Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ciekawy pomysł na serwer!


Serwer PRL  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten pomysł na serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znam fajny plugin poszukaj na bukkicie, generator tworzy miasta na calej mapie.

Oczywiscie ogranicz mape worldborderem

Moje projekty:

Opublikowano

@herhor67

Nie dzięki. Wole coś zbudować własnymi "ryncami" niż korzystać z jakiegoś generatora. Taki serwer jest:

a. Lepszy dla oka

b. Masz satysfakcję że zbudowałej coś fajnego :D

Opublikowano

Ja zabieram się za robienie szkiców ogólnie także może jakieś fragmenty wstawię na stronkę serwera (która będzie około piątku zmieniona - chodzi o skrypt). Zobaczymy czy mi się uda zrobić. Co myślicie aby gracze mogli zakładać miasta (coś w stylu graczy VIP).

Opublikowano

Dobry pomysł, aczkolwiek już wiele ludzi robiło "pseudo rp", które

nie różniło się niczym od freebuilda. Jeżeli będzie dobre wykonanie to 

na pewno wypali, chociaż w minecrafcie jakoś Role Play nie chcę się

przyjąć, a szkoda, bo na prawdę fajnie mogłaby wyglądać rozrywka.

Tylko bez dużej ilości graczy takie serwery nie mają przyszłości. 

Życzę powodzenia z pomysłem ;)

   Weź zobacz, życie oplatam w słowa...                               39327408778835139338.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...