Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] eS-trzy-igrek vs TeNzHasztagiem


eS-trzy-igrek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1390926881-U173186.png

Wyzywający: s3y
Wyzwany: #
Wstawienie prac do: do 24:00 - 23.03.2014
Głosowanie do: tydzień od wystawienia obu prac
Tematyka: Inwazja na rap (temat od rip'a z tym, że lecimy ogólny jak w jedynce)
Notatka:
50 wersów (właśnie dlatego tak długo daje na pisanie tektów gdyż ja moge pisać tylko w weekendy a do tego mam jeszcze inne sprawy na głowie) , pokażmy im skillsy i GL ;)

Opublikowano

Oczywiście biorę ;)

 

Inwazja na rap w mojej wersji:

 

 

Zniszczę tą rap grę, jak będzie mnie wkurwiać,
Legal? Nie fajnie, tylko słabizna i chujnia.
Mówię to na poważnie, nie chcę słuchać gówna,
Swoje skille pokażcie i spróbujcie mi dorównać.
Nie jedna kurwa, z jakiejś znanej wytwórni,
Wydaję słabą płytę, robiąc z ludzi durni.
Za trzy dychy wole kupić, gram i mieć bekę,
Z rapu jeszcze większą, o wiele niż przedtem.
Nie jestem pojebem, jak piszę to się przykładam,
Ty piszesz na odpierdol, mogę iść o zakład.               
Sprawdzam podziemie, tylko ono coś wartę,
Gdy dla zajawki, przelewają słowa na kartkę.
Bez tego nie ma sensu, grać od niechcenia,
To dopiero początek, pokaże, że umiem rozjebać.
Skille z legalnej wytwórni? Wyjątek, jest kilku,
Reszta do od jebania, kilka wersów bez wysiłku.
Jestem tego pewien, rap długo nie wytrzyma,
Gdy kurwy bez skilli, będę ciągle nawijać.
Dlatego robię inwazję, by przerwać ich czyny,
Mówię tylko prawdę, kłamać bym się brzydził.              
Tępe skurwysyny, to diss na cały mainstrim,
Zapytasz dlaczego ? Bo robi się mierny.
Nie wymienie ksywek, wrzucę do jednego wora ich,
Nie zobaczysz jak szybko nawet, # spontan mistrz.
Legal nic Ci nie da, założysz wytwórnie w tym?
Po jakiego chuja, żeby sprzedać pięćset płyt?
Wolę sto razy podziemie, mówiłem kilka razy,
I powtórzę jeszcze kilka, aż wbiję Wam do bani.
Chcesz by ludzie Cie znali? Nie trzeba promocji,
Wystarczy zamiatać punchami, trzeba być dobrym.           
Nie licz się z krytyką, wywal jaja na hejterów,
Gdybyś miał się przejmować, nie napisałbyś tekstu.
Zabrakło by czasu, a bez wersów nic nie masz,
Tak samo jak niemowa, nie ma nic do powiedzenia.
Za grosz szacunku, wiem, że chamski jestem,
Poczujesz moc prądu, jak na elektrycznym krześle.
Nawiązałem już kiedyś, nawiąże znów do Jigsawa,
Wybierz życie albo śmierć, mój rap to nie zabawa.
Nie pasuję Ci to wypierdalaj, zaraz Cie skończę,
I od razu zakopie w lesie, mord moim rzemiosłem.         
Robię to, bo mogę, weź zabroń mi miękka pało,
Ja w ostatnią niedzielę napisałem swój dekalog.
Wyszedłem już z pierdla, po ostatnim apelu,
Siedmiogwiazdkowy skurwiel, zamknięty w więzieniu.
Zjadłem gorzką czekoladę, wciągnąłem mój narkotyk,
Obciąłem sobie chuja, i zrobiłem blond włosy.
Ona zabiła ojca, a ja poznałem ruch planet,
A potem zrobiłem, przypał w Stepie i Urbanie.
Potem w jedną minute, progress w maratonie,
Ale jestem taki głupi, że nie pytaj mnie o mnie.
 
