Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Taurios.pl ~ (Projekt) Logowanie & Wybór postaci ;)


Trobol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako iż uznaliśmy że wcześniejsza wersja jest chujowa, zrobiliśmy nowe takie oto cudeńko które jest w 60% skończone

Jak wam się podoba?

 

n0o0l86mj8eh.jpg

 

u6c79bkkzvbh.jpg

 

 

 

A wy już wiecie gdzie zagracie ?



Łapcie sygnaturki

;)


[img]http://i.imgur.com/aMgE0P8.png[/IMG]
aMgE0P8.png


[img]http://i.imgur.com/WGyBPta.png[/IMG]
WGyBPta.png


[img]http://i.imgur.com/ft8MJXM.png[/IMG]
ft8MJXM.png


[img]http://i.imgur.com/jZuaoVu.png[/IMG]
jZuaoVu.png


[img]http://i.imgur.com/a7vgHKc.png[/IMG]
a7vgHKc.png


[img]http://i.imgur.com/IGAMBbg.png[/IMG]
IGAMBbg.png


[img]http://imgur.pl/i/00003/644deyx5lu3m.png[/IMG]
644deyx5lu3m.png


[img]http://imgur.pl/i/00003/mkxe169luool.png[/img]
mkxe169luool.png

Po więcej informacji zapraszamy na nasz FaceBook ;)


https://www.facebook.com/Tauriospl

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

blisko do wowa xD

 

Boskie :O

Dzięki chłopaki za miłe słowa ;)

 

Jeszcze bardziej nas to zmotywowało, odjebiemy naprawdę coś ciekawego :P

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Spoglądając na ten piękny projekt logowania oraz wyboru postaci nie ośmieliłbym napisać się na niego złego słowa , dlaczego ? To powinien każdy wiedzieć ... Perfekcyjnie dopracowane .Widać ,że sporo nad tym siedzieliście i się nieźle natrudziliście . Mimo tylu privów widać ,że wszystko robiliście sami bez jakiegokolwiek zgapiania od innych. Takie rzeczy się teraz ceni , Na pewno zagram nie mogę się już doczekać ! 

 

Pozdrawiam oraz biję brawo , wspaniale to wygląda :)

Ludzkie zachowanie tak na prawdę zależy od postrzegania świata oraz wychowania danej osoby .

 

 

Wszystko da się kontrolować, trzeba tylko to umieć .

Opublikowano

ładne to logowanie można wiedzieć kto wykonał czy raczej tajemnica? :D

Nasz grafik, któremu należą się ogromne brawa :P

Ale to nie jest wersja finalna, kilka rzeczy jest zmienionych i dodanych

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Fajne :D Oby tylko serwer był stabilny. Bo gracze nie patrzą zbytnio na logowania itp. To trwa kilka sekund. Najważniejsze to stabilny serwer a nie :D

Mimo to fajnie to wygląda.

Opublikowano

Fajne :D Oby tylko serwer był stabilny. Bo gracze nie patrzą zbytnio na logowania itp. To trwa kilka sekund. Najważniejsze to stabilny serwer a nie :D

Mimo to fajnie to wygląda.

Tak wiem, to jest tylko logowanie :P

Już zrobiliśmy wiele innych rzeczy, to co jest zrobione i do zrobienia znajdziesz u nas na ts3 w opisie kanałów :P

 

Ciągle myślimy jakie rzeczy dodać / usunąć i zawsze się coś znajdzie, więc jak masz jakieś pomysły to zapraszamy na nasz ts3;]

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Zaje*** ^^ Wydaje mi się, że im mniej metina w metinia tym lepiej i ciekawiej ;D

xD To jest metin :D tylko zmieniony wizualnie

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

O ku**wa. Kawał dobrej roboty. Pozdrów grafika ode mnie, i powiedz, że zrobił coś zajebistego.

Wszystko super się prezentuje, czekamy na start <3.

Powodzenia, nie polegnijcie jak Kaczyński w Smoleńsku :s.

25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 500 | 550 | 600 | 700 | 800 | 1000 | 1500 


>>> 15% Ostrzeżeń <<<


 


Nie wciskaj tego !

Opublikowano

O ku**wa. Kawał dobrej roboty. Pozdrów grafika ode mnie, i powiedz, że zrobił coś zajebistego.

Wszystko super się prezentuje, czekamy na start <3.

Powodzenia, nie polegnijcie jak Kaczyński w Smoleńsku :s.

Nie zamierzamy :P

 

Jak masz jakieś propozycję co do serwera to pisz na pw czy cuś bo chcemy robić serwer dla graczy, a nie pod nas :D

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ładnie to wygląda.

Jest możliwość zapisania kont co jest dużym plusem.

Tło nawet nawiązuje do metina.

 

Brakuje jeszcze czegoś w stylu kiedy najbliższe eventy aby każdy bez zaglądania na forum czy stronę główną był zorientowany. Chyba że jest to dodane w autopatcher.

Opublikowano

Znakomicie wygląda ! Serwer planujecie kiedy odpalić ? 

 

Beta będzie czy od razu officjal ? 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

Hmmm wprost zajebiste,zgodzę się z kolegami powyżej,podobny do wow'a ;)

 

Czy są jakieś ruchome elementy podczas logowania */ wyboru postaci?

Kiedy start serwera?

Opublikowano

Jeżeli chodzi o grafike - źle nie jest, ale większość na gotowych stylach z tego Co widze, ale liczy się efekt który niezly jest.

No i gratulacje dla tego co to kodował.

 

Mam nadzieje, ze serwer nie bedzie dobry tylko od szaty graficznej ;-)

Opublikowano

To jest dopiero projekt wstępny, jest troszkę pozmieniane co nie co :D

 

Jeżeli chodzi o grafike - źle nie jest, ale większość na gotowych stylach z tego Co widze, ale liczy się efekt który niezly jest.

No i gratulacje dla tego co to kodował.

 

Mam nadzieje, ze serwer nie bedzie dobry tylko od szaty graficznej ;-)

Wszystko jest robione od 0, prócz  tła ;)

A jak jest gotowe, to podaj linka gdzie można pobrać bo z chęcią bym zobaczył :D

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

To jest dopiero projekt wstępny, jest troszkę pozmieniane co nie co :D

 

Wszystko jest robione od 0, prócz  tła ;)

A jak jest gotowe, to podaj linka gdzie można pobrać bo z chęcią bym zobaczył :D

Zapewne mu chodziło o gotwe style do photoshopa :)

 A co do tematu to lipa że większość serwerów zwraca największa uwagę na ekran logowania i wybór postaci gdzie widzisz to tylko przez 1% czasu całej twojej gry na serwerze. !

Opublikowano

Zapewne mu chodziło o gotwe style do photoshopa :)

 A co do tematu to lipa że większość serwerów zwraca największa uwagę na ekran logowania i wybór postaci gdzie widzisz to tylko przez 1% czasu całej twojej gry na serwerze. !

Dokładnie i dlatego staramy się robić takie rzeczy zewnętrznie jak i wewnętrznie ;)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ciekawostka roku w dziale metin2 :D

@

Kiedy start ?

Myślę że to kwestia kilk tyg :P

Najpierw zrobimy zamkniętą betę za którą będą bardzo ciekawe nagrody :D

Nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...