Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Duża belka + mała belka + ramki + 3 nowe flagi + dodatki od KurlzDesign


Kurlz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Grafika przewyższa profesjonalizm,no przepiękne flagi i belki :)

 

Wielki plus za twoje zdolności,może udostępniłbyś w przyszłości kiedyś jakieś style ;)?

 

 

Pozdrawiam!

 

 

PS.Fajna sygnatura :)

Opublikowano

Łał. Bardzo fajna grafika, przyjemna dla oka.

Widać, że osoba obeznana w tym co robi.

Na pewno przyda się osobom, których nie stać na grafikę.

 

Pozdrawiam, Eragon.

Wejdź na naszego FanPage'a i daj lajka, śledź nas na bieżąco!


Nowy serwer metin2, już wkrótce !


 


Link w profilu :)

Opublikowano

Ładne, ładne, poza tym efektem szkła na flagach - powinny byc bardziej matowe.

 

Martwi mnie jedna rzecz, tak naprawdę tej grafiki będzie mogła użyc tylko jedna osoba, (kto pierwszy ten lepszy),

dajmy na to że powstanie sobie serwer, którego Admin,Grafik,Moderator lub ktokolwiek inny użyje tej grafiki w ich prezentacji.

Następnie powstanie drugi serwer który użyje tej grafiki - i tutaj pojawia się problem - hejt.

60% osób które przeglądają "Publikacje serwerów" nigdy nawet nie spojrzały do tego działu, gdy taki przeciętny użytkownik zobaczy tą samą prezentacje lub minimalnie edytowaną np. kolorystyką napisów, po raz pierwszy, drugi, trzeci, narodzi się hejt, coś typu plagiaty.

 

Osobiście twierdzę że udostępnianie prezentacji nie ma sensu ;).

 

Macie tutaj up na inny hosting :)

http://www.multiupload.nl/I96CRKOQE0

Skan

https://www.virustotal.com/pl/file/f8d41b9b257e9b31fbf12100b1c270bd7ae2bea9ee4b92bd4c50cf9aff764aeb/analysis/1397535699/

74f31dbf1675f.jpg

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Bardzo proszę o nowy link 

                                                                 thevis_5381c71cdd6a3.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli uważasz się za grafika i wstawiasz takie rzeczy, to bez kitu ale pytań brak.

I kto to mówi...

Ty sie za grafika uważasz? On przynajmniej wrzucił coś swojego, a ty to co? nie dość że wrzuciłeś 2 obrazy na okna logowania to jeszcze 1 jest z epvp.

Więc nie obrażaj nikogo więcej jeżeli nie patrzysz na siebie.

Opublikowano

Niech ktoś wrzuci te elementy ( dodatki + ramki ) jako .png na hosting bo za cholerę nie mogę ich wy-edytować w ps-ie.

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...