Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft 2.0 czyli co do szczęścia jest potrzebne


ActionPvP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nikt nie powiedział że będzie 2.0, będzie po prostu 1.10, 1.11 itd, co z tego że będzie głupio wyglądać, w innych grach jakoś nikt do tego nie przywiązuje większej roli. W dodatku ludzie przeczytajcie co wy chcecie? Jak czytam nie które "zachcianki" to się za głowę chwytam, kto z was wyobraża sobie ZWYKŁEGO minecrafta np z pojazdami, meblami itp. takie rzeczy niech pozostaną w modach. 

"Ciekawszy generator map" mhm, pisz co wersję nowy generator, i już wszystkie mapy są nie kompatybilne. Z resztą co jest złego z aktualnym? Każda mała zmiana wymaga nie małej modyfikacji kodu.

 

Co do aktualizacji. Co Mojang mógłby zdziałać.

Zacznijmy od optymalizacji, jest coraz lepiej, ale dalej dużo zmian potrzeba. Więcej modeli 3D bloków, niech kwiaty, trawa czy liście(itp) będą modelem, a nie dwoma przeciętymi teksturami. Tory również mogą mieć model 3D, dla nie których może to być problem, jednak w opcjach przecież można zrobić, by na Fancy były modele 3D a na Fast tekstury, jak zawsze. Mogliby ulepszyć animacje, mogliśmy się już do aktualnych przyzwyczaić jednak, myślę że dla oka byłoby milej gdyby faktycznie jakoś lepiej to wyglądało. Udźwiękowienie, już od Bety 1.8 słyszę o nowych dźwiękach, dużo już dostaliśmy, ale muzyka podczas walki czy dźwięki otoczenia byłyby również mile widziane. Nie wymagam wiele.. (chociaż..)

sygna2014.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W kolejnym snapshocie dostaniemy:

Nowy blok Prismarine (będzie się on generował się w wodzie.

 

Króliki ( z nienormalną teksturą )

76561198151853599.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...