Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FREE RP ! Przeczytaj a będziesz miał możliwość zdobycia darmowych RP


G.G.M

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a jak ta strona dziala wgl. Rejestrujesz sie wybieracz nordic i wybierasz tam swoj nick a potem co sie dzieje trzeba normale grac solo czy z kims i czy cos stworzyc jakas grupe? 

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

a jak ta strona dziala wgl. Rejestrujesz sie wybieracz nordic i wybierasz tam swoj nick a potem co sie dzieje trzeba normale grac solo czy z kims i czy cos stworzyc jakas grupe? 

Jako iż raz zagrałem, mogę podzielić się wiedzą.

 

Zapisujesz się do turnieju, ja zagrałem 1vs1 Blind pick Level 5. ( Miałem 2 miejsce, na 20 graczy )

 

Godzine przed rozpoczęciem do czasu rozpoczęcia masz system "Check in", sprawdzanie obecności, coś w tym stylu.

 

Gdy rozpoczyna się turniej, losuje teamy, wchodzi do pokoju ( jak się zapiszesz to na samym dole strony po prawej masz takie pokrętło, tam masz turnieje w których się zapisałeś) i klikasz Go, I jak jesteś hostem to zakładasz gre, a jak graczem to najłatwiej dodać hosta do znajomych i on Cie zaprosi. Chyba coś wytłumaczyłem. Jak się myle to poprawcie, izi.

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

a to tak nie dziala ze po prostu sobie normale grasz czy cos? 

Nie, tworzysz gre niestandardową, wszystkie dane ( Nazwa pokoju, hasło, tryb... ) masz podane. Albo jesteś hostem, albo kolesiem co dołącza.

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

po co wam jakieś kody jak to można samemu się zarejestrować bez kogoś pomocy i w dodatku jak ktoś wam wyśle to musicie tylko czekać dłużej a oni za to dostaja chyba 100 pkt za zapro 

Opublikowano

Proszę o wysłanie zaproszenia do EUNE na e-mail: [email protected] z góry dzięki :]

 

 

 

                                                                                                                            sygn2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...