Ostatnia dycha zrobiłem sobie beke z 5 "raperów", na każdego po 2 wersy w kolejności: Sobota, Chada, Bro, SBS, Sulin (Sbs nie nazwałbym raczej raperem, ale chuj z tym). Nie wiem jak to wyszło i czy się przyjmie, czy naskoczą na mnie od razu, ale tak wygląda Inwazja na rap w mojej wersji :)
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Znów muszę pisać z telefonu. Ehh...

 

No to jazda! Poszedłem w bragga. Moja inwazja na rap:

 

 

Jak Bóg rapu, król światów będę wiecznie żywy,

chuj z fatum, tłum łaków polegnie podczas bitwy.

I niech wznoszą modlitwy, pizdy przywitam dziś kosą

moje skille rosną w siłę ścinają ich swoją mocą.

Choć dalej się rozchodzą to nic im to nie da,

ich wiara już jebła, zrobię im liryczny wietnam.

Każdy tutaj klęka, kurwy liżą się po jajach.

Mogą wypierdalać! Fejm im się nie zgadza.

Marzy im się władza, ja nie czekam na brawa

skoro tym światem rządzi kasa doskoczę im do gardła.

Taka prawda, moje wersy zjedzą wasze,

pokażą prawdziwe twarze uderzając raz za razem.

Tworząc wielki basen, pełen krwi i łez.

Muzyka pełna drwin spisana na straty jest.

A tu każdy jak pies chce swej złotej kości,

pełni złości zaczynają za hajsem pościg.

Na ryju jeszcze trądzik mają królowie podziemia,

bez wątpienia mamy tutaj cud pokolenia.

Niezła beka! Ciasne mają te pancze

przy tym marne szanse bo gdy piszą łamią palce.

Z tym już nie powalczę, pierdole cały rap,

robią straszny wiatr a zapomnieli że to domek z kart.

Fakt, wszyscy na wszystko mają wyjebane,

no to amen! wbijam tu jak BinLaden.

Ćwiczyłem karate na kartce zażarcie,

by w walce pokazać jak wbijam w ta rap grę.

Wbijam w nią chuj tak jak i zresztą w was,

gaz był niezłym pomysłem #HITLER COME BACK.

Nastał już czas, psychiczny rozpierdol,

wieczny terror przygotuje na ziemi piekło.

Aż się cioty zlękną gdy dam im to co chcą,

horrorcore w stylu został ci jeszcze jeden ząb.

Wyrżnę cały rząd tych podnieconych dziwek,

które na widok krwi i nożyczek jeżdżą sobie po cipie.

I się nie zdziwię już niczym, widziałem płaczące majki,

pluły krwią by zeszli ze sceny krzycząc "już wystarczy!"

Tkwiąc w nostalgii rdzewieją jak technika i kunszt,

słowa to moja zbroja a flow jest ostre jak nóż.

Każdy jest jak wróg, tutaj nie ma przyjaciół,

wojna światów, dom wariatów wykorzystam swój atut.

Jak 2pac shakur będę chciał to zmienić,

z wkurwieniem jak Dekkers by celnie uderzyć!

By znieść ich z chmur, przygłupy jeszcze marzą,

wymarzę ich z życia #Gabriel Archanioł.

Eliminator tak się chyba nazwę,

gardzę każdym tutaj bo mogę go nazwać błaznem.

Właśnie patrzę i widzę samych Don Corleone,

im wystarczy sygnet by stać się bogiem.

A ja porządnie wpierdolę się na sam początek,

Dla mnie GAME WINNER, dla was GAME OVER

 

 

Teraz pora na eL Clasico!

Opublikowano

Teksty bardzo równy poziom, ciężko oceniać, oba dobre, ale za długie by przeczytać całość z zaciekawieniem, bo taki blok tekstu, bez przerw, refrenu czy coś takiego jest monotonny. Przyznaje, że pominąłem koło 15 wersów w obu pracach :P

 

Głos na #

Opublikowano

Trochę za dużo czytania, wzrok się męczy od monitora :D

 

 

Podobają mi się oba teksty, jednak głos na s3y

Opublikowano

S3Y.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Pojedynek, zgodnie z regulaminem, winien trwać do trzech dni, zatem zamykam.

 

Wygrywa użytkownik @eS-trzy-igrek przeważającą ilością głosów.

 

Gratulacje! ; )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...