Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft 2.0 czyli co do szczęścia jest potrzebne


ActionPvP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<------------------------- Reklama

<------------------------- Reklama

<------------------------- Reklama

<------------------------- Reklama

<------------------------- Reklama

<------------------------- Reklama

<------------------------- Reklama

<------------------------- Reklama

<------------------------- Reklama

<------------------------- Reklama

<------------------------- Reklama

<------------------------- Reklama

<------------------------- Reklama

<------------------------- Reklama

<------------------------- Reklama

 

 

 

 

 

 

Ostatnio zostały dodane: konie,Endermite,nowe biomy,zmiany w enchantowaniu oraz nowy system łowienia ryb.

 

Lecz co zostanie dodane w wielkiej zbliżającej się wielkimi krokami aktualizacji  Minecraft 2.0 ?

 

Płaszczki,Rekiny,Ryby,Czerwone Smoki a może nowy wymiar.

 

W komentarzach piszcie wasze propozycje. :rolleyes:

 

76561198151853599.png
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak by dodali meble , npc żeby byli jak prawdziwi ludzie , i inne :)

Proszę o cytowanie moich postów jeżeli kierujesz odpowiedź w moją stronę. Dziękuje!

Opublikowano

już była wersja 2.0 jako żart gdzie są konie,kucyki,rożowy wither.

kolorowe szkło wypalanie pochodni.

etho slab tnt z kowadłem.

Opublikowano

już była wersja 2.0 jako żart gdzie są konie,kucyki,rożowy wither.

kolorowe szkło wypalanie pochodni.

etho slab tnt z kowadłem.

My tu muwimy o oficjalnej wersji 2.0.

A nie tej na prima aprilis.

 

@down

Zgłoszone

76561198151853599.png
Opublikowano

Może dodadzą jakiś nowy świat :) Co do biomów, to raczej wykorzystali to co mogli, i teraz mogą dodać coś pokemonowego ;)

Ale stawiałbym na to iż dodadzą mnóstwo nieprzydtnych bloków :D

Opublikowano

Mogłyby być biomy:

- Spalona równina. Dużo lawy, żwiru, bruku, ognia, gdzieniegdzie drzewa bez liści, jakieś fortece zniszczone. Nowe moby - Czerwony smok (dużo mniejszy od Enderdragona), Kamienny strażnik (coś jak beatka tylko, że wroga i zrobiona z żwiru / bruku)

- Podziemne miasto. Duża jaskinia z fortecą / miastem. Nowe moby - Podziemny Wiesniak (ubrany na czarno z latarką na głowie (2 punkty światła w każdą stronę) handlujący tylko kamieniami, kilofami, diamentami i pochodniami)

 

Nowe wymiary:

- Latające ruiny - latające platformy. Jedyne moby to Pigman (diax napierśnik) i Podniebny Wiesniak (na biało ubrany wieśniak ze złotym napierśnikiem, handlujący piórami, wełną (biała) i diaxami)

 

Screeny podeśle jak zbuduje makiete.

Opublikowano

Będzie decent update, jak każdy inny.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      yotsuba.jpg


                                                                                    

Opublikowano

Ja bym chciał wiecej zwierzat i dodatkowe budowle na mapie.

d5ea2ef187c3cf6c.png


Fan Realu


Posiadam kanał na youtube wraz z kolega


Gram w Minecrafta , League of Legends , Call of Duty 4.

Opublikowano

Najlepiej niech zajmą się tym co najważniejsze w tej grze - budowanie. Dodadzą masę nowych, przydatnych bloków, nowe bloki mechaniczne, meble chociażby, lampy będzie lepiej o wiele niż jest teraz. To mi wystarczy do szczęścia.

RCwkgo4.png

Opublikowano

Ładniejsze wioski villagerów, i usprawnienie gry by tak nie lagowała :X

Opublikowano

A skąd pomysł, że czeka nas jakaś wielka i oczekiwana wersja 2.0? Póki co trwają przygotowania do 1.8. Później będzie 1.9, a następnie będzie najprawdopodobniej wersja 1.10 i 1.11 itd. Wersja 2.0 oznaczała by zupełnie nowego Minecrafta, a na to się obecnie nie zanosi. Póki co czekają nas mniej lub bardziej ciekawe kolejne wersje i dużo większych aktualizacji jak np. dodanie nowych biomów w ostatniej aktualizacji, bym się nie spodziewał.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...