Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Duża belka + mała belka + ramki + 3 nowe flagi + dodatki od KurlzDesign


Kurlz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Zawartość paczki:
750961403865950503178.png

 

 

 

 

 

Download:

http://przeklej.org/file/YepdPR/KD-Prezentacja.rar

Hasło:

facebook.com/kurlzdesign 

 Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/f8d41b9b257e9b31fbf12100b1c270bd7ae2bea9ee4b92bd4c50cf9aff764aeb/analysis/1394133936/

Jeśli jesteście chętni na więcej możecie śledzić zarzucić like na fan page. Dodam wtedy również psd stron.

 

Mój FanPage

https://www.facebook.com/kurlzdesign
http://www.mpcforum.pl/topic/1148398-oferuje-strony-www-dla-prywatnych-serwerow/
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Witam.

 

Zawartość paczki:

podglad.png

 

 

 

 

 

Download:

http://speedy.sh/vqSCy/KD-Prezentacja.rar

Hasło:

facebook.com/kurlzdesign 

 Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/f8d41b9b257e9b31fbf12100b1c270bd7ae2bea9ee4b92bd4c50cf9aff764aeb/analysis/1394133936/

Jeśli jesteście chętni na więcej możecie śledzić zarzucić like na fan page. Dodam wtedy również psd stron.

 

Mój FanPage

https://www.facebook.com/kurlzdesign
http://www.mpcforum.pl/topic/1148398-oferuje-strony-www-dla-prywatnych-serwerow/

<3

aFMA3pg.png

Opublikowano

Jeśli uważasz się za grafika i wstawiasz takie rzeczy, to bez kitu ale pytań brak.

 

Osobiście - ale to tylko moje zdanie - cieszę się że opublikowałem coś ludziom za darmo aby z tego korzystali.  <3

Dodam tylko że na tym nie kończę, będzie tego wiele... :)

 

PS. Poza tym krytykujesz mnie, a sam publikujesz wyciągnięte z innych gier modele.

Opublikowano

Osobiście - ale to tylko moje zdanie - cieszę się że opublikowałem coś ludziom za darmo aby z tego korzystali.  <3

Dodam tylko że na tym nie kończę, będzie tego wiele... :)

 

PS. Poza tym krytykujesz mnie, a sam publikujesz wyciągnięte z innych gier modele.

 

 

Rozumiem, ja wyraziłem opinie na temat prac, a nie ich przeznaczenia.

No ale nie oszukujmy się np. te flagi wyglądają jak magnesy na lodówkę przez ten szklany efekt.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Prace są wykonane bardzo ładnie. Na pewno wykorzystam .

 

Up : po co ma wrzucać pracę które my lub inni użytkownicy je wykorzystają od razu skoro może je sprzedawać a te wydaje mi się że nie są mu potrzebne i dlatego też je udostępnia nam za co mu serdecznie dziękuje :)

Opublikowano

Kurlz mam pytanie czy udostepnilbys mi na pw, psd jakis fajnych belek do prezentacji gildii ? Nie chce miec takich bo bd tysiace teraz takich prezek z tym. A jakbys mi wyslal na pw to bym mial dla sb. Wszedzie bym pisal ze przygotowane przez cb :-) prooosze :-)

2EqjnQN.png

~Veltrox.pl~ on work!

Opublikowano

Kurlz mam pytanie czy udostepnilbys mi na pw, psd jakis fajnych belek do prezentacji gildii ? Nie chce miec takich bo bd tysiace teraz takich prezek z tym. A jakbys mi wyslal na pw to bym mial dla sb. Wszedzie bym pisal ze przygotowane przez cb :-) prooosze :-)

Zrób sobie albo kup sobie - tak to właśnie wygląda.

 

Jedynie belka duża jest całkiem spoko, reszta do mnie nie przemawia.

0LsM05U.png

Opublikowano

Rozumiem, ja wyraziłem opinie na temat prac, a nie ich przeznaczenia.

No ale nie oszukujmy się np. te flagi wyglądają jak magnesy na lodówkę przez ten szklany efekt.

Kurwa idioto jebany co wejde do tematu to kogośhejtujesz...

Myślisz że kurwa kim ty jestes?

 

Mówisz kurlz'owi że ta praca słaba czy coś a mi się podoba on ma lepsze prace niż ten całyb zielsko i bombwork co kradnie i przerabia strony zielska...

 

No i ma oczywiście taniej i dużo łatwiej się z nim dogadać...

Opublikowano

Jaka to czcionka jest użyta ??

 

Czcionka użyta to Californian FB, bez problemu w PSD możesz zmienić czcionke jeśli tej nie masz.

 

Kurlz mam pytanie czy udostepnilbys mi na pw, psd jakis fajnych belek do prezentacji gildii ? Nie chce miec takich bo bd tysiace teraz takich prezek z tym. A jakbys mi wyslal na pw to bym mial dla sb. Wszedzie bym pisal ze przygotowane przez cb :-) prooosze :-)

 

Udostępniam za free to co jest tylko na mpc.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...