?

 

 

W dniu dzisiejszym zrezygnowałem z pracy na serwerze Alios2. Powód jest prosty.

Nie mam zamiaru współpracować z piętnastoletnią osobą, która odnosi się do mnie (osoby starszej od niego) w sposób chamski i wulgarny. 

Szukam poważnego projektu z poważnym zespołem chcącym stworzyć coś poważnego.

 

 

 

Uwaga! Oferta jest w dalszym ciągu aktualna.

Jednak po ostatnich wydarzeniach zaznaczam, że nie współpracuję z osobami poniżej 18 roku życia.

Opublikowano

W dzisiejszych czasach dość cięzko o dobrego GM'a który odpowiednio będzie sprawował się z tą rangą.

Ludzie wolą brać kogoś po znajomości niż nieznane im osoby.

Po mojemu podanie ładne estetyczne i co najważniejsze bez lania wody że jaki to ja jestem super , najlepszy , kogZ

 

 

 

Nie polecam nikogo kogo nie znam , ale życzę Ci powodzenia i abyś natrafił na ten odpowiedni serwer na którym wykorzystają twój potencjał :)

Peace.


PS. 400 postów < wow > < a gejm taki dziurawy >

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...